دانلود نمونه گزارش حسابرسی عدم اظهارنظر

نمونه گزارش حسابرسی عدم اظهارنظر

گزارش حسابرسی عدم اظهارنظر

گزارش حسابرسی عدم اظهارنظر

 

درخواست های از طرف کاربران عزیزمان در دانشگاه های مختلف کشور در خصوص قرار دادن نمونه گزارش های حسابرسی در سایت داشتیم . به همین دلیل آی آر حسابداران نمونه های از تمامی اظهار نظرات حسابرسی برای شما قرار داده در ادامه مطلب میتوانید نمونه گزارش حسابرسی عدم اظهارنظر را دانلود کنید .و لینک مشاهده صفحات سایر نمونه گزارش های حسابرسی را برای شما قرار دادیم که میتوانید کلیک کنید و به صحفه دانلود هر کدوم منتقل بشید .

 

عدم اظهار نظر شامل : عدم اظهارنظر به دلیل ابهام اساسی  و عدم اظهارنظر به دلیل محدودیت اساسی

 

مبانی عدم اظهارنظر

۴ : با توجه به مورد مندرج در یادداشت توضـیحی ، خریـدار عمـده محصـول اصـلی شـرکت بـه دلیـل تغییـرات در فنـاوری و ورود محصولات جدید به باز ار ، از اواخر سال مالی مورد گزارش از خرید محصول شرکت خودداری کرده و بررسیهای مقدماتی انجـام شـده توسط مدیریت شرکت حاکی از احتمال عدم امکان فروش محصول مزبور به دیگر خریـداران اسـت . در صـورت عـدم امکـان فـروش محصول اصلی مزبور ، ادامه فعالیت شرکت با مشکل جدی مواجه خواهد شد و ممکن است شرکت قادر بـه بازیافـت دارائیهـا و تسـویه بدهیها در روال عادی فعالیت تجاری خود نباشد .

 

تحریفها

۵: موجودی مواد و کالا )یادداشت توضیحی ( شامل مبلغ میلیون ریال موجـودی کـالای سـاخته شـده مـی باشـد کـه بـرخلاف استانداردهای حسابداری ، به اقل بهای تمام شده و خالص ارزش فروش ، ارزشیابی نشده است . در صـورت انجـام تعـدیل لازم از ایـن بابت ، سود خالص به مبلغ میلیون ریال کاهش و موجودی مواد و کالا و سود انباشته به ترتیـب بـه مبـالغ و میلیـون ریـال کاهش می یابد .

 

محدودیتها

۶: تأییدیه های درخواستی از وکیل حقوقی شرکت و بانک تا این تاریخ دریافت نگردیده و این موسسه نیز نتوانسته است از طریـق اجرای سایر روشهای حسابرسی ، آثار احتمالی ناشی از دریافت تأییدیه های مزبور بر صورتهای مالی مورد گزارش را تعیین کند .

 

عدم اظهارنظر

۷: به دلیل اساسی بودن آثار احتمالی مورد ابهام مندرج در بند ، ۴اظهارنظر نسبت به صورتهای مالی یـاد شـده در بـالا ، بـرای ایـن موسسه امکانپذیر نیست .

 

توجه کنید : برای مشاهده سایر گزارشات اظهار نظر حسابرسی روی لینک های زیر کلیک کنید.

  1. نمونه گزارش حسابرسی مشروط (کلیک کنید )
  2. نمونه گزارش حسابرسی مردود (کلیک کنید )
  3. نمونه گزارش حسابرسی مقبول (کلیک کنید)

 

اما چند مورد دیگر : ما قبلا پست های مرتبط دیگری هم ارسال کردیم که میتوانید مشاهده کنید برای مشاهده هرکدام از موارد زیر روی لینک های آبی رنگ زیر کلیک کنید . یک : “دانلود نمونه گزارش حسابرسی داخلی ” دو : “دانلود رایگان مجموعه کامل فرم ها و کاربرگ های حسابرسی

 

توجه:کاربران گرامی لطفا ادرس سایت را به دوستانتان معرفی کنید…

» حجم فایل : ۲۴۴ کیلوبایت
» منبع و رمز : www.irhesabdaran.ir
» توضیحات :
فرمت این فایل pdf می باشد.
برای مشاهده واجرای فایل از نرم افزارAdobe PDF Reader l استفاده کنید
برای راحتی شما فایل ها رمز گذاری نشده است
» کپی رایت مطلب :
هرگونه کپی برداری از این مطلب غیر مجاز و حرام می باشد.
جهت ارتباط با مدیر سایت از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید
مشکلات مطلب را در قسمت نظرات بیان کنید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا