پروژه مالی حسابداری پیمانکاری شرکت گلسرای فارس

پروژه مالی حسابداری پیمانکاری شرکت

پروژه مالی حسابداری پیمانکاری شرکت گلسرای شیراز

تعداد صفحات ۴۶ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری
تهیه کننده احسان دلجو

 

پروژه مالی مرتبط با پروژه مالی حسابداری پیمانکاری شرکت گلسرای فارس شامل :  ۱- پروژه مالی حسابداری پیمان های بلند مدت (پیمانکاری ) می باشد برای مشاهده و دانلود روی عنوان پروژه کلیک کنید همچنین برای مشاهده همه پروژه های مالی حسابداری موجود در سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید “لیست تمامی پروژه های مالی سایت آی آر حسابداران

 

چکیده پروژه مالی حسابداری پیمانکاری شرکت گلسرای فارس

تدوین مطالبی درباره نحوه حسابداری انواع فعالیت های اقتصادی از یک سو ، بر دانش پیشرفته و امروزه این حسابداری متکی و از سوی دیگر ، با شرایط خاص ، عرف تجاری و قوانین حاکم بر فعالیت های اقتصادی در ایران منطبق باشد یکی از زمینه های ضروری پژوهشی است که می تواند کاربرد روش های پیچیده حسابداری را آسان  ساخته و در عین حال خدمات حسابداری در سطوح مختلف را کار آمدتر نماید علاوه بر این ، پژوهش هایی از این دست ، امکانات گسترش ، رواج و فراگیری ، اصول و ضوابط حرفه ای را افزایش داده و کار حسابداری واحدهای تجاری را در مجموع  بهبود می بخشد امروزه مؤسسات عمومی و خصوصی اجرای عملیاتی نظیر : راه سازی ، سد سازی، احداث ساختمان ، تاسیسات ، کشتی سازی، هواپیما سازی و ساخت قطعات پیچیده وسایل و تجهیزات را باانعقاد پیمان به مؤسسات پیمانکاری واگذار می کنند.

 

مقدمه پروژه مالی حسابداری پیمانکاری شرکت:

دولت گذشته از اعمال حاکمیت و برقراری نظم و امنیت عمومی، بزرگترین مجری طرحهای، بزرگترین کارفرما، بزرگترین خریدار کالا  خدمات و همچنین در موارد زیادی بزرگترین عرضه کننده آنهاست.قراردادهایی که دولت با اشخاص حقیقی یا حقوقی خصوصی منعقد میسازد دارای عناوین مختلفی اند. در نظام حقوقی فرانسه قراردادهایی که یک طرف آن دولت باشد به قراردادهای اداری معروفند در نظام حقوقی ایالات متحده آمریکا این نوع قراردادها، قراردادهای حکومتی خوانده می شوند. در پاره ای از نظام های حقوقی جهان از جمله استرالیا، هند و کشورهای اسکاندیناوی، عنوان قراردادهای عمومی بر توافقات مزبور گذاشته می شود. در مجموع منظور ز این نوع قراردادها، قراردادهایی است که از حوزه حقوق خصوصی خارج شده و مشمول قواعد و مقررات حقوق عمومی میشوند….

 

بیان مسئله در  پروژه مالی شرکت های پیمانکاری :

به طور کلی در این فرایند حسابداری پیمانکاری به موضوع سود و درامدو نحوه انجام ثبت های حاکم بر قوانین و مقررات  استاندارد های ایران میباشد.در این فرایند بعد از دقت فراوان توسط مهندسین در ساخت یک پروژه زمان مورد استفاده و زمان پایان کار جهت تحویل قطعی دارای اهمیت میباشد.و همچنین افرادی که به طور مستقیم در فعالیت شرکت نقش دارند دارای حق بیمه و مزایا هستند.و دلیل بنده از انتخاب این موضوع این است که چرا به جای پیمانکار بودن حسابدار پیمانکارنباشم.

 

تعریف موضوع  پروژه مالی در مورد حسابداری پیمانکاری

موسسات بخش عمومی و خصوصی اجرای عملیاتی نظیرراه سازی، سد سازی، اسکله و بندرسازی، نصب خطوط پستهای فشارقوی و انتقال نیرو، کشتی سازی، هواپیماسازی،ساختن فیلمهای سینمایی و قطعات پیچیده وسایل و تجهیزات را با انعقاد قرارداد به موسسات پیمانکاری واگذار میکنند. تعریف صنعت پیمانکاری به دلیل تعدد و تنوع حیطه عملیات، کاری دشوار است .در این مقاله، حسابداری پیمانکاری در موسساتی که از طریق انعقاد قرارداد به ساختن دارایی اشتغال دارند مورد مطالعه قرار میگیرد.

 

 

این پروژه مالی ۱۰۰ درصد تکمیل و اماده ارایه می باشد .

دانلود و مشاهده فهرست پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا