دوره جامع آموزش اکسل در حسابداريآموزش نرم افزار حسابداری هلو (صفر تا صد)
خانه » کنکور حسابداری » اطلاعیه های کنکور ها+مشاوره » کاردانی به کارشناسی » زمان ثبت نام و برگزاری و اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹

زمان ثبت نام و برگزاری و اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹

زمان ثبت نام و برگزاری و اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 99

زمان ثبت نام و برگزاری و اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹

زمانبندی کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۸

 

در این پست قصد داریم در خصوص زمان بندی های کنکور کاردانی به کارشناسی صحبت کنیم ، قبل از شروع بگویم که اگر داوطلب این کنکور هستید حتما مصاحبه های که با رتبه های برتر کنکور کاردانی به کارشناسی سال قبل داشتیم را مطالعه کنید و سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری سال ۹۸ را روی سایت قرار دادیم که میتوانید آن را هم دانلود کنید و کارنامه های سال های قبل هم روی سایت قرار گرفت که میتوانید از انها هم استفاده کنید.

 

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹

زمان دقیق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود که هنوز تاریخ و زمان دقیقی از طریق این سایت اعلام نشده است. اما به صورت تقریبی ثبت نام از نیمه اول اردیبهشت ما می باشد.

 

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۹

نیمه اول مرداد ماه سال ۹۹ این آزمون برگزار می شود

 

تاریخ و زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹

نتایج کنکور هر ساله در شهریور ماه اعلام می شود و معمولا در نیمه دوم شهریور این نتایج اعلام می شود. توجه کنید زمان دقیق از طریق کانال تلگرام سایت آی آر حسابداران اطلاع رسانی می شود پس توصیه میکنم حتما در این کانال عضو بشوید.

 

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری برای سال ۹۹

ما در آی آر حسابدارن بهترین منابع را در پست منابع کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری برای شما معرفی کردیم و در این خصوص صحبت های زیادی انجام دادیم که میتوانید کامنت های ان پست را بررسی و مطالعه کنید. همچنین در صورتی که سوالی دارید میتوانید از طریق بخش کامنت های همین پست برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان به آن ها پاسخ بدهیم.

 

اگر داوطلب کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری هستید !!

اگر شما از داوطلبین کنکور کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری هستید توصیه میکنم پست مربوط به دانشجویان و کاربران آی آر حسابداران در سال گذشته را ببینید ما در این پست هرچه نیاز بود را با داوطلبان بررسی کردیم و قرار دادیم. این پست یه پست طلایی هست. عنوان این پست : نمونه کارنامه های کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری ۹۸ می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را جواب بدید *