دانلود پروژه کارآفرینی پرورش قارچ

mushroom-planting

دانلود پروژه کار افرینی پرورش قارچ

این پروژه یکی از بهترین پروژه های کارآفرینی می باشد که توسط عادل پرویزی از رتبه های برتر حسابداری تهیه شده است و یک طرح توجیهی کامل می باشد بدون هیچ عیب و نقصی که اطلاعات ان شامل :

تعداد صفحات ۳۸ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه های کارآفرینی
فرستنده
عادل پرویزی

این پروژه جز کامل ترین پروژه های کار آفرینی می باشد .برای مشاهده جزییات بیشتر و دانلود پروژه کار افرینی پرورش قارچ  به ادامه مطلب بروید.

چکیده طرح کسب و کار پرورش قارچ:

دراین پروژه ابتدا بابررسی واحد های فعال در حوزه تحقیق معین گردیدکه هیچکدام از ازاین واحدها از سیستم حسابداری بهای تمام شده مدون درامر تعیین بهای تمام شده خود استفاده نمی کنند .ودر ادامه با آوردن یک طرح توجیهی پرورس قارچ نشان داده شده که این طرح چقدر منفعت اقتصادی می تواند داشته باشد.

 

مقدمه پروژه کارآفرینی :

مواد پروتئینی ، یکی از مهم ترین اجزای مواد غذایی مورد استفاده انسانها است. نیاز طبیعی بدن انسان به این مواد ، مبین ضرورت استفاده آنها در سبد غذایی خانواده ها است.از دیرباز انواع گوشت ها، خصوصا گوشت قرمز منبع اصلی تامین پروتئین موردنیاز انسان بوده است.لکن در حال حاضر ، به واسطه تغییر روش زندگی از سنتی به ماشینی و کاهش تحرک افراد در زندگی روزمره ، استفاده از گوشت قرمز بدلیل دارا بودن مقدار زیادی مواد چرب رو به کاهش نهاده و در عوض، استفاده از مواد غذایی ای که با داشتن مقدار کافی پروتئین، برای سلامتی زیان آور نباشند مورد توجه واقع شده است. حبوبات ، سویا و قارچ خوراکی مهم ترین منابع پروتئین غیر حیوانی هستند که امروزه به طور وسیع مصرف می شوند. در این میان بازار مصرف قارچ خوراکی به دلیل افزایش سطح آگاهی جامعه نسبت به فواید و روش مصرف آن ، روند رو به رشدی را تجربه می کند.قارچ ، به علت اینکه سرشار از مواد پروتئینی ، گلوسیدی ، ویتامی نها و لیپیدها است می تواند غذای مناسب و کاملی برای انسان به شمار آید. ضمن اینکه به واسطه سهولت پرورش قارچ های خوراکی می توان آنها را به صورت تازه ، خشک ، کنسرو و پودر به بازار عرضه نمود. اجرای این طرح به عنوان یک فعالیت تولیدی ، ضمن اینکه گامی به سوی خود اتکایی کشور در صنایع غذایی به شمار می رود، می تواند بسترساز اشتغال به کار نیروهای و فاقد تخصص گردد.

ضمن اینکه بانوان کارآفرین نیز می توانند با پیاده سازی این طرح، گامی در جهت توسعه میهن بردارند.

برای دانلود فهرست صفحات این پروژه اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا