دانلود پروژه مالی حسابداری با موضوع بودجه شهرداری

پروژه مالی حسابداری با موضوع بودجه شهرداری

موضوع کامل پروژه : دانلود پروژه مالی حسابداری با موضوع بودجه شهرداری بیضاء

تعداد صفحات ۵۰ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

پروژه های مرتبط با پروژه مالی حسابداری با موضوع بودجه شهرداری دهدشت شامل : ۱-پروژه مالی حسابداری اصول ، روش ها و مراحل بودجه  ۲-پروژه مالی حسابداری اثرات بودجه بر رشد اقتصادی ۳-پروژه مالی مبنای تعهدی در سیستم حسابداری شهرداری ها  برای مشاهده هرکدام از موارد مرتبط روی عنوان ان کلیک کنید. و برای مشاهده تمامی پروژه های موجود در سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید . “ لیست پروژه های مالی سایت

 

مقدمه پروژه مالی حسابداری با موضوع بودجه شهرداری

فلسفه وجودی بودجه بر دو اصل استوار است: ۱-نیاز نامحدود بشر ۲-منابع محدود تأمین کننده که بر اساس این دو اصل دولت سالانه مبلغی را تحت عنوان سندی تنظیم کرده تا بر اساس آن نیازهای پولی دولت را برای یک سال (شمسی) تأمین کند. که این سند تحت عنوان سند مالی ذکر می­شود. بودجه شهرداری را واحد بودجه تهیه و تنظیم می کند. (۱-رئیس شهرداری  ۲-رئیس امور مالی) تا از طریق بودجه ریزی برای رسیدن به طرحهای عمرانی و جاری را در راستای رشد اقتصادی به بهترین نحوه ممکن عمل کنند.

 

اهمیت و ضرورت این پروژه

اهمیت و ضرورت این پروژه این است که اینجانب پس از چند سال تحصیل دررشته حسابداری و آشنایی کم و بیش با این رشته و حواشی آن بتوانم با راهنمایی استاد الهی و با توجه به آنچه در درس بودجه و حسابداری دولتی آموخته ام بتوانم بودجه سه سال متوالی (۸۶-۸۷-۸۸) را تجزیه و تحلیل و همچنین مراحل بودجه ریزی را در شهرداری ها به خصوص شهر داری بیضاء برسی کنم و با توجه به آشنایی علمی و نتیجه گیری کلی در مورد این پروژه پیشنهداتی را ارائه دهم…

 

تاریخچه بودجه:

با وجود اهمیتی که بودجه عمومی در سازمان اداری و مملکتی و بنگاههای خصوصی دارد موضوع تهیه و پیشنهاد بودجه و اجرای آن و قراردادن سازمان ملی و سازمان اداری بر اساس تهیه و اجرای بودجه جدیداً شروع و متداول شده است شروع این رویه واهیمت آن از وقتی آغاز گردید که در اثر کوششها و مبارزاتی که در طول تاریخ به عمل آمده ابتدا در انگلستان و بعداً در سایر کشورها حق وضع مالیات و تصویب مخارج عمومی به منتخبین مردم واگذار شد….

 

ابلاغ بودجه:

لایحه بودجه پس از تصویب مجلس وتایید شورای نگهبان حکم قانون بودجه را پیدا میکند وجهت اجرا از طرف مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور واز طریق ایشان یا رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشوربه کلیه دستگاههای اجرایی ابلاغ میشود….

 

توجه کنید : این پروژه مالی حسابداری برای شرستان بیضاء تنظیم شده که میتوانید نام شهر یا استان را ویرایش کنید  و تمامی جدول ها و فرمول ها و ثبت های آن قابل ویرایش می باشند و پروژه به صورت کاملا آماده ارایه به استاد می باشد.برای مشاهده جزئیات بیشتر فهرست پروژه را مطالعه کنید .

 

این پروژه ۱۰۰ درصد کامل و آماده ارایه می باشد .

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا