خانه » حسابداران موفق - بازار کار » طراحی سایت حسابداری

طراحی سایت حسابداری

طراحی سایت حسابداری

طراحی سایت برای شرکت های حسابداری و حسابرسی و مالیاتی

 

آیا به دنبال افزایش درآمد و موفقیت شرکت خود هستید ؟

 

در عصر حاضر هر مجموعه اقتصادی که فعالیت خود را به فضای اینترنت نیاورد محکوم به نابودی است. این حقیقتی است که سنتی ترین مدیران در سراسر جهان سال هاست به آن رسیده اند و بسیاری مدیران ایرانی هم درسال های اخیر اهمیت آن را درک کرده اند و اقدام به طراحی سایت برای معرفی شرکت خود نموده اند.

در طی سال های اخیر بسیاری سازمان ها و شرکت ها با بی توجهی به فضای مجازی موقعیت خود را در بازار از دست داده اند. در مقابل برخی کسب و کارهای کوچک با شناخت صحیح از فضای وب توانسته اند به رشد و تو سعه دست یابند.

امروزه داشتن وب سایت برای هر شرکتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و موجب شکل گیری ارتباط مستقیمی میان صاحبان کسب و کار و مشتریان می گردد. بدون شک با داشتن یک سایت شرکتی می توانید از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرید و بتوانید در این مسیر فروش خود را افزایش دهید.

شما می‌ توانید با ایجاد یک سایت شرکتی، اعتبار شرکت خود را افزایش دهید و با جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان‌تان، فروش خود را افزایش دهید. با توجه به درخواست های مدیران شرکت های مالی و حسابداری و شرکت های مالیاتی در خصوص طراحی سایت خود توسط مجریان سایت تخصصی حسابداران ایران، از این پس میتوانید خدمات طراحی سایت حسابداری  و طراحی سایت مالیاتی خود را به ما بسپارید .

 

اهمیت طراحی سایت توسط متخصصین آشنا با شرکت شما :طراحی سایت حسابداری

بدون شک طراحی سایت در هر زمینه متفاووت هستش و زمانی که یک متخصص آشنا با رشته حسابداری و امور مالی و مالیاتی یک سایت برای این شرکت ها طراحی میکند بازدهی خیلی بهتری خواهد داشت . در این بخش از آی آر حسابداران به مدیران شرکت های حسابداری ، و شرکت های مالیاتی کمک میکنیم تا با ایجاد و مدیریت سایت بتوانند سطح فعالیت های خود را افزایش و در نتیجه به درآمد بیشتری برسند .

 

اهمیت طراحی سایت برای شرکت های حسابداری و حسابرسی و مالیاتی :

دلیل اصلی که طراحی سایت حسابداری مهم است، احتمال بالای یافتن و شناخت کسب و کار شما توسط افراد است. امروزه بیشتر افراد قبل از استفاده از خدمات حسابداری به صورت آنلاین در مورد محصولات و شرکت ها جستجو می کنند، و در صورتی که کسب کار ها اقدام به طراحی سایت نکرده باشند، به طور بالقوه بازار این مشتریان را از دست می دهند. بنابراین شرکت های حسابداری و شرکت های مالیاتی باید طراحی سایت انجام دهند تا بتوانند خدمات و شرکت خود را به افراد معرفی کنند.

طراحی سایت حسابداری همچنین به دلیل نشان دادن اعتبار شرکتهای حسابداری یا حسابرسی و مالیاتی حائز اهمیت است. اکثر مردم فکر می کنند که تمام شرکت ها و کسب و کارها دارای حداقل یک وب سایت شرکتی هستند. بنابراین در این میان کسب و کارهایی که فاقد وب سایت شرکتی هستند ناشناخته باقی می مانند. در صورتی که شما اقدام به طراحی سایت شرکتی نکرده باشید مشتریان فکر می کنند که شما یک تجارت موقتی هستید و کسب و کار خود را جدی نمی گیرید. در ادامه برخی از مزایایی طراحی سایت برای شرکت های حسابداری را شرح دادیم

 

مزایای طراحی سایت برای شرکت شما :

۱- کسب وکار کوچک شما، با طراحی سایت اعتبار کسب می کند:

امروزه بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان از اینترنت برای جستجو محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند. با طراحی سایت شرکتی ، کسب و کار شما اعتبار به دست می آورد. در غیر این صورت مشتریان شما به رقبای شما که دارای سایت شرکتی هستند روی می آورند. 

۲- طراحی سایت می تواند موجب صرفه جویی در هزینه های شما شود :

طراحی سایت ماندگار است و در واقع یک تبلیغ دائمی برای کسب و کار شما محسوب می شود و شما هزینه یک تبلیغ دائمی را پرداخت می کنید که در مقایسه با هزینه آگهی در روزنامه راه موثر تر و ارزان تری برای تبلیج و ترویج کسب و کار است.

۳- با طراحی سایت شما قادر خواهید بود مشتریان خود را نسبت به محصولات و خدمات خود مطلع نگه دارید:

به سایت شرکتی خود به عنوان کاتالوگ آنلاین نگاه کنید. به روز کردن اطلاعات محصولات و خدمات در سایت شرکتی آسان تر و سریع تر از مواد چاپ است و به مشتریان شما این امکان را می دهد تا از محصولات جدید، برنامه های آینده، تبلیغات ویژه و هر خدمت جدیدی که شما ارائه می دهید آگاه شوند. در حالیکه تبلیغات چاپی به سرعت منسوخ می شوند، طراحی سایت شرکتی می تواند اخبار و اطلاعات جاری را در خود بگنجاید.

۴- سایت همیشه در دسترس است:

یک وب سایت ۲۴ ساعته در تمام طول هفته در دسترس تمام مشتریان اعم از مشتریان دائم و بالقوه شما است و به آنها امکان بررسی محصولات و خدمات شما را زمانی که فروشگاه ها و یا شرکت ها بسته هستند را می دهد. 

۵- طراحی سایت به عنوان یک رسانه برای نمایش تجارت شما است:

مهم نیست که کسب و کار شما از چه نوعی است. طراحی سایت شرکتی یک محل عالی برای به نمایش گذاشتن کار شما ایجاد می کند. در واقع در سایت شرکتی با داشتن امکاناتی چون نمونه کارها، گالری و همچنینن توضیحاتی در مود کسب و کار شما، به شما این امکان را می دهد تا توانایی های منحصر به فرد خود را برای دیگران شرح دهید.

۶- طراحی سایت در زمان شما نیز صرفه جویی می شود:

چه به صورت رو در رو، چه در بروشور و یا در ارسال ایمیل. با یک کاتالوگ آنلاین شما می توانید بیشتر اطلاعات در مورد محصولات و خدمات خود را ارائه کنید. بعد از طراحی سایت شرکتی و به محض راه اندازی سایت شرکتی مشتریان شما به طور نا محدود می توانند از اطلاعات محصولات و خدمات شما بهره مند شوند. در نتیجه طراحی سایت شرکتی در زمان شما نیز صرفه جویی می کند.

آموزش کامل مدیریت و نحوه ارایه مطالب و کار کردن با سایت !

مسلما هر سایت نیاز به یک یا چند نفر برای مدیریت سایت دارد و استخدام یک شخص به صورت جداگانه برای مدیریت سایت هزینه های مختلفی دارد. ما در آی آر حسابداران به محض آماده سازی سایت شما شروع به ضبط فیلم های آموزش کار کردن کاملا اختصاصی با سایت شما میکنیم و تمامی موارد مرتبط با مدیریت و نحوه ارسال مطلب و کار کردن با سایت را به صورت فیلم با کیفیت بالا برای شما تهیه و ارسال خواهیم کرد. و شما را بی نیاز از استخدام متخصص خواهیم کرد. همچنین در صورت نیاز به استخدام  شخصی برای مدیرسایت به صورت دور کار ما این مسئولیت را میپذیریم و تمامی امور مربوط به سایت شما را انجام خواهیم داد و این هم یک امتیاز مثبت برای شما است که مدیریت سایت شرکت شما را یک شخص آشنا با اصول و قوائد حسابداری و امور مالی در دست داشته باشد که آشنایی کاملی با حوزه طراحی سایت و بهینه سازی دارد .

طراحی وب سایت حرفه ای، مدرن و زیبا برای شما :

ما این مسئله مهم را می دانیم که وب سایت شما نه تنها فراتر از یک تجارت ابتدایی یا ارتقای کوتاه مدت تجاری است، بلکه پایه و اساس برند تجاری و استراتژی بازاریابی طولانی مدت شما محسوب می شود.

مجموعه طراحی سایت آی آر حسابداران با درک این مسئله مهم و حیاتی و با در اختیار داشتن طراحان و برنامه نویسان خلاق و مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با سرمایه گذاری برای وب سایت خود، دارایی پر ارزشی را در شبکه اینترنت خواهید داشت که این امر می تواند حسن شهرت و اعتبار شرکت، سازمان، موسسه و یا به طور کلی فعالیت شما را افزایش دهد و نحوه ارتباط شما با مشتریانتان را بهبود بخشد.

برای ثبت سفارش طراحی سایت و مشاوره رایگان از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت بهترین انتخاب برای شرکت های حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را جواب بدید *