آموزش حسابداری ویژه بازارکار با تخفیف ویژه
خانه » پروژه های رشته حسابداری » پروژه های مالی حسابداری » دنلود پروژه مالی بررسی سیستم حسابداری اداره پست

دنلود پروژه مالی بررسی سیستم حسابداری اداره پست

دنلود پروژه مالی بررسی سیستم حسابداری اداره پست

پایان نامه کارشناسی حسابداریپایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات 32 صفحه
فرمت : DOCX
دسته بندی پروژه مالی حسابداری
ارسال کننده خانم حدادی

مقدمه پروژه مالی بررسی سیستم حسابداری اداره پست:

سیستم حسابداری نقش عمده و بزرگ در اداره امور تأسیسات و راهنمایی مدیران آنها  و بسیاری دیگر از مردمی که با مسائل اقتصادی یک اجتماع در تماسند به عهده دارد. نخستیـن انتشـارات مستقیــم به حسـابداری و حسـابرسی در ایـران مورخ  13/11/1314 می باشد که برای بار اول از اصطلاحاتی از قبیل بیلان (ترازنامه) – بدهکار و بستانکار صحبت می شد که خود مقدمه‌ای بر قوانین مالیاتی سالهای 1328،1335 و 1345 میباشد. همچنین در سال 1322 قانون مالیات بر در‌آمد تدوین شد با وجود اینکه این قانون هرگز به مورد اجرا گذاشته نشد ولی اصطلاحاتی از قبیل هزینه و درآمد در آن به کار رفته بود. حسابداری به روش جدید در ایران بیشتر در مؤسسات خارجی که در ایران مشغول به کار بودند، موسوم شد. (این مؤسسات عبارت بودند از شرکت سابق نفت، بانک سابق شاهی و سایر مؤسسات و بانکهای خارجی ) سپس در بانک ملی و سایر بانکهای ایران رواج یافت .

 

تاریخچه پست در ایران :

بنا به نوشتهء( ویل دورانت ) در کتاب تاریخ تمدن و قبل از استقرار امپراتوری هخامنشی در ایران و راههای خشکی فراوانی وجود داشت که علاوه بر مردم پیکهای نامه بر نیز از انها استفاده می کردند. هخامنشیان به عنوان منسجم ترین مستحکم ترین و عالیترین شکل حکومت در دنیا باستان هشت شاهراه بزرگ و طولانی از شمال به جنوب و از شرق به غرب با پلها و چاپارخانه ها احداث کردند.حتی برای تسهیل امور حکومتی و بازرگانی بنا به دستور داریوش ترعه ای بین دریای مدیترانه و دریای احمر حفر شد. در زمان پادشاهی کورش از دریای اژه تا شهر شوش یکصدویازده ایستگاه چاپاری وجود داشت که…

 

سیستم حسابداری اداره پست و عملکرد آن :

سیستم حسابداری اداره پست شهرستان ایذه از یک سیستم خود کفا و مدیریتی خاص در شهرستان برخوردار نمی باشد . فقط اسناد و مدارک مالی جهت انجام ثبتها عملیات حسابداری به مرکز استان فرستاده می شوند . در شهرستان تمامی پرداختها بوسیله یک حساب بانکی به نام اداره پست ایذه با حق امضاء ریاست اداره انجام می شود ….

 

توجه کنید : این پروژه مالی برای اداره پست شهرستان ایذه تهیه شده و تمامی فایل ها و جدوال موجود پروژه قابل ویرایش می باشند برای مشاهده جزئیات بیشتر از طریق لینک زیر فهرست آن را بررسی کنید .

 

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید)

6 نظرات

 1. ...

  سلام من یک پروژه مالی بررسی سیستم حسابداری میخواستم که برای سال ۹۵ ب بعد باشه اگه میشه راهنمایی کنید کدوم یک از پروژه هاتون برای این ساله

  • پشتیبانی سایت

   سلام وقت بخیر
   از طریق بخش تلگرام برای شما نمونه های مختلفی ارسال شد

 2. ندا درخشان

  خانم حدادی لطفا پروژه های بیشتری با موضوع مالیاتی ارسال کنید ما دانشجو های شاخه مالیاتی به موضوعاتی بیشتری نیاز داریم

 3. ندا درخشان

  سلام خسته نباشید
  خوب بود لطفا پروژه مرتبط با حقوق و دستمزد برام ایمیل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *