آموزش سرفصل ها و کدینگ در نرم افزار سپیدار

Coding in Sepidar

کدینگ در نرم افزار سپیدار

آموزش سرفصل ها و کدینگ در نرم افزار سپیدار

آموزش ساخت کدینگ یا درختواره حسابداری در نرم افزار سپیدار

 

در پست قبلی سایت آموزش ایچاد سال مالی در نرم افزار سپیدار را آموزش دادیم و باتوجه به اهمیت کدینگ ها و سرفصل های حسابها در این پست از سایت تخصصی دانشجویان حسابداری ایران قصد داریم نحوه ایجاد کدینگ یا ایجاد حساب ها را در نرم افزار حسابداری سپیدار آموزش بدهیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فیلم آموزشی در ادامه با ما همراه باشید.

 

سرفصل حساب ها چیست ؟

حساب ها در شرکت های مختلف به ۵ گروه تقسیم می شوند. ۱ دارایی ها ۲- بدهی ها ۳- حساب های مرتبط با سرمایه ۴- درآمد ها ۵- هزینه ها. به صورت کلی هر کدوم از این گروه حساب ها شامل حساب های مختلفی هستند که امکان دارد در شرکت های مختلف تولیدی و بازارگانی و خدماتی متفاوت باشد و حسابداران باید در زمان استفاده از نرم افزار های حسابداری آنها را در نرم افزار خود بررسی و در صورت نیاز ویرایش یا موارد جدیدی را به آنها اضافه کنند.

 

کدینگ حسابداری چیست ؟

کدینگ در حسابداری به معنی اختصاص کد یه حساب ها است که باید یک سری اصول اساسی را در این کد ها رعایت کرد. به صورت خلاصه مثلا باید کد های که به گروه حساب های مربوط به هزینه ها اختصاص داده می شود رقم اول آن ۵ باشد . در شرکت های مختلف امکان دارد این مورد متفاوت باشد به همین خاطر به شما پیشنهاد میکنم فیلم آموزش کدینگ در حسابداری را که از قبل در سایت قرار دادیم را مشاهده کنید.

 

سرفصل حساب ها با کدینگ عالی در سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از نرم افزار های پرطرفدار بازار امروزی است که یکی از قابلیت های خوب این نرم افزار تعریف گروه حساب ها بسته به نیاز شرکت های مختلف است. شما در ابتدای کار با نرم افزار میتوانید بسته به نوع شرکت خود کدینگ مناسبی را انتخاب کنید اما حتی با انتخاب یک کدینگ مناسب که از قبل در نرم افزار تعریف شده است باز هم شما باید بلد باشید که به چه صورت آنها را ویرایش ، حذف یا اضافه کنید. که در فیلم زیر نحوه انجام این عملیات را به شما آموزش دادیم.

 

فیلم آموزش سرفصل ها و کدینگ در نرم افزار سپیدار

دانلود فیلم آموزشی – کلیک کنید

 

دانلود رایگان فایل کدینگ شرکت ها

تقریبا میتوان گفت تمامی حسابداران نیاز به فایل های کدینگ دارند و به همین دلیل ما در یک پست در یگر با عنوان دانلود کدینگ حسابداری برای شما یکی از بهترین نمونه کدینگ ها را قرار دادیم که میتوانید به صورت رایگان آنها را دانلود کنید.

 

بهترین پیشنهاد : آموزش صفر تا صد سپیدار

یادگیری نرم افزار سپیدار برای دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه واجب است. به همین خاطر ما در سایت آی آر حسابداران آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار را قرار دادیم که میتوانید همین الان تمامی فیلم های این دوره را با تخفیف ویژه تهیه کنید. پیشنهاد میکنم توضیحات این دوره را حتما بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا