آموزش حسابداری ویژه بازارکار با تخفیف ویژه
خانه » حسابداران موفق - بازار کار » فیلم های آموزشی » فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی

فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی

فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی

فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی

فیلم های مربوط به آموزش مالیاتی و سامانه مالیاتی مودیان

در پست قبلی برای شما فیلم آموزش مالیات تبصره 100 در سال 1401 را قرار دادیم و بعد از تهیه و تظیم اظهارنامه های مالیاتی باید مبلغ مالیات مقطوع مشخص شده را به سازمان امور مالیاتی پرداخت کرد. نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه مودیان مالیاتی می باشد. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فیلم آموزش مربوطه در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید.

 

فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی

 

توضیحات بیشتر در خصوص پرداخت قبض های مالیاتی

قبلا برای پرداخت قبض های مالیاتی از سامانه ای جداگانه استفاده میشد ولی در سامانه جدید و پنل جدید سازمان امور مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند در کمترین زمان ممکن قبض های مالیات خود را پرداخت کنند. در فیلم آموزشی بالا ما نحوه پرداخت این قبض ها را به صورت کامل آموزش دادیم و شما میتوانید آن را مشاهده کنید. همچنین میتوانید در دوره های آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و  در دوره آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی  شرکت کنید و به صورت کامل نحوه تهیه و تنظیم این اظهارنامه های مالیاتی را یاد بگیرید.

 

✔ لطفا نظرات خود را در خصوص این ابزار و این فیلم آموزشی از طریق بخش نظردهی زیر برای ما ارسال کنید. نظرات شما باعث دلگرمی ما و ارایه پست های بیشتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code