دانلود رایگان پاورپوینت افشای اطلاعات مالی

دانلود رایگان پاورپوینت افشای اطلاعات مالی

دانلود رایگان پاورپوینت افشای اطلاعات مالی

افشای اطلاعات مالی (فصل ۲۴ هندریکسون ) قسمت دوم

طاهره اسکندری و سمیرا مهربان کریمی

 

در پست قبلی برای شما پاورپوینت راهبری شرکتی را قرار دادیم که میتوانید آن را به صورت رایگان از سایت دریافت کنید و در این پست از سایت دانشجویان حسابداری ایران برای شما پاورپوینت افشای اطلاعات مالی را قرار دادیم برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود رایگان این فایل پاورپوینت در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

رویدادهای پس از تهیه صورتهای مالی :

اطلاعات مربوط به رویدادهای مهمی که پس از تاریخ تهیه صورت های مالی ، یا هنگامی که این صورت های مالی در حال تهیه شدن هستند ( ولی پیش از تکمیل شدن‌گزارش ) رخ می دهند باید به صورتی روشن ، درست و دقیق ارائه‌ شوند ( اطلاعات مربوطه افشا شود ) توضیحات بیشتر در این فایل پاورپوینت ارائه شده است.

 

دو فایل مرتبط با این فایل در سایت موجود است

در پست های قبلی در سایت دو پاورپوینت با عنوان های پاورپوینت افشای اشخاص وابسته  و همچنین عنوان پاورپوینت یکنواختی و افشا  را قرار دادیم که میتوانید آنها را به صورت کاملا رایگان از سایت دریافت کنید و از خدمات رایگان آی آر حسابداران لذت ببرید.

 

ارائه اطلاعات در پرانتز:

مهمترین اطلاعات را باید در محتوای صورت های مالی ارائه کرد (و نه در یادداشت های پیوست وجدول های مکمل) اگر در صورت‌های مالی عنوان اقلام به گونه ای نیست که شرح یا وصف کاملی از آنها بدهد و فرد ناگزیر باشد عنوان های طولانی به کار ببرد، بهتر است که شرح یا تعریف اضافی در پرانتز داده شود، پرانتزی که پس از عنوان اقلام در صورت های مالی قرار می‌گیرد.

 

نتیجه گیری پاورپوینت افشای اطلاعات مالی :

گزارشگری مالی سنتی، توان تحقق نیازهای اطلاعاتی سرمایه‌گذاران برای تصمیمهای سرمایه‌گذاری را ندارد. بازارها از گزارشگری مالی به‌عنوان جانشینی برای کیفیت مدیریت استفاده می‌کنند. همچنین بازارها اقدام به پاداش دادن به افشای داوطلبانه و شفاف‌سازی که بیشتر از حد گزارشگری مالی است، کرده‌اند. افشای اطلاعات ناقص توسط شرکتها، نبود قطعیت در میان ذینفعان را ایجاد می‌کند. این نبود قطعیت، ریسک اطلاعاتی برای سرمایه‌گذاران و اعتباردهندگان دارد و در این شرایط آنها نرخ بازده بالاتری برای سرمایه به‌کار گرفته شده طلب می‌کنند.

 

توجه:کاربران گرامی لطفا آی آر حسابداران را به دوستانتان معرفی کنید…

» حجم فایل :۳ مگابایت
» منبع و رمز : www.irhesabdaran.ir
» توضیحات :
فرمت این فایلppt می باشد.
برای مشاهده واجرای فایل از نرم افزار PowerPoint استفاده کنید
برای راحتی شما فایل ها رمز گذاری نشده است
» کپی رایت مطلب :
هرگونه کپی برداری از طرف سایر سایت ها و وبلاگ ها غیر مجاز و حرام می باشد.
جهت ارتباط با مدیر سایت از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید
مشکلات مطلب را در قسمت نظرات بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا