به نام خدا های زیبا برای حسابداران

به نام خدا های زیبا برای حسابداران

جملات زیبا برای شروع جلسه به روش حسابداری

به نام خدا های زیبا برای حسابداران

در این پست قصد دارم جملات زیبایی که چندبار خودنم و دیدم را قرار بدم . دقیقا نمیدونستم چه عنوانی برای این پست قرار بدم برای همین دلیل دو عنوان جملات زیبا برای شروع جلسه به روش حسابداری و به نام خدا های زیبا برای حسابداران را انتخاب کردم . امیدوارم عنوانی خوبی باشه و شما هم بپسندید . من سعی میکنم جملاتی که در این خصوص هستند را توی سایت همین صحفه از سایت قرار بدم . شما هم اگر همچنین جملاتی برای شروع مقاله ، پاورپوینت ، پایان نامه  یا پروژه مالی داشتید میتونید از طریق بخش کامنت های همین مطلب ارسال کنید تا سایر دوستان و کاربران هم بتونن استفاده کنند.

 

به نام تک حسابدار و حسابرس هستی

به نام خدا های زیبا برای حسابداران

به نام خدای حسابگر ، حسابرس و حسابدار زمین و آسمان و هر آنچه در اوست ،
هم او که افتتاحیه و اختتامیه تمام حساب ها و کتاب ها است
ترازش همیشه موزون است و موجودی هایش همواره در فزون .

جملات آغازین برای سخنرانی حسابداری

به نام خدای حسابگر، حسابدان، حسابساز، حسابرس و حسابدارِِِ زمین و آسمان و هر آنچه در اوست. هم او که افتتاحیه و اختتامیه همه حسابها و کتابهاست. ترازش همیشه موزون است و موجودیهایش همیشه در فزون. مطالبات مشکوک الوصولی ندارد چه اینکه کسی از قدرت لایزال او نمیتواند بگریزد و استهلاک انباشته محاسبه نمیکند گویا که در حوزه حسابداری او چیزی بی ارزش نمیشود. به کسی مالیات نمیدهد و از کسی به ناحق چیزی نمیگیرد. نه سهامی است و نه تضامنی. هیچ شراکتی با کسی ندارد تک مالکی است و بی رقیب. هیچ تلفیق و ادغام و ترکیبی در حوزه شخصیتش تعریف شدنی نیست. حسابداری تورمی ندارد چه در نظرش ارزشها تغییر ناپذیرند. حسابداریش آنقدر خالص است که دوره مالی در آن تعریف نا شدنی و واحد پولی در آن بی معناست. شخصیتش حوزه محدودی ندارد و ازل و ابد را در بر میگیرد. تداومش یک فرضیه نیست یک فرض و حقیقتی محض است. مدیریتش حسابداری است و حسابداری اش مدیریت که بر مدار عدالت است و به مثقال و ذره هم میرسد و چیزی در آن از قلم نمی افتد. فضل و بخشش اوست که بر مدار اهمیت می چرخد و سرمایه بندگان امیدوار اوست. و همان است که رهایی بخش آنان از حساب و کتابش خواهد بود، آنجا که مستجاب می گرداند دعای برترین انسانها را در حق همه عالم.

جملات آغازین برای سخنرانی حسابداری

خدایا ! جسم و روحم را توفیق ده
تا هر چه استهلاک انباشته جسم
بستانکارتر می شود ،سرقفلی روحم
بدهکارتر شود.

جملات آغازین برای سخنرانی حسابداری

به نام یگانه حسابدار حسابرس، که ترازنامه سند اندوخته هرکس را بدون حساب سازی برایش تدوین می کند و مالیاتی، اضافه بر دارایی او و اندوخته هایش نخواهد بست و تلفبقی بودن، محافظه کاری، و رضایت طرفین، صورت نخواهد داد

انواع به نام خدا کوتاه حسابداری

به نام خدای حسابگر ، حسابدار آسمان و زمین ، خدایی که ذخیره ای برای مطالباتش ندارد، نه سهامی است و نه تضامنی  هیچ شراکتی با کسی ندارد ، تداومش فرضی نیست، حسابداری تورمی ندارد چون در نظرش ارزشها یکسان است.

انواع به نام خدا کوتاه حسابداری

اگر شما همچنین جلمه ای دارید یا میشناسید از طریق بخش های کامنت همین پست برای ما ارسال کنید تا با نام شما در سایت اضافه بشود .

‫5 دیدگاه ها

    1. پشتیبانی سایت گفت:

      سلام
      لطفا آی آر حسابداران را به دوستانتون معرفی کنید

  1. خیلیییی عالی بود 😍😍😍👌🌺☘دستتون دردنکنه واقعا به دردم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا