دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک کشاورزی

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک کشاورزی

گزارش کارآموزی حسابداری در بانک کشاورزی

تعداد صفحات ۳۱ صفحه
فرمت DOCX
دسته گزارش کارآموزی حسابداری
ارسال کننده رامین پیام

مقدمه گزارش کارآموزی حسابداری در بانک کشاورزی :

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال ۱۳۱۲ تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانه هشتاد و یک سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

 

بانک در گزارش کارآموزی حسابداری در بانک کشاورزی:

در برخی دوره های زمانی نام بانک دستخوش تحولاتی شده و در برخی مواقع نیز اساس نامه و ماموریت های آن نیز در راستای تامین مالی بخش کشاورزی و زیر بخشهای آن به عنوان یکی از زیر بخش‌های اثرگذار بر اقتصاد کشور و موتور مولد تولید که منجر به رشد اقتصادی می گردد تغییر یا تکمیل شده است. این بانک به منظور حفظ خوداتکایی از اوایل دهه ۷۰ هجری شمسی با حضور موثر در مراکز پولی و مالی کشور و توسعه خدمات شعب شهری خود تلاش کرده است تا از منابع موجود در مراکز تجاری نیز به نفع توسعه بخش کشاورزی بهره جوید.

 

حساب قرض الحسنه پس انداز ویژه :

حساب قرض الحسنه ویژه به حسابی اطلاق می شود که بانک تحت این عنوان افتتاح و وجوه تودیع شده توسط اشخاص حقیقی وحقوقی به این حساب را طبق نظر تودیع کننده وجوه وبر اساس شرایطی که به موجب قرارداد عاملیت منعقده فی مابین تودیع کننده وبانک معین می شود به صورت قرض الحسنه به اشخاص حقیقی وموسسات خیریه وعام المنفعه اعطا می نماید.

 

حساب های سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی و ویژه :

سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت به سپرده‌هایی گفته می‌شود که زمان سررسید آنها زیر یک‌سال بوده و به قصد کسب سود در بانک سپرده‌گذاری می‌شوند و بانک با قبول وکالت از صاحبان سپرده‌های سرمایه‌گذاری، پس از تودیع سپرده قانونی نزد بانک مرکزی، بقیه وجوه مربوط را در عملیات مجاز بانکی (اعطای تسهیلات) بکار می‌گیرد.

 

دانلود و مشاهده فهرست گزارش کارآموزی ( کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا