دانلود نمونه گزارش حسابرسی اظهارنظر مردود

نمونه گزارش حسابرسی اظهارنظر مردود

نمونه گزارش حسابرسی اظهارنظر مردود

گزارش حسابرسی اظهارنظر مردود

درخواست های از طرف کاربران عزیزمان در دانشگاه های مختلف کشور در خصوص قرار دادن نمونه گزارش های حسابرسی در سایت داشتیم . به همین دلیل آی آر حسابداران نمونه های از تمامی اظهار نظرات حسابرسی برای شما قرار داده در ادامه مطلب میتوانید نمونه گزارش حسابرسی اظهارنظر مردود را دانلود کنید .و لینک مشاهده صفحات سایر نمونه گزارش های حسابرسی را برای شما قرار دادیم که میتوانید کلیک کنید و به صحفه دانلود هر کدوم منتقل بشید .

 

مبانی اظهارنظر مردود

۴: با توجه به موارد مندرج در یادداشتهای توضیحی و ، شرکت در اواخر سال مالی مورد گزارش کارخانـه شـماره ۴خـود واقـع در شهرستان را به شرکت فروخته است . رسشیدگیهای انجام شده در این رابطه حاکی است که عملیـات تنظـیم مبایعـه نامه ، دریافت مابه ازای فروش و تحویل کارخانه مزبور در سال مالی بعد صورت گرفته و لذا شناسایی فروش یـاد شـده در سـال مـورد گزارش برخلاف استانداردهای حسـابداری اسـت . تعـدیل صـورتهای مـالی از ایـن بابـت موجـب افـزایش دارائیهـای ثابـت بـه مبلـغ میلیون ریال و کاهش حسابهای دریافتنی و سود سال مورد گزارش به ترتیب به مبالغ و میلیون ریال می گردد.

 

سایر تحریفها گزارش حسابرسی اظهارنظر مردود

۵: موجودی مکواد و کالا (یادداشت توضیحی ) شامل مبلغ میلیون ریال موجودی کالای ساخته شده می باشد که بـرخلاف استانداردهای حسابداری ، به اقل بهای تمام شده و خالص ارزش فروش ، ارزشیابی نشده است . در صورت انجـام تعـدیل لازم از ایـن بابت ، سود خالص به مبلغ میلیون ریال کاهش و موجودی مواد و کالا و سود انباشته به ترتیب به مبالغ و میلیون ریال کاهش می یبد.

 

محدودیتها گزارش حسابرسی اظهارنظر مردود

۶: تأییدیه های درخواستی از وکیل حقوقی شرکت و بانک تا این تاریخ دریافت نگردیده و این موسسـه نیـز نتوانسـته اسـت از طریق اجرای سایر روشهای حسابرسی ، آثار احتمالی ناشی از دریافت تأییدیه های مزبور بر صورتهای مالی مورد گزارش را تعیین کند .

 

اظهارنظر مردود

۴: به نظر این موسسه ، به دلیل اساسی بودن آثار مورد مندرج در بند ، ۴صورتهای مـالی یـاد شـده در بـالا ، وضـعیت مـالی شـرکت…………. (سهامی خاص) در تاریخ ۲۹اسفندماه ۱۳۹۶و عملکرد مالی و جریانهای نقدی آن را برای سال مالی منتهی به تاریخ مزبـور ،طبق استانداردهای حسابداری ، به نحو مطلوب نشان نمی دهد .

 

توجه کنید : برای مشاهده سایر گزارشات اظهار نظر حسابرسی روی لینک های زیر کلیک کنید.

  1. نمونه گزارش حسابرسی مشروط (کلیک کنید )
  2. نمونه گزارش حسابرسی مقبول (کلیک کنید)
  3. نمونه گزارش حسابرسی عدم اظهار نظر (کلیک کنید )

 

اما چند مورد دیگر : ما قبلا پست های مرتبط دیگری هم ارسال کردیم که میتوانید مشاهده کنید برای مشاهده هرکدام از موارد زیر روی لینک های آبی رنگ زیر کلیک کنید . یک : “دانلود نمونه گزارش حسابرسی داخلی ” دو : “دانلود رایگان مجموعه کامل فرم ها و کاربرگ های حسابرسی

 

توجه:کاربران گرامی لطفا ادرس سایت را به دوستانتان معرفی کنید…

» حجم فایل : ۱۹۰ کیلوبایت
» منبع و رمز : www.irhesabdaran.ir
» توضیحات :
فرمت این فایل pdf می باشد.
برای مشاهده واجرای فایل از نرم افزارAdobe PDF Reader l استفاده کنید
برای راحتی شما فایل ها رمز گذاری نشده است
» کپی رایت مطلب :
هرگونه کپی برداری از این مطلب غیر مجاز و حرام می باشد.
جهت ارتباط با مدیر سایت از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید
مشکلات مطلب را در قسمت نظرات بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا