پروژه بررسی شاخص های آماری حقوق و دستمزد اداره فنی و حرفه ای

پروژه مالی حسابداری + کاردانی و کارشناسی

پروژه مالی حسابداری + کاردانی و کارشناسی

پروژه بررسی شاخص های آماری حقوق و دستمزد اداره فنی و حرفه ای

بررسی شاخص های آماری حقوق و دستمزد اداره آموزش فنی و حرفه ای استان ک و ب

تعداد صفحات ۴۹ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

پروژه های مالی مرتبط با پروژه مالی سیستم حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی شامل موارد چون : ۱ – : پروژه مالی شاخص های حقوق و دستمزد شرکت گاز ۲- : پروژه مالی ، حسابداری سیستم حقوق و دستمزد ۳- : پروژه مالی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم ۴ – : پروژه مالی تجزیه و تحلیل لیست حقوق و دستمزد بانک ۵ – : پروژه مالی حقوق و دستمزد سازمان تعاون ۶ _ : پروژه مالی حقوق و دستمزد شرکت رب گوجه فرنگی ۷_ : پروژه مالی سیستم حسابداری اداره کار و امور اجتماعی ۸- :پروژه مالی حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی برای مشاهده توضیحات و دانلود روی عنوان پروژه مورد نظر کلیک کنید . همچنین برای برای مشاهده لیست تمامی پروژه های مالی حسابداری روی لینک رو به رو کلیک کنید . “لیست پروژه های مالی حسابداری

 

مقدمه پروژه حقوق و دستمزد اداره فنی و حرفه ای :

کار یا دستمزد عبارت است از بهایی که در قبال استفاده از نیروی انسانی پرداخت میشود یا دستمزد عبارت است از وجوهی که به کارگران در یک مدت معین تعهد یا پرداخت میشود. هزینه دستمزد بخشی از هزینه های تولید است.دستمزد مستقیم جزء هزینه های مستقیم تولید است وعبارت است از وجوهی پرداختی به کارگرانی که مستقیماً در خط تولید کار میکنند. وجوهی که به کارکنان در فعالیت ها و کوشش های مرتبط با ساخت پرداخت میشود دستمزد ساخت است که بخشی از هزینه های تولید را تشکیل میدهد.

بنابراین کمیت و کیفیت نیروی کار و هزینه های مربوط به آن از موضوعاتی است که همواره باید کنترل و بررسی شود تا با پرداخت حقوق و دستمزد مناسب، کیفیت نیروی کار حفظ شود، همچنین با کنترل هزینه دستمزد و اطلاع از جزئیات آن امکان افزایش تولید و کاهش زمان استاندارد انجام کار فراهم میگردد.

 

اهمیت و ضرورت شاخص های تحقیق حقوق و دستمزد اداره فنی و حرفه ای

اهمیت این تحقیق تجزیه روش ها و فرمول های آماری بر حقوق و دستمزد کارکنان اداره

آماری بر حقوق و دستمزد کارکنان اداره آموزش فنی و حرفه ای استان ک.ب که ما میتوانیم به قسمتی از نقاط ضعف و قوت این سازمان دولت در پرداخت حقوق و مزایای کارمندان در طی این ماه برسیم و اهمیت دیگر این تحقیق این است که ما را به عنوان محقق دنبال یکسری اطلاعات برای انجام یک کار فکری  و عملی برای رسیدن به اهداف این سازمان میرساند.

 

اهداف تحقیق حقوق و دستمزد اداره فنی و حرفه ای

الف) هدف های کلی:  ۱-بررسی حقوق کارکنان ۲-تعیین شاخص های آماری حقوق و دستمزد اداره ۳-چگونگی توزیع حقوق ودستمزد

ب)هدف های جزئی:

۱-مشخص کردن میزان حقوق کارمندان

۲-تناسب حقوق کارمندان با اضافه کار

۳-حداکثر و حداقل حقوق کارمندان

۴-افزودن بر اطلاعات خودم درباره ی حقوق و دستمزد و شاخص آماری

 

تاریخچه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

تمرکز فعالیت های آموزشی کارگری در واحد تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی با عنوان «اداره ی کل تعلیمات حرفه ای» به استناد آیین نامه کارآموزی اشاره شد و تصویب قانون کارآموزی مصوب اردیبهشت ۱۳۴۹ به همراه تشکیل یک نهاد تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی با عنوان صندوق کارآموزی با ساختار تشکیلات مستقل حقوقی، مالی و اداری و دارایی اساسنامه مصوب و نظارت شورای عالی کارآموزی در همان سال (اسفند۱۳۴۹) بمنظور بررسی نیاز به نیروی انسانی متخصص استانداردهای استفاده از امکانات فنی و سرمایه ای کشور اعم از دولتی و خصوصی برای توسعه کارآموزی حرفه ای تأسیس شد. و نیز وجود کانون های کارآموزی افراد تحت حمایت وزارت بهداری و بهزیستی و بالاخره کانون های کار و آموزش کشور تحت پوشش وزارت کشور که بمنظور آموزش های حرفه ای و تربیت اشخاصی که از راه اشتغال به مشاغل غیرمجاز امرار و معاش می کردند، در واقع هسته های کالبدی مهارت آموزش غیررسمی کشور را تشکیل داده بودند.

 

تاریخچه آمار و روش های آماری

احساس آمار همپایی انسان اجتماعی است و منشاء آن را می توان به زمان تشکیل دولت ها مربوط کرد. آمار یک محصول فرعی از فعالیت های اداری، دولت ها است و چنین بنظر می رسد که کلمه آمار (statistics) از کلمه لاتین (status) یا از کلمه ایتالیایی (statista) و یا کلمه آلمانی (statistic) که همگی به معانی دولت هستند استخراج شده باشد. در زمانهای قدیم دولت ها اطلاعات مربوط به جمعیت، ثروت، تعداد سربازان، تعداد سیلوها و… را برای کنترل اوضاع کشور جمع آوری می کردند.

 

حسابداری حقوق و دستمزد :

لیست حقوق و دستمزد معمولاً به صورت هفتگی، ۱۵ روز یا ماهانه تهیه می گردد.

حقوق و دستمزد ناخالص هر یک از کارکنان از طریق ضرب کردن ساعت منعکس در کار اوقات کار و کارت حضور و غیاب آنها در نرخ دستمزد یک ساعت هر یک از آنها و افزودن پاداش فوق العاده اضافه کاری و سایر مزایای متعلقه به هر یک از آنها محاسبه می شود. برای انعکاس هزینه حقوق و دستمزد بدهی ها ناشی بر آن ثبت حسابداری لازم میگردد. در نتیجه هزینه حقوق و دستمزد و سایر هزینه های مرتبط با آن معمولاً در پایان هر هفته، هر ۱۵ روز یا هر ماه و سفارش مختلف خطوط تولید گوناگون و یا محصولات و خدمات مختلف تخفیف می یابد….

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید )

این پروژه ۱۰۰ درصد کامل و آماده ارایه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا