دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در اداره تربیت بدنی

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در اداره تربیت بدنی

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در اداره تربیت بدنی

تعداد صفحات ۳۱ صفحه
فرمت
DOCX
دسته
گزارش کارآموزی حسابداری
ارسال کننده رامین پیام

 

مقدمه گزارش کارآموزی حسابداری در اداره تربیت بدنی

امروزه با توجه به تحولاتی که در عرصه های مدیریتی رخ داده و با توجه به این تحولات و پیشرفت های مدیریتی ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی نیز درصدد تطابق سیستم مدیریتی خود از روش دستی به روش ماشینی برآمده اند.با گستردگی این تحولات در سطح حسابداری و حسابرسی تمامی ادارات تا اداره تربیت بدنی نیز درصدد برقراری یک قسمت ویژه در مکان اداره خود به عنوان امور مالی برآمده که بتواند سیستم صورت های مالی خود را تجزیه و تحلیل نماید که از این طریق با استخدام حسابداران حرفه ای در تسهیل این امر تلاش می کنند.

 

جایگاه ورزش در ایران باستان

دکتر گریشمن، باستان شناس فرانسوی درباره ورود آریان ها هزار سال قبل از میلاد میگوید: این سواران ایرانی با زن، بچه و گله وارد شدند و مزیت تقسیم ناحته را به مالک کوچک متعدد به دست آوردند و بیشتر آنان همراه گروه سواران خود به خدمت امرای محلی در آمدند….

 

برگ درخواست خرید کالا در تربیت بدنی :

برگ درخواست خرید که باید ضمینه فاکتور فروش گردد شامل سر ستون که ستون اول نام و شرح کالا ، ستون دوم مقدار کالا و ستون سوم ملاحضات ، در قسمت ملاحضات کالای خریداری شده به صورت مختصر توضیح داده می شود که این کالا برای چه کاری و در کدام قسمت از اداره استفاده می شود . این برگ توسط چهار مسئول که به ترتیب درخواست کننده کالا ، مسئول واحد ، امور مالی و مدیریت جهاد کشاورزی همراه با نام ونام خانوادگی امضا می شود ….

 

گزارش کارآموزی حسابداری در اداره تربیت بدنی شامل :

فصل اول: آشنایی با اداره تربیت بدنی استان

فصل دوم: آشنایی با سیستم حسابداری تربیت بدنی

فصل سوم :آزمون آموخته ها و پیشنهادات و انتقادات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا