دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته یا کرک شده

دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته یا کرک شده

دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته یا کرک شده

چرا نرم افزار سپیدار را به صورت دمو یا قفل شکسته نمیتوانیم دانلود کنیم ؟

 

بعد از ارایه و برگزاری دوره آموزش گام به گام نرم افزار سپیدار در سایت آی آر حسابداران شرکت کننده ها و کاربران سایت از ما درخواست نسخه قفل شده یا کرک شده نرم افزار سپیدار را داشته اند. ولی این سوال بسیار زیاد شده به قدری که تصمیم گرفتیم در این پست به صورت کامل در خصوص نرم افزار سپیدار قفل شکسته یا کرک شده صحبت کنیم و به همین خاطر این پست را برای کاربرانمان تنظیم کردیم.

 

اصلا ماجرای درخواست نرم افزار قفل شکسته سپیدار چیست ؟

ماجرا از این قراره که در سال های گذشته نرم افزار های حسابداری را اشخاصی کرک میکرند و بعد از این کرک دیگر نیاز به قفل های نرم افزاری و یا قفل های سخت افزاری نداشته اند و به تعداد نامحدود روی سیستم های رایانه ای نصب می شدند. و چون هزینه های تهیه نرم افزار های حسابداری بالا بوده برخی از اشخاص یا کاربران برای یادگیری نرم افزار های حسابداری اقدام به تهیه و دانلود این نرم افزار ها میکردند. این نرم افزار ها به صورت کامل غیرقانونی بودند و به معنی کامل کلمه ای واقعی دزدی بودند ولی طی سال های اخیر باتوجه به غیرقانونی بودن و پیگیری شرکت های نرم افزار های حسابداری دیگر نرم افزارهای در این خصوص وجود ندارد.

 

چرا نباید از نرم افزار های قفل شکسته استفاده کنیم ؟

نرم افزار های قفل شکسته نه امنیت کافی دارند.نه پشتیبانی های مختلفی دارند و نه امکان به روز رسانی دارند و از طرفی گاها در برخی نرم افزار های قفل شسکته ویروس های وجود دارد که به سیستم و اطلاعات شما هم اسیب میزند. به همین دلیل ما پیشنهاد میکنیم از نرم افزار های قفل شکسته یا کرک نشده استفاده نکنید.

 

جواب ما به دانشجویانی که درخواست نرم افزار قفل شکسته را دارند؟

ما هم میدانیم که قیمت نرم افزار های حسابداری بالا هست و وقتی یک دانشجو قصد دارد برای تمرین از این نرم افزار ها استفاده کند اصلا به صرفه نیست که نرم افزار را خریداری کند و خود شرکت و مسئولین شرکت های نرم افزاری به خصوص نرم افزار سپیدار از این موضوع مطلع هستند به همین دلیل یک نسخه از نرم افزار را با قابلیت های محدود و تحت عنوان نسخه آموزشگاهی نرم افزار سپیدار منتشر کرده اند که شما میتوانید با کمترین هزینه این نرم افزار را تهیه کنید. و نحوه تهیه این نرم افزار به این صورت هست که شما میتوانید از طریق سایت اصلی شرکت همکاران سیستم این نسخه را تهیه کنید یا از طریق نمایندگی های شرکت همکاران سیستم اقدام به تهیه نرم افزار کنید.

 

جمع بندی نرم افزار حسابداری قفل شکسته یا کرک شده :

ارائه نرم افزار سپیدار به صورت قفل شکسته کاملا غیر فانونی می باشد و ما در آی آر حسابداران هیچگونه نرم افزار قفل شکسته یا کرک شده ارائه نمیکنیم و اگر قصد تهیه نرم افزار های حسابداری را برای تمرین و یادگیری دارید میتوانید نسخه آموزشگاهی این نرم افزار ها را از طریق وبسایت های این شرکت ها تهیه کنید و اگر قصد یادگیری نرم افزار ها را دارید میتوانید در دوره آموزش نرم افزار سپیدار به صورت صفر تا صد شرکت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا