آخرین خبرها
خانه » اطلاعیه های کنکور ها+مشاوره » زمان ثبت نام و اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶

زمان ثبت نام و اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶

halfer_illustrated

زمان ثبت نام و اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۶ می‌رساند… در ضمن داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی و کاردانی حسابداری برای مشاوره وپشتیبانی با ایدی پشتیبانی تماس بگیرند. اگر سوال یا نظری دارید از طریق سیستم نظر دهی اقدام کنید  به تمامی سوالات مرتبط با کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶ جواب میدیم .

 داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری ۹۶ میتوانند از طریق مطلب :منابع وضرایب کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری (کلیک کنید) منابع اصلی کنکور را مشاهده کنند.

برای مشاهده کارنامه های داوطلبانی که در کنکور ۹۵ شرکت کده اند و موفق شدند میتوانید از طریق مطلب :کارنامه های قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری (کلیک کنید ) اقدام کنند.

همچنین برای دانلود سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری سال ۹۵ میتوانید توضیحات کافی را از طریق لینک زیر مطالعه کنید.

لینک دانلود سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری سال ۹۵ (کلیک کنید )

 

همچنین دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶ را بعد از انتشار از طریق سازمان سنجش کشور در همین قسمت برای دانلود قرار میدیم تا کاربران بتونن راحت تر استفاده کنند .دانشجویان حسابداری هم حتما توی کانال تلرگام حسابداری سایت عضو بشید و از مطالب آموزشی مدیران سایت استفاده کنید

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۹۶

۷ تا ۱۳ خرداد

تاریخ برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۶

۱۳ مرداد

تاریخ اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۶

نیمه دوم شهریور

ادرس کانال سایت برای مطلع شدن از اخرین اخبر لحظه ای :

irhesabdaran

کلمات کلیدی مرتبط با این مطلب :
  اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی ۹۶ اعلام نتایج کنکور اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶ تاریخ برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۶ زمان ثبت نام کنکور زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۹۶ زمان دقیق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶ کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶ کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۶ مشاوره کنکور کاردانی به کارشناسی نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶ زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۵-۹۶ دفترچه کاردانی به کارشناسی ۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را جواب بدید *