پروژه مالی بررسی سیستم حسابداری سازمان بازیافت مواد

پروژه مالی حسابداری

موضوع کامل پروژه مالی حسابداری :

برسی سیستم حسابداری سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری مشهد

پایان نامه کارشناسی حسابداری پایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۶۷ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

 

اهداف سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری

مدیریت سیستم های جمع آوری، حمل، تخلیه، دفع، دفن و تبدیل و بازیافت بهداشتی زباله ها و نخاله ها و فضولات ساختمانی و مواد رسوبی شبکه های دفع آبهای سطحی شهر و ضایعات و دور ریزهای تولیدی در شهر اعم از خانگی، اداری، صنعتی و تجاری و صنفی کشاورزی، بیمارستانی و غیره از طریق تهیه طرح جامع بهداشت شهری و برنامه ریزی اجرایی و عملیات و سازماندهی و هماهنگی و نظارت و کنترل امور فوق در سطح شهر هماهنگ با سایر مراجع مسئول در امر بهداشت می باشد.

 

حسابرس (بازرس) سازمان

شورا سازمان یک شخص حقیقی یا حقوقی را به عنوان حسابرس (بازرس) برای مدت یک سال انتخاب و از طریق استانداری جهت صدور حکم به وزارت کشور معرفی می نماید.انتخاب مجدد وی برای دوره های بعد بلامانع می باشد.

 

سیستم حقوق و دستمزد سازمان

کنترل ورود و خروج: ورود و خروج کارکنان سازمان از طریق سیستم کارت خوان کنترل می شود هر کدام از کارکنان سازمان ساعت ورود و خروج خود را از طریق کارتی که می زنند مشخص می شود در روز بعد ورود و خروج روز قبل کارکنان از طریق امور اداری کنترل می شود.

 

عناوین حسابهای کل سازمان

این حسابها از کد ۰۰۱ تا ۹۹۹ تشکیل می گردد که به صورت عمده شامل حسابهای دفتر و بانک حسابهای دریافتی و حسابهای پرداختی، اسناد دریافتی و اسناد پرداختی و اموال، ماشین آلات و تجهیزات و حسابهای انتظامی و طرف حسابهای انتظامی و حقوق صاحبان سهام و… می باشد.

 

توجه کنید : این پروژه برای شهرداری مشهد تهیه شد که میتوانید نام  را تغیر دهید . در این فایل از رسید ها و اسناد به صورت تصویر استفاده شد. برای مشاهده جزئیات بیشتر فهرست پروژه را از طریق لینک زیر مطالعه کنید .

 

دانلود و مشاهده فهرست این پروژه ( کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا