پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

تعداد صفحات ۴۵
تعداد ثبت روزنامه ۶۷ ثبت حسابداری
فرمت های پروژه word
دسته بندی پروژه دانلود پروژه مالی حسابداری
تهیه کننده عارف نبی زاده

در این پست از سایت دانشجویان حسابداری ایران برای شما یک پروژه حسابداری جدید آماده کردیم . این پروژه که با عنوان پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word در سایت قرار گرفت پروژه ای است که شامل رویداد های مالی یک شرکت بازرگانی آوات می باشد . برای اطلاع از جزئیات بیشتر پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word و دانلود پروژه مالی حسابداری در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید .

 

برخی از پروژه های مالی مرتبط با این پروژه مالی حسابداری شامل موارد زیر :

برای مشاهده و دانلود هر یک از پروژه های مالی روی عنوان ان کلیک کنید همچنین برای مشاهده و دانلود لیست کاملا پروژه های مالی سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید . “ مشاهده لیست کامل پروژه های مالی سایت

 

مقدمه پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word :

حسابداری اولیه که زاده این تحول و پاسخگوی این نیاز بوده از روشهای ساده ای برای ثبت پاره ای از معاملات اشخاص و ثبت و ظبط خرجها ، مالیاتها و برخی از مخارج حکومتها و نگاهداری حساب موجودی خزائن حکومتی تشکیل می شد . ایجاد امپراطورهای باستانی موجب شد که داد و ستد در قلمرو گسترده امپراطوری های مختلف رونق یابد ، سکه به عنوان مقیاس اندازه گیری ارزش و وسیله مبادله ، ضرب شود ، درآمدها و مخارج حکومتها افزایش یابد و شماری از طرح های عظیم ساختمانی اجراء گردد . این تحولات ، دامنه حسابداری را به فعالیت های مختلف گسترش داد . پیشرفت چشمگیری در طول قرون بعدی در حسابداری روی داد به کاربرد سیستم دهدهی اعداد مربوط می شود . مفهوم صفر ، شیوه نگارش نشانه ای اعداد و شمارش دهدهی در هند و باستان ابداع شد و در امپراطوری وسیع اسلامی توسط دانشمندان ایرانی تکامل یافت . ابوجعفر موسی خوارزمی ریاضیدان بزرگ ایرانی در رساله مشهور جبر و مقابله این سیستم را تشریح و استفاده ار آن را رایج کرد ….

 

فهرست پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word:

 • مقدمه(دو صحفه)
 • رویداد های حسابداری (۴۳ رویداد)
 • سند های حسابداری (۴۳ سند حسابداری)
 • دفتر روزنامه (۶۷ ثبت روزنامه)
 • دفتر کل
 • تراز آزمایشی
 • اصلاحات
 • تراز آزمایشی اصلاح شده
 • صورت سود و زیان
 • صورت حساب سرمایه
 • بستن حساب های موقت
 • ترازنامه
 • تراز اختتامی
 • بستن حساب های دائمی
 • تراز افتتاحی
 • افتتاح حساب های دائمی در سال جدید

در ادامه مطلب با ما باشید تا با هم برخی از بخش های این پروژه را بررسی کنیم و تصاویر مختلفی را برای شما قرار بدهیم تا با اطمینان بیشتر پروژه مورد نظر خودتون را تهیه کنید .

 

رویداد ها (صورت مسئله) پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word :

تعداد رویداد های استفاده شده در این پروژه ۴۳ رویداد می باشد که شامل تمام فعالیت های شرکت می باشد از زمان تاسیس . در زیر تصویر بخشی از رویداد های مالی شرکت را قرار دادیم که میتوانید ببینید .

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

 

سند های حسابداری پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word :

در این فایل ورد برای هر رویداد حسابداری یک سند حسابداری تنظیم شده است که شامل ۴۳ ررویداد حسابداری و ۴۳ سند حسابداری می باشد . برای شما یک نمونه سند حسابداری قرار دادیم که میتوانید در زیر مشاهده کنید .

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

 

ثبت های روزنامه پروژه مالی ۶۷ ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word :

یکی از مهم ترین بخش های این پروژه ها ثبت های دفتر روزنامه است . این پروژه مالی شامل ۶۷ ثبت روزنامه می باشد . ثبت های مربوط به بستن حساب های دائمی و افتتاح حساب های دائمی به صورت ترکیبی تنظیم شده است . در زیر میتوانید تصویر چند ثبت اول رو ببینید .

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

 

حساب های دفتر کل در این پروژه مالی رشته حسابداری :

حساب های دفتر کل به صورت حرفه ای تنظیم شده است و برای هر حساب یک حساب دفتر کل مجزا تهیه شده است که شامل بخش های مختلف می باشد . در زیر میتوانید یکی از نمونه های این دفتر کل را ببینید .

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

 

تراز آزمایشی اصلاح نشده و تراز آزمایشی اصلاح شده در این پروژه حسابداری :

در این پروژه دو تراز آزمایشی تهیه شده است که یکی مربوط به قبل از اصلاحات و دومی مربوط به بعد از اصلاحات حسابداری می باشد . در زیر تصویر بخشی از تراز آمایشی اولیه را قرار دادیم که میتوانید مشاهده کنید .

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

 

صورت حساب سود و زیان در این پروژه مالی شرکت بازرگانی :

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

 

ترازنامه و تراز آزمایشی اختتامیه و تراز آزمایشی افتتاحیه پروژه مالی حسابداری شرکت بازرگانی :

ترازنامه و تراز آزمایشی اختتامی و افتتاحی به صورت کاملا جدول بندی شده و تراز شده تهیه و تنظیم شده است که در زیر میتوانید تصویر ترازاختتامی را ببینید .

پروژه مالی 67 ثبت حسابداری به همراه صورت های مالی در word

 

 

توضیحات تکمیلی پروژه : اطلاعات و رویداد های مالی  و مبالغ استفاده شده در این پروژه تماما فرضی می باشد و شما بعد از خرید میتوانید تمامی فایل را ویرایش و مبالغ را به مبالغ دلخواه یا نام شرکت و موسسه تغیر بدهید . این پروژه به صورت ۱۰۰ درصد تکمیل و آماده ارایه می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا