بررسی تاثیر سیستم مالی صنعت نفت بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

بررسی تاثیر سیستم مالی صنعت نفت بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

موضوع کامل پروژه مالی : بررسی تأثیر سیستم جامع مالی و یکنواخت صنعت نفت بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

تعداد صفحات ۱۵۰ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه های مالی
ارسال کننده
پژمان رضایی
پروژه های مالی و پایان نامه های مرتبط با پروژه مالی بررسی تاثیر سیستم مالی صنعت نفت بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری شامل : 

۱- پروژه مالی بررسی سیستم حقوق و دستمزد شرکت نفت    ۲- پروژه مالی حسابداری موجودی کالا در شرکت گاز

۳-  پروژه مالی حسابداری اثرات بودجه بر رشد اقتصادی    ۴- پروژه مالی تجزیه و تحلیل نسبت های مالی در کارخانه سیمان

برای مشاهده توضیحات و دانلود روی عنوان پروژه مورد نظر کلیک کنید . همچنین برای برای مشاهده لیست تمامی پروژه های مالی حسابداری روی لینک رو به رو کلیک کنید . “لیست پروژه های مالی حسابداری

مقدمه پروژه مالی حسابداری

 ویژگی اصلی حسابداری در دنیای تجارت امروز تعامل حسابداران حرفه‌ای با سیستمهای اطلاعاتی رایانه‌ای است. حسابداران نیز باید مانند کاربران اصلی سیستم‌های اطلاعاتی در طراحی سیستم و شناخت عملیات بنگاههای اقتصادی مشارکت کنند. مدیران حسابداری باید عملکرد سیستم‌های اطلاعاتی را اندازه‌گیری و ارزیابی کنند. از طرفی حسابرسان داخلی و حسابرسان مستقل باید کیفیت پردازش اطلاعات را بررسی کنند و صحت اطلاعات ورودی و خروجی از سیستم را آزمون نمایند.

یک سیستم عبارتست از مجموعه‌ای از دو یا چند جزء مرتبط به هم که به منظور دست‌یابی به یک هدف با هم در تعاملند. بیشتر مواقع سیستمها از زیرسیستم‌های کوچکتری تشکیل شده‌اند که هر یک فعالیت ویژه‌ای را انجام داده و در نهایت سیستم بزرگتری را پشتیبانی می‌کنند. سیستم اطلاعات حسابداری عبارت است از کلیه اجزای مرتبط که با هم در امر جمع آوری، ذخیره و انتشار اطلاعات با هدف برنامه ریزی، کنترل، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری نقش دارند. سیستم اطلاعات حسابداری که در یک واحد تجاری طراحی و اجرا می شود، مستقیماً با فرهنگ سازمانی، سطح برنامه ریزی استراتژیک و فناوری اطلاعاتی که در آن شرکت وجود دارد، مرتبط است..

 

تاریخچه مطالعاتی سیستم مالی صنعت نفت بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

با توجه به توضیحات بالا و وجود سیستم‌های جدید گزارشگری و حسابداری در این تحقیق سعی بر آن است که بررسی کنیم که تا چه میزان سیستم مورداستفاده در شرکت‌های پالایش نفت ایران می‌تواند جوابگوی نیازهای اطلاعاتی استفاده‌کنندگان از اطلاعات باشد.بنابراین با این تفکر که اگر سیستم جامع مالی و یکنواخت  صنعت نفت را یک متغیر مستقل درنظر بگیریم می‌خواهیم میزان تأثیر متغیر مستقل را بر متغیرهای وابسته را بسنجیم متغیرهای وابسته همان ویژگی‌های کیفی اطلاعات حسابداری است….

 

اهداف تحقیق بررسی تاثیر سیستم مالی صنعت نفت بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

هدف اصلی تحقیق بررسی تاثیر سیستم جامع مالی ویکنواخت صنعت نفت بر ویژگی کیفی اطلاعات حسابداری در شرکت های پش نفت کشور میباشد که این هدف با بررسی موارد زیرمحقق می گردد.

الف)- بررسی تاثیر سیستم جامع مالی نفت  بر ویژگی مربوط بودن اطلاعات حسابداری

ب)- برسی تاثیرسیستم جامع مالی نفت بر ویژگی قابل اتکا بودن اطلاعات حسابداری

ج)- بررسی تاثیر سیستم جامع مالی نفت بر ویژگی قابل مقایسه بودن اطلاعات

د)- بررسی تاثیر سیستم جامع مالی نفت بر ویژگی قابل فهم بودن اطلاعات حسابداری

هدف فرعی تحقیق بررسی میزان تاثیر متغیر مستقل تحقیق بر متغیرهای وابسته یعنی چهار ویژگی اصلی اطلاعات حسابداری است.

 

اهمیت تحقیق بررسی تاثیر سیستم مالی صنعت نفت بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

  امروزه تحولات شگرفی در زمینه سیستم‌های اطلاعاتی و پیشرفت‌های آن در دنیا روی داده‌است به طوری که روندهای دگرگونی را در زمینه‌های مختلف ایجاد کرده‌است. مهم‌ترین ویژگی سیستم‌های اطلاعاتی جدید سرعت زیاد آنها در پردازش اطلاعات، دقت فوق‌العاده زیاد، سرعت زیاد دسترسی به اطلاعات، به روز بودن، امکان مبادله الکترونیکی اطلاعات، کیفیت بالا می‌باشد. از طرفی دیگر گسترش حجم عملیات موارد فوق نشان‌دهنده این است که اطلاعات نقش مهمی را در تصمیمات سرمایه‌گذاران و مدیران ایفا می‌کند مدیران به….

 

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید )

  این پروژه ۱۰۰ درصد کامل و آماده ارایه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا