پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت تولیدی آلدی

پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت تولیدی آلدی

پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت تولیدی آلدی (فروارده های گوشتی)

پایان نامه کارشناسی حسابداریپایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۸۵صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری
پروژه های مالی مرتبط با پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت تولیدی آلدی شامل :

برای مشاهده و دانلود جزئیات این پروژه روی لینک عنوان آن کلیک کنید ، همچنین برای مشاهده تمام پروژه های مالی رشته حسابداری موجود در سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید ” لیست پروژه های مالی حسابداری

 

مقدمه پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت تولیدی آلدی:

شرکت تولیدی آلدی که در زمینه تولید انواع سوسیس و کالباس فعالیت می‌کند در ۸ کیلومتری قزوین ـ جاده الموت واقع شده است و از نوع سهامی خاص است که تحت مالکیت دو نفر است این شرکت دارای ۶۵ نفر کارگر می‌باشد. که به طر ۲ شیفت کار می‌کنند ضمناً در قسمت ادارای آن ۵ نفر مشغول کار هستند که ۳ نفر بطور تخصصی امور مربوط به حسابداری را انجام می‌دهند.در حال حاضر به علت عدم تقاضای بازار میزان تولید در کل هفته به ۳ روز رسیده است….

 

 تعریف انبار

امروزه انبار دیگر حالت یک محفظه را ندارد بلکه عملیات آن زمانی کافی و رضایتبخش است که از دو جهت اطلاعاتی و فیزیکی مورد توجه قرار گیرد بطور کلی انبار محل و فضایی است که یک یا چند نوع کالای بازرگانی – صنتعی یا مواد اولیه برای ساخت محصولات ، کالای نیمه ساخته ( کالای در جریان ساخت ) ، محصول ساخته شده ، مواد و لوازم مصرفی ،‌قطعات یدکی ماشین الات ، ابزار آلات و اجناس اسقاط نگهداری می شود آنهم براساس سیستم صحیح طبقه بندی….

 

جایگاه انبار شرکت تولیدی آلدی :

سازماندهی سازمانهای مختلف بنابر نیازهای آنها متفاوت است . گاه در بعضی از موسسات انبار مستقیماً زیر نظر مدیر عامل قرار دارد و تحت نظر مدیر انبار نیز انبارهای مختلفی مانند انبار مواد ، قطعات ، محصولات ، ضایعات و … قرار دارد . در سازمانهای دولتی و غیر انتفاعی معمولا واحد انبار تحت نظر تدارکات و یا کارپردازی که خود نیز یکی از واحدهای تابعه امور اداری است انجام وظیفه ‌می‌نماید ….

 

اهداف و وظایف انبارها :

هدف از تشکیل و ایجاد انبارها چه در سازمانهای دولتی و چه بخش خصوصی ، تامین و نگهداری کالاهای مورد نیاز سازمان است . انبارداری عبارتست از کلیه فعالیت های مربوط به تهیه و نگهداری و تحویل مواد و اقلام مورد نیاز سازمان در زمان مناسب و مدیریت انبارداری نیز برنامه ریزی و سازماندهی و هماهنگی و هدایت و کنترل عملیات انبارداری است وظایف انبارها را می توان به…

 

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا