گزارش کارآموزی حسابداری در اداره آموزش فنی و حرفه ای فارس

گزارش کارآموزی حسابداری در اداره آموزش فنی و حرفه ای

گزارش کارآموزی حسابداری در اداره آموزش فنی و حرفه ای شیراز

تعداد صفحات ۲۰ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه گزارش کارآموزی حسابداری

 

با توجه به نیاز کشوردرعصرحاضردرزمینه فنی و سایر زمینه های دیگرآموزش نیروی متخصص برای پیشرفت و بهبود جامعه یکی از نیازهای ضروری در جامعه بشمار می رود و به همین علت تلاش شده است در واحد های مختلفی دروسی که بیشتر در بازار کار و جامعه نیاز است به جوانان آموزش داده شود.

 سازمان فنی و حرفه ای کشور یکی از این مکان هاست که جوانان می توانند جهت کسب مهارت و علم به آنجا مراجعه نمایند. بدین منظور من تلاش کردم تا مکان کارآموزی ام را در اینجا بگذرانم تا علاوه بر آشنایی با این محیط ، هم چنین آموزش دیدن برخی مهارت ها ، یادگیری آداب و رفتار با ارباب رجوع بتوانم آمادگی خودم را برای تدریس یا قرار گرفتن در یک محیط علمی محک بزنم . امید است با ارایه این مطالب بتوانم به دانشجویان عزیز که همچون من نیاز به حضور در چنین محیطی دارند کمک کرده باشم.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دو بخش دولتی و غیردولتی در جهت ارایه مهارتهای حرفه ای به جوانان علاقمند و جویای کار و شاغلین فعالیت آموزش دارد.اهم فعالیتهای آموزشی در دو بخش عبارتند از…

 

چگونگی تعیین مهارت و صلاحیت فنی (آزمون)

شاخص ارزیابی توانایی آموزشها ی اجرا شده و مهارت کسب شده، آزمون فنی است که معمولا در دو مرحله کتبی (نظری) و عملی اجرا می‌گردد. شرط شرکت در آزمون عملی،‌موفقیت در آزمون کتبی است. موفقیت در هر دو مرحله این آزمون سبب دریافت گواهینامه مهارت از سازمان آموزش فنی و حرفه ای می گردد. به شرکت کنندگان در آزمون که در بعضی از کارهای عملی مربوط به رشته خود ضعف داشته باشند، فرصت داده می‌شود تا در زمان معینی که به رشته و میزان کمبود مهارت بستگی دارد ، با مراجعه به مراکز آموزشی قبلی خود یا هر طریق دیگری که مایل باشند کمبود مهارتهای خود را جبران کرده و مجددا در آزمون عملی شرکت کنند. کلیه کسانی که از توانایی جسمی متناسب با حرفه مورد نظر برخوردار باشند با راهنمایی مسئولان مراکز آموزشی با در نظر گرفتن استعداد فکری و جسمی خود رشته متناسب و دلخواه را انتخاب می نمایند. حداقل سنن کارآموز ۱۵ سال تمام است. داوطلبان ۱۲-۱۴ ساله به شرط برخورداری از رشد جسمانی بیشتر از همسالان خویش و با ارایه رضایت نامه ولی خود می توانند به کارآموزی بپردازند …

 

فهرست گزارش کارآموزی حسابداری در اداره آموزش فنی و حرفه ای

فهرست گزارش کارآموزی حسابداری در اداره آموزش فنی و حرفه ای

 

معرفی اداره آموزش فنی و حرفه ای فارس

این اداره در شیراز-سه راه آستانه واقع شده است . مهمترین وظیفه این مرکز آموزش کارآموزان در زمینه مختلف مهارتی می باشد. در این مرکز بیش از ۴۰ نفر کارمند وجود دارد که مسئول بخش های پذیرش کارآموز حراست ،آزمون ،جذب مربی ،حسابدار ،معاون مرکز ،ریاست  و…. هستند . من در این مرکز در بخش  حسابداری و مالی….

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا