دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان

دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان

موضوع کامل پروژه مالی حسابداری : سیستم خرید و انبارداری کارخانه سیمان آبیک

دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان

 

تعداد صفحات ۱۳۴ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

برای مشاهده لیست تمامی پروژه های مالی حسابداری روی لینک رو به رو کلیک کنید . “لیست پروژه های مالی حسابداری

 

مقدمه دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان :

گام نخست برای هر تحقیق انتخاب یک موضوع تحقیق می باشد که به صورت یک فکر در ذهن محقق شکل می گیرد و بایستی موضوعی که انتخاب می کنیم برایمان کم وبیش شناخته شده باشد به شکلی که برایمان پیش زمینه ای ایجاد نماید تا بتوانیم در ادامه تحقیق راحت تر با موضوع ارتباط برقرار کنیم .

برای انتخاب موضوع بایستی شرایط و امکانات و اطلاعات پیرامون آن موضوع را سنجید تا مبادا به موانعی برخوردکنیم که مانع از تکمیل شدن یک تحقیق مفید گردند . بایستی کوشید موضوع را به بهترین شکلی باز کرد و شرح داد تا آنکه بتواند یک مرجع مفید و مناسب برای آیندگان باشد . برای رسیدن به جوابهای خوب و سودمند از یک تحقیق بایستی روشهای تحقیق مناسب را در نظر گرفت و از منابع مطلوب برای تحقیق  بهره گرفت .

 

تعریف موضوع تحقیق دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان :

همه ما بارها به خرید رفته ایم و به تهیه احتیاجات خود پرداخته ایم , زمانی ضرورت خرید را احساس می کنیم که نیاز به یک قلم جنس خاص برای رفع مشکلی که پیش آمده است داریم . سعی می کنیم ابتدا از نبود آن آگاه شویم و میزان نیاز را بسنجیم و سپس اقدام به خرید کنیم .

خرید کردن شرایطی را می طلبد حتی اگر برای رفع نیازهای عادی منزل و شخص صورت پذیرد , ابتدا باید میزان نیاز , کیفیت مناسب , قیمت دلخواه و زمان مطلوب را بررسی کنیم ودر گام نهایی آن را از یک منبع مطمئن و قابل اطمینان خریداری نماییم .

در سیستم خرید و انبارداری در یک کارخانه بزرگ نیز همان اصول ابتدایی که در هر خانه ای استفاده می شود به کار می رود , مانند اینکه : بهترین منبع , بهترین قیمت , بهترین کیفیت , بهترین کمیت , بهترین زمان  برای خرید کدام است ؟

البته روش کار در کارخانه های بزرگ پیچیده تر می باشند و به همان سادگی که برای منزل خرید می کنیم اتفاق نمی افتد و به همین جهت نیاز به تحقیق و مطالعه دارد و باید بهترین روشها و فنون برای انجام این کار صورت بپذیرد , در غیر این صورت از مجموعه کل سازمان نمی توان  انتظار بهترین عملکرد را داشته باشیم .

مجتمع صنعتی سیمان آبیک در دو مرحله و در سالهای ۱۳۵۲ و ۱۳۵۷ مورد بهره برداری قرار گرفت و در کیلومتر ۸۰ جاده تهران – قزوین واقع شده است و دارای ظرفیت تولید روزانه ۷۵۰۰ تن سیمان می باشد . مواد اولیه اصلی کارخانه مثل خاک ، آهک ، گچ از معادن داخل کشور تامین می گردد .

در این تحقیق سعی خواهیم نمود تا سیستم خرید و انبارداری مجتمع صنعتی سیمان آبیک را بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم ، یعنی با داشتن یک نگرش سیستمی به بخش خرید و انبارداری و در کل به سازمان بررسی کنیم و ببینیم در این سازمان رعایت اصول و موازین ۵ گانه خرید ، سیستم سفارش کالا ، سیستم کدگذاری، کنترل موجودی انبارگردانی به چه شکلی انجام می پذیرد .

 

اهمیت و ارزش تحقیق دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان :

برای آنکه دیدی وسیع نسبت به آنچه قصد انجام آنرا داریم پیداکنیم ، بایستی به تحقیق و مطالعه دست بزنیم ، همیشه مطالعه باعث روشنتر شدن موضوع می شود و انجام آنرا باسهولت بیشتری امکان پذیر می کند . ما باانجام یک تحقیق ساده و مفید خواهیم دانست در کجا قرار گرفته ایم ، امکاناتما چیست ، به چه چیزهائی نیاز داریم ، چه اقداماتی باید انجام دهیم … و راهکارهای مناسب را در نظر خواهیم گرفت .

تحقیق مفید و ارزشمند بالطبع نتایج عالی و سودمندی در پی خواهد داشت و ارزش تحقیق و اهمیت آن زمانی خواهد بود که گره از کاری بازگشاید و علمی و واقع گرایانه باشد و منجر به سودآوری و بهره وری گردد .

در چارچوب موضوع خرید و انبارداری همواره نیازمند تحقیق و مطالعه و آگاهی از شرایط موجود و تحولات احتمالی هستیم . هنگام خرید نیازمند آن هستیم که به شناسایی منبع مناسب , کیفیت و کمیت مناسب , قیمت مناسب ، زمان مناسب بپردازیم . شناسایی تمام این موارد مستلزم تحقیق و مطالعه است . انباردار همیشه باید از موجودی انبار آگاه باشد و اطلاع دقیقی را در اختیار مسولین مربوطه در خط تولید و واحد تدارکات خرید قرار دهد .

با نگاهی به فعالیتهای صنعتی و روند این فعالیت در سازمانها , پی می بریم که همه آنها با اتکا بر یک سری عوامل اساسی و عمده همچون تکنولوژی , سرمایه , مواد اولیه , نیروی انسانی سعی در افزایش میزان سود آوری خود دارند . در همین رابطه وظیفه اصلی مدیریت نیز ایجاد بهترین ترکیب از این عوامل است . عدم تهیه مواد اولیه لازم , در زمان مورد نیاز , به میزان مطلوب و کیفیت و قیمت مناسب منجر به کاهش چشمگیر سود دهی در صنعت می گردد . چرا که نتیجه آن افزایش قیمت تمام شده محصول نهایی تولید شده است بنا بر این بیشترین تاثیر و اهمیت خرید زمانی است که با شرایط پنجگانه انجام شود .

 

اهداف تحقیق دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان :

هدف اصلی این تحقیق بررسی سیستم خرید و انبار داری مجتمع صنعتی آبیک می باشد . بررسی و تجزیه و تحلیل سیستم خرید و انبار داری این شرکت ، مدیران و برنامه ریزان و مسئولان آن بخش را کمک خواهد کرد تا تصویر بهتر و روشن تری از وضعیت موجود خود داشته باشند ونقاط قوت و ضعف خود را بشناسند و هر چه بهتر و موثر تر بتوانند در جهت انجام وظایف محوله خود گام بردارند .

 

توجه کنید : این پروژه به صورت کامل می باشد و هر پنج فصل آن کاملا تهیه شده و شما باید بسته به فونت و اندازه مورد نظرخودتون فهرست برای آن تهیه کنید . ضمنا تمامی جدول ها و نمودار های این پروژه قابل ویرایش می باشند که بسته به فونت های مد نظرتون باید تنظیم کنید . برای تهیه این پروژه از لینک زیر استفاده کنید .

 

‫2 دیدگاه ها

  1. این پروژه در 96/3/31 به روز رسانی شد ( چارت های سازمانی و فرم های انبارداری اضافه شد )
    موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا