پروژه مالی ارزیابی مدیریت سود و بازده واقعی و غیرعادی سهام

پروژه مالی ارزیابی مدیریت سود و بازده واقعی و غیرعادی سهام

عنوان پروژه مالی حسابداری :

ارزیابی مدیریت سود و بازده­ی واقعی و غیرعادی سهام شرکت­های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

پایان نامه کارشناسی حسابداریپایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۶۴ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه های مالی

 

 

مقدمه پروژه مالی ارزیابی مدیریت سود و بازده واقعی و غیرعادی سهام :

نقش اطلاعات در زمینه ی تصمیم گیری های اقتصادی بسیار حیاتی است و تصمیم گیری، بدون داشتن اطلاعات کافی در ارتباط با موضوع مورد نظر، غیر ممکن است. اما، اطلاعات در صورتی سودمند است که موجب تغییر در باورهای سرمایه گذاران شود. بدون اطلاعات کافی، سرمایه گذاران فرصت ها و خطرات سرمایه گذاری را به طور مناسب تشخیص نمی دهند. هدف سرمایه گذاران بالفعل و بالقوه کسب بازده بیشتر است. بازده سهام شامل بازده مورد انتظار سرمایه گذار و همچنین، بازده پیش بینی نشده یا بازده غیرعادی است.

سودهای گزارش شده ی شرکت های سهامی، همواره به عنوان یکی از معیارهای تصمیم گیری مالی، دارای اعتبار ویژه ای است و تحلیل گران مالی،  سود را به عنوان یک عامل اساسی در بررسی ها و قضاوت های خود مدنظر قرار می دهند. به همین دلیل، مدیران برای نشان دادن تصویری مطلوب از شرکت و کاهش ریسک سرمایه گذاری انگیزه ای قوی دارند تا سود را مدیریت کنند ….

 

اهمیت و ضرورت تحقیق ارزیابی مدیریت سود و بازده واقعی و غیرعادی سهام:

در هر نوع سرمایه گذاری سرمایه گذار به دنبال کسب بازده بیشتری از سرمایه گذاری است. سرمایه گذار سعی دارد که از مقدار اتی بازده سهام شرکت  ها اطلاعاتی کسب کند.با توجه به این که بازده سرمایه گذاری در کشورما مراحل کودکی خود را سپری می کند و جهت توسعه کمی و کیفی این بازارمطالعه جانبی های گسترده اقتصادی، پولی ومالی ان اهمیت حیاتی پیدا میکند .این مسئله میتواند بیانگر ضرورت توجه رابطه عوامل اقتصادی با شاخص های مختلف اوراق بهادار از جمله بازده سهام باشد…

 

اهداف جزیی پروژه مالی ارزیابی مدیریت سود و بازده واقعی و غیرعادی سهام :

  1. بررسی الگوها و روشهای مدیریت سود
  2. بررسی الگوهای مدیریت سود
  3. بررسی الگوی کسب آرامش
  4. بررسی الگوی حداکثرکردن سود
  5. بررسی الگوی حداقل کردن سود
  6. بررسی الگوی هموارسازی سود
  7. بررسی روش‌های حسابداری
  8. بررسی اختیارات تصمیم گیری مدیریت در سرمایه گذاری در سهام

 

توجه کنید : این پروژه مالی حسابداری در ۵ فصل آماده شده است و با فونت های B Nazanin و B Titr و سایز ۱۲ تنظیم شده است. تمامی تصاویر استفاده شده در این پروژه حسابداری با کیفیت بالا می باشند و در صورت نیاز میتوانید آنها را با فتوشاپ ویرایش کنید . نیاز می باشد بسته به فونت به اندازه های مورد نیاز خودتون فهرست این فایل را تهیه کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا