پروژه مالی بررسی وضعیت بانک های خصوصی در ایران

پروژه مالی بررسی وضعیت بانک های خصوصی در ایران

پروژه مالی بررسی وضعیت بانک های خصوصی در ایران

پایان نامه کارشناسی حسابداریپایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۷۱ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه حسابداری
ارسال کننده پریسا خانی

 

پیشگفتار پروژه بررسی وضعیت بانک های خصوصی در ایران :

در این اواخر یکی از موضوع های جنجال برانگیز رسانه های خبری در مورد اقتصاد کشورمان مقوله خصوصی سازی و در راستای این خبر، بانک های خصوصی بوده است، ما را بر آن داشت علی رغم کمبود منابع اطلاعاتی در این خصوص، نسبت به دیگر موضوعات، بتوانیم گامی را در جهت تجزیه و تحلیل هرچه بیشتر این موضوع برداریم.

 

مقدمه پروژه مالی بررسی وضعیت بانک های خصوصی در ایران :

از انگیزه های اصلی در انجام این تحقیق بررسی این موضوع بوده که امروزه در جامعه ما آگاهی و اطمینان اکثر مردم نسبت به بانکهای خصوصی در کشور بسیار کم است و ما در ضمن تحقیق به جمع آوری اطلاعات و پرسشهای مردمی در صدد رسیدن به این موضوع بوده ایم که چرا آگاهی و اطمینان مردن پایین بوده و بانکهای خصوصی چه راهکارهایی برای افزایش این عوامل باید درنظر بگیرند تا بتوانیم آینده روشنی را برای بانکهای خصوصی در کشور ترسیم کنیم. در ضمن این تحقیق ما به بررسی خصوصی سازی در ایران پرداخته و دلائل و روشهایی را که برای تسریع خصوصی سازی در ایران مورد توجه قرار گیرد را بیان کرده ایم….

 

تاریخچه بانکداری در ایران :

قبل از تأسیس بانک به صورت امروزی، عملیات بانکی به شکل سنتی و به صورت تبدیل و معاوضه پول صورت میگرفت.همزمان با گسترش تجارت و کار و کسب در کشور، افراد بیشتری به کار تبدیل و معاوضه پول مشغول شدند. مبادله سکه نیز در کشور متداول بود. قبل از سلسله هخامنشی در کشور، عملیات بانکی توسط معابد و شاهزادگان صورت میگرفت و افراد عادی کمتر به این کار می پرداختند….

 

بانکداری اسلامی در ایران :

نظام بانکداری بدون ربا در کشور ما که از زمان تدوین و اجرای قانون عملیات بانکی بدون ربا (سال ۱۳۶۳) بطور یکپارچه حاکمیت یافت و به اجرا درآمد، وجوه اشتراک و افتراقی با نظام بانکداری بین المللی که مبتنی بر نظام سرمایه داری است، دارد. از نظر اتکا بر منابع پس انداز جامعه، تفاوتی بین نظام بانکداری متداول در کشورهای دیگر و نظام بانکداری اسلامی وجود ندارد. آنچه که متمایزکننده این دو نوع نظام است، ماهیت، اهداف و جهت گیری های نظام اسلامی و تفاوت شکلی و ماهوی و شیوه های رفتاری در تجهیز و تخصیص منابع است.

 

عنوان فصل ها در پروژه مالی بررسی وضعیت بانک های خصوصی در ایران :

 • فصل اول: آشنایی با بانکداری
 • فصل دوم: بررسی جنبه های گوناگون خصوصی سازی
 • فصل سوم: آشنایی با فرآیند خصوصی سازی
 • فصل چهارم: نتایج خصوصی سازی و دیدگاه مردمی

 

توجه کنید :این پروژه مالی فقط در قالب ۴ فصل بالا آماده و با فونت بی نازنین تنظیم شده است که تماما قابل ویرایش می باشد و باید متناسب با فونت و صحفه آرای مورد نظر خودتون برای اون فهرست تنظیم کنید .

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام بنده این مقاله رو خریدم با نشانی ایمیل زیر اما بعد خرید فاکتور پرید و دانلود نشد لطفا رسیدگی کنید ممنون

  1. پشتیبانی سایت گفت:

   سلام
   یک رسید جدید حاوی لینک دانلود به ادرس ایمیل شما ارسال شد.که میتوانید از اون طریق فایل پروژه را دانلود کنید
   در صورتی که باز هم دریافت نکردید لطفا از طریق پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید.
   ارتباط از طریق تلگرام با آی دی : irhesabdaran20
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا