آخرین خبرها
خانه » پشتیبانی و گارانتی محصولات حسابداری

پشتیبانی و گارانتی محصولات حسابداری

آی آر حسابداران - وب سایت دانشجویان حسابداری ایران

آی آر حسابداران - دانشجویان حسابداری ایران

خرید و دریافت فایل های سایت چگونه است ؟

خرید و دریافت فایل های سایت چگونه است ؟

خرید تمامی فایل های سایت به صورت انلاین می باشد و بلافاصله بعد انجام تراکنش از طرف بانک به یک صحفه دانلود محصول مورد نظر هدایت می شوید. تا فایل را با لینک مستقیم و سرعت بالا دانلود کنید . همچنن به صورت هم زمان از طرف سایت یک ایمیل حاوی لینک دانلود به نشانی ایمیلی که موقع خرید در فاکتور خود وارد کردید ارسال می شود.

(آموزش)نحوه صحیح خرید و دانلود از سایت چگونه است ؟

(آموزش)نحوه صحیح خرید و دانلود از سایت چگونه است ؟

ما یک فیلم آموزشی برای شما آماده کردیم که در کمتر از ۴ دقیقه نحوه صحیح خرید و دانلود را آموزش دادیم . برای دانلود این فیلم اینـــــجا کلیک کنید.

گارانتی محصولات به چه صورت می باشد ؟

گارانتی محصولات به چه صورت می باشد ؟

مشتریان قبل از خرید هر یک از فایل های سایت آی آر حسابداران می توانند تمام توضیحات مطالب را مشاهده کنند و اگر سوالی در خصوص محصول داشتند از طریق سیستم نظر دهی بپرسند و بعد خرید کنند . لذا برای اطمینان مشتریان عزیز ما تعهد میدهیم اگر بعد از خرید متوجه مغایرت با توضیحات درج شده در سایت شدید مبلغ پرداخت شده را در کمتر از ۲۴ ساعت بدون هیچ عذر و بهانه ای پرداخت کنیم .

خدمات پس از فروش شامل چه مواردی می شود ؟

خدمات پس از فروش شامل چه مواردی می شود ؟

بعد از خرید و پرداخت وجه به صورت خودکار به صحفه دانلود فایل مورد نظر منتقل می شوید که میتوانید فایل مورد نظر را دانلود کنید . همچنین ما به صورت هم زمان یک ایمیل حاوی لینک دانلود برای شما ارسال میکنیم که این لینک دارای تاریخ انقضا ۱۵ روزه (۳۶۰ساعت ) می باشد. در صورتی که در دانلود فایل مشکلی برای شما پیش بیاید میتونید با سیستم پشتیبانی هماهنگ کنید تا لینک رو از طریق ایمیل یا لینک های جدید برای شما ارسال کنند . همچنین در صورتی که در هر مورد دیگر با مشکل مواجعه شدید مشاوران و تیم پشتیبانی ما در بخش های مختلف اماده پاسخگوی به شما هستند

حق کپی و انتشار فایل های را که میخرم، دارم ؟

حق کپی و انتشار فایل های را که میخرم، دارم ؟

تمامی فایل های که در این سایت به فروش میرسند متعلق به دانشجویان حسابداری عضو سایت می باشند و هیچ کس حق انتشار ان ها را در شبکه های اجتماعی یا اینترنت ندارد و شرعا حرام می باشد و در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری مطابق با قوانین جرایم رایانه ای برخورد خواهد شد.

تذکر : ما به دلیل اینکه کاربران سایت قادر به خرید پروژه ها و مقالات سایت باشند آن ها را با قیمت خیلی کمی  برای فروش قرار دادیم . و در نتیجه شما در هر خرید فقط یک نسخه از ان را خرید میکنید و اجازه اینکه فایل را در اختیار دیگران قرار بدهید را ندارید و ما راضی نیستیم و شرعا حرام می باشد .

امنیت سیستم پرداختی الکترونیکی سایت چگونه است ؟

امنیت سیستم پرداختی الکترونیکی سایت چگونه است ؟

سایت آی آر حسابداران به ادرس www.irhesabdaran.ir در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تجارت الکترونیک ثبت می باشد وکلیه ترکنش های بانکی آن زیر نظر موسسه مالی “pay””درگاه اینترنتی بانک سامان ” می باشد . و تمامی تراکنش ها از طریق شبکه شتاب متصل به پروتکل امن https انجام می شود . و تمامی فعالیت های ما تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

چطور میتوانم با پشتیبانی سایت تماس بگیریم ؟

چطور میتوانم با پشتیبانی سایت تماس بگیریم ؟

برای تماس با تیم پشتیبانی میتوانید:

  • ۱- ساعات اداری با شماره ۰۹۳۶۴۴۹۷۳۱۰ تماس بگیرید .
  • ۲- در ساعات غیر اداری (۲۴ ساعته ) به شماره ۰۹۳۶۴۴۹۷۳۱۰ پیامک بزنید .
  • ۳- یا ایمیل بزنید به ادرس ایمیل : info@irhesabdaran.ir