آموزش حسابداری ویژه بازارکار با تخفیف ویژه
خانه » حسابداران موفق - بازار کار » پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار

پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار

پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازارکار

پکیج طلایی مهارت های ویژه بازارکار برای دانشجویان و دانش آموزان

دوره طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار ویژه دانشجویان و دانش آموزان سراسر کشور

 

مهارت های ویژه بازارکار حسابداری در دانشگاه ها و مدارس تدریس نمی شود یا اگر هم تدریس می شود به صورت کامل نیست ، ما به درخواست کاربران سایت آی آر حسابداران سعی کردیم با برگزاری دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار به دانشجویان و کاربران خوب مجموعه آی آر حسابداران کمک کنیم تا با صرف زمان و هزینه بتوانند این مهارت ها را به صورت کامل و صحیح یادبگیرند و وارد بازارکار شوند. و مجموع تمام این دوره ها شده : پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار که در ادامه دوره های که ارایه شده است را به صورت کلی با هم بررسی میکنیم.

پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

 آموزش کامل مفاهیم اولیه و اساسی حسابداری

امروزه نیاز به حسابداری برای هر واحد تجاری ضروری هست و به دلیل موقعیت های شغلی این رشته و این تخصص ، قشر زیادی از مردم جامعه علاقه به یادگیری این تخصص حسابداری هستند.یادگیری مفاهیم اساسی و پایه حسابداری اولین موردی می باشد که علاقه مندان به ورود به این رشته باید به صورت کامل یاد بگیرند. ما در این دوره به صورت کامل مباحث پایه و اولیه حسابداری و نحوه ثبت زدن و تجزیه و تحلیل رویداد های مالی و ماهیت حساب ها و سایر بخش های که فهرست این دوره آمده رو به صورت پایه آموزش دادیم. و شما بعد از این دوره با تمامی مباحث اساسی و پایه حسابداری آشنا خواهید شد. اگر با حسابداری به صورت کامل آشنا نیستید و یا قصد یادگیری حسابداری یا قصد یادگیری نرم افزار های حسابداری را دارید به چشم یک پیشنیاز اجباری به این دوره توجه کنید.

 زمان فیلم های این بخش : 4 ساعت

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

 

آموزش کامل دفتر نویسی در حسابداری به همراه تمامی نکات و قوانین

دفترداری دفاتر قانونی حسابداری یکی از شایستگی‌ها و تخصص های بسیار مهمه مشاغل حوزه خدمات امور مالی و حسابداری می باشد. همچنین دفترداری به عنوان یک وظیفه تخصصی حسابداری و عنصر مشترک در تمامی موسسات مورد توجه و اهمیت می باشد، شناسایی، ثبت ثبت و نگهداری اسناد و مدارک اولیه رویدادهای مالی، ستون هایی می باشند که سیستم حسابداری بر پایه آن استوار است است.  صاحبان موسسات اقتصادی و کسب و کار ها می خواهند عملیات دفترداری رویدادهای مالی آنها با دقت انجام پذیرد بنابراین دفترداری به عنوان یکی از مشاغل تخصصی مورد توجه واقع شده است. ما در این دوره آموزش دفتر نویسی تمامی توانایی های لازم جهت تصدی شغل دفترداری و دفتر نویسی را به صورت کامل آموزش دادیم.

 زمان فیلم های این بخش : 4 ساعت

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

 

 آموزش صفر تا صد حسابداری حقوق و دستمزد

شما به عنوان حسابدار وارد هر مجموعه و شرکتی که بخواهید بشوید باید به صورت کامل با حسابداری حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات پرسنل و تمامی موارد مربوطه آشنایی کامل داشته باشید که ما در بخش آموزش حسابداری حقوق و دستمزد به صورت ریز به ریز تمامی بخش های مربوط به حسابداری حقوق و دستمزد و نحوه انجام محاسبات مربوطه را آموزش دادیم. به عبارتی یکی از انواع هزینه های که باید با آن آشنایی کامل داشته باشند هزینه حقوق و دستمزد است و به تبع آن روش های محسابه و ثبت های مرتبط با به این هزینه ها در دفاتر کل و روزنامه می باشد که باید آن ها را به صورت صحیح و اصولی یاد بگیرند.

 زمان فیلم های این بخش : 4 ساعت

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

 

 آموزش کامل اکسل از صفر تا پیشرفته + اکسل در حسابداری

نرم افزار اکسل به عنوان ابزاری بسیار قدرتمند به گونه ای عجیب با مسائل مالی و حسابداری پیوند خورده است و در اجرای کار های مالی و حسابداری داشتن نظم و سرعت بالا بسیار مهم است. این نظم و سرعت که با استفاده از اکسل حاصل می شود باعث تمرکز در ثبت رویدادهای مالی شده و نهایتا با پردازش صحیح داده های مالی و حسابداری و ارایه گزارشات به موقع به مدیریت واحد های اقتصادی به تصمیم گیری آنان در استفاده صحیح از منابع کمک بسیاری میکند. همچنین اکسل با تحلیل و آنالیز اطلاعات موجود در بخش مالی و حسابداری شرکت ها و با استفاده از گزارشات تهیه شده به صورت نمودار ها و چارتها و جداول و همچنین تجزیه و تحلیل آماری نقش مناسبی در پردازش و استفاده بهینه اطلاعات ایفا می کند. ما در این بخش اکسل را از قدم صفر تا سطح پیشرفته و حرفه ای آموزش دادیم

 زمان فیلم های این بخش : 9 ساعت

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

 

 آموزش کامل و حرفه ای نرم افزار ورد برای انجام کار های اداری

نرم افزار ورد (Word) یکی از مجموعه نرم افزار های شرکت ماکروسافت آفیس (Microsoft Office 2019) هست و این مجموعه نرم افزار های آفیس یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های اداری در دنیا هستند. ورد یک نرم افزار واژه پرداز است که در اکثر شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده برای تایپ کردن و برای ویرایش متن ها نیز استفاده می شود . ورد مهارت چهارم از مهارت های هفت گانه ICDL می باشد و یادگیری این نرم افزار برای تمامی اشخاصی که قصد ورد به بازارکار را دارند الزامی است و در تمامی شرکت ها و ادارات از آن استفاده می شود. به همین دلیل تمامی حسابداران باید با این نرم افزار آشنایی کامل داشته باشند. و ما در این بخش به صورت کامل نرم افزار ورد را به زبان ساده بر اساس اخرین نسخه آموزش دادیم

 زمان فیلم های این بخش : 8 ساعت

آموزش کامل نرم افزار حسابداری هلو

 

 آموزش کامل نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار های حسابداری موجود در بازار می باشد که شرکت ها و موسسات زیادی امور حسابداری خود را با این نرم افزار انجام میدهند.اینکه نرم افزار هلو یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار های مالی و حسابداری بازارکار می باشد بر هیچ دانشجو یا دانش آموز یا حسابداری پوشیده نیست.اما وقتی یک نرم افزار تا این میزان توانسه خود را با بازار وقف بدهد،دانشجویان و دانش آموزان و حسابداران برای جذب شدن در بازار های کار این نرم افزار را به صورت صحیح و اصولی یادبگیرند،تا بتوانند عملیات مربوط به شرکت ها و موسسات را به صورت حرفه ای مدیریت کنند. ما در این دوره آموزشی نرم افزار حسابداری هلو را به صورت کامل آموزش میدهیم.

 زمان فیلم های این بخش : 7 ساعت

آموزش نرم افزار سپیدار (صفر تا صد)

 

آموزش نرم افزار سپیدار (صفر تا صد)

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های حسابداری و مالی در کشور می باشد. و باتوجه به امکانات قابلیت های این نرم افزار شرکت ها و موسسات مختلف از آن برای سیستم حسابداری خود استفاده میکنند. از طرفی دانشجویان و دانش آموزان و حسابدارانی که قصد ورود به بازارکار حسابداری را دارند باید بعد از اینکه نرم افزار های پرکاربرد و مورد نیاز بازار را شناسایی کرده اند شروع به یادگیری صحیح و اصولی آنها بکنند. ما در این دوره آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم را به صورت کامل و اصولی و با بهترین کیفیت آموزش دادیم و تمامی مواردی که متقاضیان ورود به بازار کار حسابداری نیاز هست یاد بیگرند را به صورت کامل ارایه کردیم. این آموزش به صورت کامل تمامی بخش های نرم افزار مربوط به شرکت های بازرگانی و خدماتی و تولیدی را به زبان ساده آموزش دادیم

 زمان فیلم های این بخش : 13 ساعت

آموزش عملیات و کارهای پایان سال حسابداری

 

آموزش عملیات و کارهای پایان سال حسابداری

عملیات پایان سال حسابداری فقط شامل بستن حساب ها نیست ، هرچند آخرین قدم و یکی از قدم های اصلی بستن حساب های موقت و دائمی و افتتاح اونها در شروع سال بعد می باشد. عملیات حسابداری پایان سال جز مهم ترین مهارت های بازارکار می باشد که تمامی دانشجویان و دانش آموزان و هرکسی که قصد جذب بازارکار را دارد باید به صورت حرفه ای بلد باشد. ما در این دوره تمامی انچه را باید بلد باشید به صورت قدم به قدم برای شما آموزش دادیم و فایل های آموزشی هم در کنار آنها برای شما قرار دادیم. یادگیری مهارت های که در این دوره آموزشی ارایه شده است نیازی اساسی دانشجویان و علاقه مندان این رشته است. و به شما قول میدهیم با شرکت در این دوره مهارت حسابداری خودتون رو به شدت افزایش خواهید داد.

 زمان فیلم های این بخش : 5 ساعت

آموزش صورت معاملات فصلی (صفر تا صد)

 

آموزش صورت معاملات فصلی (صفر تا صد)

صورت معاملات فصلی گزارشی است که حاوی اطلاعات اقلام مربوط به خرید و فروش کالا و خدمات ،پیمانکاری و صادرات و واردات و اجاره است. صورت معاملات فصلی یکی از مهم ترین گزارشاتی هست که مودیان مالیاتی مشمول باید بعد از پایان هر فصل تهیه و تنظیم کنند و بعد از بررسی نهایی آن را برای سازمان امور مالیاتی کشور ارسال کنند. تهیه و تنظیم صورت معاملات فصلی یکی از وظایف حسابداران می باشد و باید به صورت کامل و صحیح آن را تنظیم و ارسال کنند. به همین خاطر ما در این بخش صفر تا صد صورت معاملات فصلی را به صورت کاملا عملی آموزش دادیم و مثال های مختلفی را بررسی کردیم تا شما به صورت کامل با آنها آشنا شوید.

 زمان فیلم های این بخش : 7 ساعت

آموزش مالیات بر ارزش افزوده (صفر تا صد)

 

آموزش مالیات بر ارزش افزوده (صفر تا صد)

مالیات بر ارزش افزوده یکی از مهم ترین اظهارنامه های مالیاتی است که از مهر سال 1387 اجرایی شده است و تا به الان اکثر شرکت ها باید این اظهارنامه ها را تهیه و ارسال کنند و از طرفی این اظهارنامه باید هر سال 4 بار تهیه و تنظیم شود که این ها همه نشانه های از اهمیت بالایی این مهارت می باشد و از طرفی عدم ارسال یا موارد اینچنینی برای شرکت های مختلف باعث جرایم سنگین و خسارات های مالی زیادی می شود. و این تخصص یکی از مهم ترین تخصص های مالیاتی می باشد که حسابداران و مدیران و حسابرسان و دانشجویان و دانش آموزانی که قصد ورود به بازارکار حسابداری را دارند باید به صورت صحیح و اصولی این مهارت را یاد بگیرند. ما در این دوره به صورت کامل و به صورت تصویری این مهارت را آموزش داده ایم. و به شما این تضمین را میدهیم که در پایان این دوره به صورت کامل مالیات بر ارزش افزوده را یاد خواهید گرفت

 زمان فیلم های این بخش : 6 ساعت

آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی (صفر تا صد)

 

آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی (صفر تا صد)

ارسال اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی یکی از مهترین وظایف مودیان مالیاتی گروه حقیقی می باشد و تمامی اشخاص حقیقی که به نحوه ای درآمدی دارند و یا به صورت مشاغل حقیقی کار میکنند باید در پایان هر سال مالیاتی اظهارنامه خود را تا پایان خرداد ماه سال بعد تهیه و تنظیم و ارسال کنند. و دانشجویان و حسابداران با یادگیری دقیق و کامل این اظهارنامه مالیاتی میتوانند برای طیف گسترده ای از کسب کار ها که به صورت گروه حقیقی در حال فعالیت هستند،اظهارنامه های را بپذیرند و آنها را در کمترین زمان ممکن ارسال کنند و به یک درآمد عالی در کمترین زمان ممکن برسند. از طرفی آشنایی با اظهارنامه مالیاتی گروه حقیقی یا مشاغل از مهارت های مهم و اصلی مالیاتی مورد نیاز در بازارکار حسابداری می باشد. یادگیری این دسته از اظهارنامه های مالیاتی یک برگ برنده برای تمامی حسابداران خوب و حرفه ای می باشد که ما در این دوره به صورت کامل تمامی مباحث را آموزش دادیم.

زمان فیلم های این بخش : 4 ساعت

آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی

 

آموزش اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی (صفر تا صد)

بر اساس ماده 105 قانون مالیات های مستقیم،جمع درآمد شرکتها و درآمد ناشی از فعالیت های انتفاعی سایر اشخاص حقوقی که از منابع مختلـف در ایران یا خارج از ایران تحصیل میشود، پس از وضع زیان های حاصل از منابع غیرمعـاف و کسـر معافیـت هـای مقـرر بـه استثنای مواردی که طبق مقررات این قانون دارای نرخ جداگانه ای می باشد، مشمول مالیات به نرخ بیست و پنج درصـد 25% خواهندبود. و بر اساس ماده 110 قانون مالیات های مستقیم، اشخاص حقوقی مکلف اند اظهارنامه و ترازنامه و حساب سود و زیان متکی به دفاتر و سایر مدارک مربوطه را حداکثر تا چهارماه بعد از پایان سال مالی به اداره امور مالیاتی که محل فعالیت اصلی شـخص حقـوقی در آن واقع است تسلیم و مالیات متعلق را پرداخت نمایند. و در صورت عدم رعایت قوانین مربوطه مشمول جریمه های سنگینی خواهند شد. و در این بخش اظهارنامه اشخاص حقوقی را هم به صورت کامل آموزش دادیم.

زمان فیلم های این بخش : 4 ساعت

آموزش حسابداری بازار کار

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

مبلغ سرمایه گذاری برای یادگیری مهارت های بازار کار حسابداری :

ما در طول روز هزینه های زیادی انجام میدیم، اما شرکت در کلاس های آموزشی یا یادگیری مهارت های بازارکار یک سرمایه گذاری است. چون ما با یادگیری مهارت های بازارکار میتونیم مهارت های را یاد بگیریم که به درآمدی چند صد برابر اون برسیم.برای مثال در حال حاضر کمترین میزان حقوق یک حسابدار 3 میلیون و 500 هزار تومان می باشد و شما با یادگیری این 12 مهارت میتوانید به راحتی جذب بازارکار حسابداری شوید. مبلغ سرمایه گذاری روی خودتان فقط 2 میلیون و سی و نه هزار تومان می باشد که در حال حاضر میتوانید با تخفیف و با پرداخت 980 هزار تومان این مهارت ها را یادبگیرید. این کمترین هزینه ای است که میتوانید برای یادگیری مهارت های حرفه ای پرداخت کنید پس برای این سرمایه گذاری اندکی هم درنگ نکنید.

 به جای پرداخت مبلغ 2.039.000 تومان فقط مبلغ 980.000 هزار تومان پرداخت کنید 🙂

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

زمان این آموزش ها به چه صورت می باشد

زمان فیلم های آموزش حسابداری ویژه بازار کار شامل 75 ساعت می باشد که جزئیات مربوط به اطلاعات دقیق هر آموزش در بخش توضیحات مربوط به بخش های مختلف آموزش آماده و میتوانید از اون طریق تایم دقیق هر آموزش را ببینید. همراهان گرامی تمامی آموزش ها به صورت کامل و ویژه ورود به بازارکار هستند و مواردی که در این بازه های زمانی آموزش داده می شود همان اطلاعات و مهارت های است که شما در حین کار به آنها نیاز دارید. و به شما این قول را میدهیم که در پایان این 75 ساعت به یک حسابدار خوب تبدیل میشود.

این مجموعه شامل 75 ساعت فیلم آموزشی با کیفیت بسیار بالا می باشد

درباره فیلم ها و نحوه تهیه این پکیج طلایی آموزش حسابداری ویژه بازار کار

در عصر حاضر بهترین روش برای یادگیری تخصص های حسابداری و مهارت های بازارکار فیلم های آموزشی می باشد. به همین دلیل ما در آی آر حسابداران فیلم های آموزشی ویژه بازارکار را تهیه و در اختیار دانشجویان و علاقه مندان به یادگیری مهارت های حسابداری قرار دادیم.این مجموعه شامل فیلم آموزشی 12 دوره بالا می باشد و تمامی مهارت های هستند که حسابداران و دانشجویان باید با آنها به صورت کامل آشنا باشند. فیلم ها با کیفیت بسیار بالا (FULL HD 1080p) تهیه و تنظیم شده اند. شما بعد از تهیه در این دوره میتوانید لینک های دانلود را مشاهده کنید و فیلم ها را دانلود کنید و یک پنل اختصاصی برای شما تنظیم می شود که هر لحظه بخواهید میتوانید وارد پنل کاربری شوید و آنها را مشاهده و دانلود کنید. همین الان میتوانید از طریق لینک زیر شروع به یادگیری صفر تا صد اظهارنامه مالیاتی مشاغل کنید.

آموزش حسابداری با تخفیف ویژه و طلایی

2 نظرات

  1. مجید تاجیک

    با سلام من فقط دوره بستن حساب ها رو میخواستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *