معرفی کالا و خدمات در نرم افزار سپیدار

Goods and services in Sepidar

معرفی کالا و خدمات در نرم افزار سپیدار

معرفی کالا و خدمات در نرم افزار سپیدار

آموزش معرفی کالا ها و خدمات در نرم افزار سپیدار

 

بعد از اینکه واحد سنجش کالا را در نرم افزار معرفی کردیم حالا میتوانید در مرحله بعد کالا ها و خدمات را معرفی کنید. اگر فیلم آموزش معرفی واحد سنجش را معرفی کنید حتما آن پست را ببینید و برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید.

 

چرا معرفی کالا و خدمات ضروری است؟

در تمامی نرم افزار های مالی و حسابداری ، باید کالا و خدمات را به صورت کامل در نرم افزار ها وارد کنید تا در زمان فروش یا خرید آنها بتوانید به راحتی صورت حساب های خرید و فروش کالا و خدمات را به راحتی و در کمترین زمان صادر کرد. به همین خاطر شما هم باید در نرم افزار ها معرفی کنید. در فیلم زیر به شما آموزش دادیم که چطور کالا و خدمات خودتون را در نرم افزار معرفی کنید.

 

فیلم آموزش معرفی کالا و خدمات در نرم افزار سپیدار

دانلود فیلم آموزشی ( کلیک کنید)

 

چطور کالا ها را در سپیدار وارد کنیم ؟

به صورت کامل در فیلم بالا این مورد را آموزش دادیم. شما میتوانید از طریق بخش تامین کننده گان و انبار ابتدا انبار ها و واحد های سنجش کالای خود را معرفی کنید و بعد از طریق بخش کالا و خدمات جدید ، کالا ها و خدمات خود را به صورت کامل در نرم افزار وارد کنید. پیشنهاد میکنم حتما تمامی جزئیات کالا های خود را به صورت دقیق وارد کنید.

 

پیشنهاد عالی : آموزش صفر تا صد سپیدار

یادگیری نرم افزار سپیدار برای دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه واجب است. به همین خاطر ما در سایت آی آر حسابداران آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار را قرار دادیم که میتوانید همین الان تمامی فیلم های این دوره را با تخفیف ویژه تهیه کنید. پیشنهاد میکنم توضیحات این دوره را حتما بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/labghand/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/labghand/public_html/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768