فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی

فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض اظهارنامه های مالیاتی

فیلم آموزش نحوه پرداخت قبض های مالیاتی

فیلم های مربوط به آموزش مالیاتی و سامانه مالیاتی مودیان

در پست قبلی برای شما فیلم آموزش مالیات تبصره 100 در سال 1401 را قرار دادیم و بعد از تهیه و تظیم اظهارنامه های مالیاتی باید مبلغ مالیات مقطوع مشخص شده را به سازمان امور مالیاتی پرداخت کرد. نحوه پرداخت مالیات اشخاص به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه مودیان مالیاتی می باشد. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فیلم آموزش مربوطه در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید.

 

فیلم آموزش مربوط به سامانه مالیاتی مودیان و پرداخت مالیات

 

توضیحات بیشتر در خصوص پرداخت قبض های مالیاتی

قبلا برای پرداخت قبض های مالیاتی از سامانه ای جداگانه استفاده میشد ولی در سامانه جدید و پنل جدید سازمان امور مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند در کمترین زمان ممکن قبض های مالیات خود را پرداخت کنند. در فیلم آموزشی بالا ما نحوه پرداخت این قبض ها را به صورت کامل آموزش دادیم و شما میتوانید آن را مشاهده کنید. همچنین میتوانید در دوره های آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و  در دوره آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی  شرکت کنید و به صورت کامل نحوه تهیه و تنظیم این اظهارنامه های مالیاتی را یاد بگیرید.

 

✔ لطفا نظرات خود را در خصوص این ابزار و این فیلم آموزشی از طریق بخش نظردهی زیر برای ما ارسال کنید. نظرات شما باعث دلگرمی ما و ارایه پست های بیشتر می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا