طراحی سایت حسابداری

طراحی سایت حسابداری

طراحی سایت برای شرکت های حسابداری و حسابرسی و مالیاتی

 

( طراحی سایت حرفه ای با کمترین قیمت آموزش رایگان مشاوره رایگان )

 

در عصر حاضر هر مجموعه اقتصادی که فعالیت خود را به فضای اینترنت نیاورد محکوم به نابودی است. این حقیقتی است که سنتی ترین مدیران در سراسر جهان سال هاست به آن رسیده اند و بسیاری مدیران ایرانی هم درسال های اخیر اهمیت آن را درک کرده اند و اقدام به طراحی سایت برای معرفی شرکت خود نموده اند.

در طی سال های اخیر بسیاری سازمان ها و شرکت ها با بی توجهی به فضای مجازی موقعیت خود را در بازار از دست داده اند. در مقابل برخی کسب و کارهای کوچک با شناخت صحیح از فضای وب توانسته اند به رشد و تو سعه دست یابند. امروزه داشتن وب سایت برای هر شرکتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و موجب شکل گیری ارتباط مستقیمی میان صاحبان کسب و کار و مشتریان می گردد. بدون شک با داشتن یک سایت شرکتی می توانید از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرید و بتوانید در این مسیر فروش خود را افزایش دهید.شما می‌ توانید با ایجاد یک سایت شرکتی، اعتبار شرکت خود را افزایش دهید و با جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان‌تان، فروش خود را افزایش دهید.

 

اهمیت طراحی سایت برای شرکت های حسابداری و حسابرسی و مالیاتی :

دلیل اصلی که طراحی سایت حسابداری مهم است، احتمال بالای یافتن و شناخت کسب و کار شما توسط افراد است. امروزه بیشتر افراد در هنگام نیاز به خدمات یا کالای به صورت آنلاین در مورد محصولات و شرکت ها جستجو می کنند، و در صورتی که کسب کار ها اقدام به طراحی سایت نکرده باشند، به طور بالقوه بازار این مشتریان را از دست می دهند. بنابراین شرکت های حسابداری و شرکت های مالیاتی باید طراحی سایت انجام دهند تا بتوانند خدمات و شرکت خود را در شهر یا استان یا کشور به افراد معرفی کنند.طراحی سایت حسابداری همچنین به دلیل نشان دادن اعتبار شرکتهای حسابداری یا حسابرسی و مالیاتی حائز اهمیت است.

 

برخی از مزایای طراحی سایت برای شرکت شما :

  • 1- کسب وکار کوچک شما، با طراحی سایت اعتبار کسب می کند
  • 2- طراحی سایت می تواند موجب صرفه جویی در هزینه های شما شود
  • 3- با طراحی سایت شما قادر خواهید بود مشتریان خود را نسبت به محصولات و خدمات خود مطلع نگه دارید                                                              .
  • 4- سایت همیشه در دسترس است
  • 5- طراحی سایت به عنوان یک رسانه برای نمایش تجارت شما است
  • 6- طراحی سایت در زمان شما نیز صرفه جویی می شود

آموزش کامل مدیریت و نحوه ارایه مطالب و کار کردن با سایت !

مسلما هر سایت نیاز به یک یا چند نفر برای مدیریت سایت دارد و استخدام یک شخص به صورت جداگانه برای مدیریت سایت هزینه های مختلفی دارد. ما در آی آر حسابداران به محض آماده سازی سایت شما شروع به ضبط فیلم های آموزش کار کردن کاملا اختصاصی با سایت شما میکنیم و تمامی موارد مرتبط با مدیریت و نحوه ارسال مطلب و کار کردن با سایت را به صورت فیلم با کیفیت بالا برای شما تهیه و ارسال خواهیم کرد. و شما را بی نیاز از استخدام متخصص خواهیم کرد. همچنین در صورت نیاز به استخدام  شخصی برای مدیرسایت به صورت دور کار ما این مسئولیت را میپذیریم و تمامی امور مربوط به سایت شما را انجام خواهیم داد .

طراحی وب سایت حرفه ای، مدرن و زیبا با کمترین قیمت برای شما :

مجموعه طراحی سایت آی آر حسابداران با درک این مسئله مهم و حیاتی و با در اختیار داشتن طراحان و برنامه نویسان خلاق و مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با سرمایه گذاری برای وب سایت خود، دارایی پر ارزشی را در شبکه اینترنت خواهید داشت که این امر می تواند حسن شهرت و اعتبار شرکت، سازمان، موسسه و یا به طور کلی فعالیت شما را افزایش دهد و نحوه ارتباط شما با مشتریانتان را بهبود بخشد.

برای ثبت سفارش طراحی سایت و مشاوره رایگان از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت بهترین انتخاب برای شرکت های حسابداری

 

آموزش حسابداری برای دانشجویانی که قصد ورود به بازارکار را دارند

ما در آی آر حسابداران به درخواست کاربران سایت بهترین دوره های آموزشی را به صورت فیلم آموزشی تهیه و تنظیم کردیم و در این دوره ها مهارت های که دانشجویان برای ورود به بازارکار نیاز دارند را تهیه و تنظیم کردیم. اخیرا تمامی دوره ها را در در یک بسته کامل قرار دادیم و تحت عنوان پکیج جامع آموزش حسابداری ویژه بازارکار منتشر کردیم. این دوره شامل بیش از 75 ساعت فیلم آموزشی می باشد که تمامی مهارت های مورد نیاز در بازارکار می باشند و هر دانشجو و یا دانش آموزی که قصد ورود به بازارکار و حسابدار حرفه ای شدن را دارند نیاز به یادگیری این مهارت ها دارد.

دکمه بازگشت به بالا