آموزش حساب صندوق در نرم افزار سپیدار

آموزش حساب صندوق در نرم افزار سپیدار

آموزش عملیات مربوط به صندوق ها در نرم افزار سپیدار

فیلم آموزش تعریف صندوق و ورود اطلاعات در حساب صندوق

 

در پست قبلی سایت نحوه تعریف کدینگ و سرفصل ها در سپیدار را آموزش دادیم و در این پست از سایت بخش جدید نرم افزار را آموزش دادیم که مربوط به تعریف حساب صندوق در این نرم افزار می باشد . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه مطلب با آی آر حسابداران با ما همراه باشید.

 

تعریف حساب صندوق :

حساب صندوق در حسابداری به معنای حسابی است که برای ردیابی و ثبت تراکنش‌های نقدی یا پول نقد در یک سازمان یا شرکت استفاده می‌شود. این حساب به عنوان یکی از حساب‌های پایه حسابداری شناخته می‌شود و در دفتر حسابداری به صورت جداگانه ثبت می‌شود.

 

توضیحات بیشتر در خصوص حساب صندوق

حساب صندوق یکی از یک حساب های گروه دارایی ها می باشد که جز دارایی های جاری شرکت است و در سطح تفصیل باید معرفی شود. معمولا از این حساب برای دریافت و پرداخت های نقدی در محیط شرکت استفاده می شود. ماهیت حساب صندوق بدهکار می باشد. در فیلم زیر میتوانید جزئیات مربوط به این حساب را آموزش ببینید.

 

فیلم آموزش حساب صندوق در نرم افزار سپیدار

دانلود فیلم آموزشی ( کلیک کنید)

 چندین صندوق در شرکت ها

امکان دارد شرکت های مختلف بسته به نیاز خود چندین صندوق داشته باشند که باید به هر تعدادی که نیاز دارید و در محیط شرکت شما صندوق دریافت و پرداخت نقدی وجود دارد در نرم افزار معرفی شود. به این صورت راحت تر میتوانید گزارشگیری های خود را در نرم افزار انجام بدهید.
 

پیشنهاد عالی : آموزش صفر تا صد سپیدار

یادگیری نرم افزار سپیدار برای دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه واجب است. به همین خاطر ما در سایت آی آر حسابداران آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار را قرار دادیم که میتوانید همین الان تمامی فیلم های این دوره را با تخفیف ویژه تهیه کنید. پیشنهاد میکنم توضیحات این دوره را حتما بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا