مصاحبه با مهدی رهبری رتبه 1 کنکور حسابداری سال 99

مصاحبه با مهدی رهبری ، رتبه 1 کنکور کارشناسی حسابداری سال 99

مصاحبه با مهدی رهبری ، رتبه ۱ کنکور کارشناسی حسابداری سال ۹۹

رتبه یک کنکور کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری سال ۱۳۹۹

 

در بخش مصاحبه با رتبه های برتر کنکور های حسابداری آخرین مصاحبه با خانم ندا رسولی بود که میتونید اون مصاحبه را بررسی کنید و در این پست از سایت تخصصی دانشجویان حسابداری ایران قصد داریم با رتبه ۱ کنکور کارشناسی حسابداری سال ۹۹ جناب مهدی رهبری یک مصاحبه تخصصی داشته باشیم و از شما دعوت میکنیم در ادامه این پست با ما همراه باشید و در پایان نظرات خود را در خصوص این مصاحبه برای ما ارسال کنید.

 

متن مصاحبه با مصاحبه با مهدی رهبری ، رتبه ۱ کنکور حسابداری سال ۹۹

“مشاهده کارنامه آقای مهدی رهبری – کلیک کنید”

 

آقای نبی زاده ؟  لطفا خودتون رو برای کاربران آی آر حسابداران معرفی کنید و بفرمایید کدوم دانشگاه قبول شدید ؟

آقای رهبری : به‌نام‌خدا مهدی رهبری هستم از استان همدان شهر کرفس، دانشکده‌ فنی شمسی‌پور‌ تهران‌ رشته حسابداری کلیه‌گرایش‌ها و دوره روزانه قبول شدم.

 

آقای نبی زاده ؟ برای چندمین باره در کنکور شرکت میکنید ؟ دوره کاردانی رو در کدوم دانشگاه گذروندید ؟

آقای رهبری : برای اولین بار بود که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت‌ کردم و دوره کاردانی رو در دانشگاه آزاد اسلامی همدان گذراندم.

 

آقای نبی زاده ؟  آقای رهبری وضعیت درسیتون در دوره کاردانی و کنکور کاردانیتون چطور بوده ؟

آقای رهبری : در دوره کاردانی جزو دانشجویان پرتلاش‌ و ممتاز بودم و با معدل ۱۸ فارغ‌التحصیل‌ شدم. دوره‌ کاردانی رو بدون‌ آزمون‌ وارد دانشگاه شدم.

 

آقای نبی زاده ؟  هدفتون از ادامه تحصیل چی هست ؟ و بیشتر به کدوم گرایش و دروس حسابداری علاقه دارین ؟

آقای رهبری : هدفم از ادامه‌ تحصیل این است که در آینده بتوانم بعنوان حسابرس‌ موفق‌ مشغول‌ به‌کار‌ شوم. و به گرایش حسابرسی و مالی علاقه‌مندم.

 

آقای نبی زاده ؟ برنامه ریزی و روش های مطالعه شما در موفقیتتون چقدر تاثیر داشته و در این خصوص چه پیشنهادی برای کاربران آی آر حسابداران دارید؟

آقای رهبری : برنامه ریزی منظم‌ همراه‌ با مطالعه دقیق یکی از مهم‌ ترین‌ دلایل‌ موفقیتم بود، برنامه ای که من برای مطالعه در نظر گرفته بودم به این صورت بود که برای کل ‌روزهای هفته‌ برنامه‌ چیده بودم‌ و یک روز از هفته رو بعنوان روز ویژه(جمعه‌ها) در نظر می‌گرفتم‌ تا اگر یک‌ روز از هفته نتوانستم مطالعه کنم در آن روز ویژه مطالعه کنم تا از برنامه‌هایم‌ عقب‌ نمانم، بطور معمول روزانه‌ ۶ الی ۷ ساعت‌ مطالعه می‌کردم‌ و پس از پایان مطالعه تست‌ها‌ و مسائل‌ مهم‌ هر درس رو حل‌ می‌کردم، بنظرم‌ اگر‌ در هر‌ کاری‌ برنامه‌ ریزی‌ داشته‌ باشید‌ قطعا‌ به‌ نتیجه‌ی‌ خوبی‌ می‌رسید.

 

آقای نبی زاده ؟ از چه منابعی برای کنکور کاردانی به کارشناسی حسابداری استفاده کردید ؟ چه منابعی را پیشنهاد میکنید ؟

آقای رهبری : از کتاب‌های‌ مدرسان‌ شریف‌ و جزوه‌های‌ دانشگاهیم‌ استفاده‌ کردم و به‌ داوطلبین‌ هم کتاب‌های‌ مدرسان‌ رو پیشنهاد‌ می‌دهم‌. در بخش منابع کنکور آی آر حسابداران هم معرفی شدند.

 

آقای نبی زاده ؟ از چه زمانی استارت جدی مطالعه برای کنکور رو زدی ؟ و به نظرت بهترین زمان برای شروع چه موقعی هست ؟

آقای رهبری : از فرودین‌ ماه بصورت‌ جدی‌ مطالعه‌رو شروع‌ کردم‌ و بنظرم‌ چهار‌ ماه قبل از آزمون‌ مهلت‌ خوبیه برای مطالعه.

 

آقای نبی زاده ؟ مهم ترین عوامل موفقیت خودتون را چی میدونید و اگر قبول نمی شدید چه برنامه ای برای سال آینده داشتید ؟

آقای رهبری : اول از همه توکل به‌ خدا و حمایت‌ خانواده‌ام و سپس‌ تلاش‌ و زحمات‌ شبانه‌ روزی خودم‌ رو عامل‌ موفقیتم می‌دونم‌. اگه قبول‌ نمی‌شدم‌ برای کنکور سال بعد بیشتر تلاش میکردم.

 

آقای نبی زاده ؟ چرا رشته ای حسابداری رو انتخاب کردید ؟ تعریفتون از یک حسابدار خوب چیه؟

آقای رهبری : از سال‌ها پیش‌ که با حسابداری آشنا شدم از این حرفه خوشم اومد و همچنین‌ بخاطر‌ بازار کار‌ خوبی‌ که داره. حسابدار خوب حسابداری است که از قوانین‌ و استانداردها‌ شناخت‌ کاملی داشته‌ باشه‌ و همیشه‌ اصل‌ درستکاری‌ رو رعایت‌ کنه.

 

آقای نبی زاده ؟ خاطره ای دارید از کنکور کاردانی به کارشناسی که براتون جالب باشه و بخواین برای ما هم تعریف کنید ؟

آقای رهبری : بخاطر اینکه کنکور امسال با تاخیر برگذار شد وقت زیادی برای مطالعه به‌وجود‌ اومد و یکی از برنامه‌هام این بود که آخر هفته‌هارو میرفتم‌ و در طبیعت‌ باغمون‌ مطالعه‌ می‌کردم که هم تنوع‌ می‌شد‌ و هم تاثیر خوبی‌ در یادگیری‌ داشت‌.

 

آقای نبی زاده ؟ صحبت نهاییتون با کاربران آی آر حسابداران و داوطلبین کنکور حسابداری ؟

آقای رهبری : به‌ خودتون‌ ایمان‌ داشته‌ باشید‌ و یک هدف‌ برای‌ خودتون‌ تعیین‌ کنید‌ و برای‌ رسیدن‌ به‌ هدف‌ برنامه‌ریزی و تلاش‌ کنید‌ و به‌خدا‌ توکل‌ کنید، و همچنین به داوطلبین‌ پیشنهاد‌ می‌کنم مطالب‌رو به‌صورت‌ مفهومی‌ مطالعه‌ کنید‌ و ساعات مطالعه‌تون رو بالا ببرید و از سئوال‌ها وتست‌های‌ کنکور‌ی سال‌های‌ قبل‌ هم استفاده کنید‌ و بخش‌هایی که مشکل دارید بیشتر وقت بذارید‌ تا بتوانید‌ در آزمون پیش‌رو نتایج‌ خوبی کسب‌ نمایید.

 

آقای نبی زاده ؟ آیا تجربه ای کاری هم در زمینه حسابداری داشتید ، ممنون میشیم در خصوص بازارکار و شغل حسابداری هم صحبت کنید و نظرتون رو درباره آی آر حسابداران هم بفرمایید ؟

آقای رهبری : تا بحال تجربه کاری‌ نداشته‌ام و خیلی مشتاقم پس از فارع‌التحصیلی‌ وارد‌ بازار‌ کار‌ شوم. رشته‌ حسابداری از لحاض‌ بازار کار‌ میشه‌ گفت جزو‌ اولین‌هاست‌ و همه‌ بنگاه‌ها‌ اعم‌ از دولتی‌ و خصوصی‌ به‌ حسابدار‌ نیاز‌ دارند.سایت‌ آی‌ آر حسابداران‌ یک‌ سایت‌ بسیار‌ خوب‌ و مفیدی‌ برای‌ دانشجویان‌ و حسابداران‌ است‌ و خدمات‌ ارزنده‌ای‌ ارائه‌ می‌دهد‌ و در آخر از شما و همه مجموعه‌ آی‌ آر حسابداران‌ تشکر‌ می‌کنم.

 

اگر هنوز نرم افزار های حسابداری را یاد نگرفتید متن زیر را بخونید!

دوستان خوبم در کنار درس خوندن در دانشگاه ها باید نحوه کار کردن به صورت حرفه ای را با نرم افزار های حسابداری هم یادبگیرید که متاسفانه این نرم افزار ها در دانشگاه ها آموزش داده نمیشوند. به همین خاطر ما در آی آر حسابداران فیلم های آموزشی دو نرم افزار حسابداری را برای شما تهیه کردیم . دوره آول آموزش نرم افزار حسابداری هلو هست که شامل ۸ ساعت فیلم آموزشی و دوره دوم آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار می باشد که شامل بیش از ۱۱ ساعت فیلم آموزشی می باشد. توصیه میکنم یه سری به این دو پست بزنید،تمامی جزئیات ها را در آنجا برای شما توضیح دادیم.

پایان مصاحبه با مهدی رهبری رتبه ۱ کنکور حسابداری سال ۹۹

‫8 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر من پار سال دیپلم گرفتم و چون باردار بودم بعد از امتحان نوبت دوم زایمان کردم چون عمل کردم نمی تونستم از روی تخت بلند بشم خیلی علاقه ب درس دارم والان می خوام شروع بخوندن کنم میشه راهنمای کنید من از چه کتابی بخونم و چه تستی بخونم لطفا کمکم کنید واقعا کسی نیست راهنمای کنه می خوام چیزی بخونم که قبول بشم چون من با بچه کوچیک یک ساعتم طلاست خواهش می کنم راهنما ی کنید ممنون

  1. سلام وقت بخیر
   منابع جدید توی سایت بخش کنکور کاردانی به کارشناسی معرفی شده که میتونید اونها رو تهیه کنید و مطالعه کنید
   کتب مدرسان تست هم دارند
   موفق باشید

 2. سلام اقای مهدی رهبری
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  یه سوال داشتم ازتون
  ایا از وضع و کیفیت دانشگاه شهید شمسی‌پور راضی هستید ؟
  میشه یه توضیحاتی بدید که وضع اونجا و نحوه تدریس ها چطوره
  ممنونم ازتون

  1. مهدی رهبری گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. از نظر بنده دانشکده شمسی پور برای مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته حسابداری از همه لحاض بهترین دانشکده در سطح کشور هستش و امکانات خوبی هم داره و بعضا دوره های آموزشی بازارکار هم ارائه‌ میدن؛ تدریس ها هم نسبتا خوبه ولی اگه کلاس ها حضوری بشه قطعا کیفیت آموزش خیلی بهتر میشه،این دانشکده در خیلی از ضمینه‌های علمی نیز موفقیت‌های زیادی داشته و همواره جزو برترین دانشکده‌های فنی کشور محسوب میشه.

 3. سید حسین گفت:

  سلام با عرض تبریک خدمت شما یه سوالی داشتم
  ایا این درسته که دانشگاه تهران دیگه خوابگاه نمیده ؟؟
  چون دیدم رتبه 1 سال 97 بهش گفتن باید بری خوابگاه خودگردان …..

  و اینکه از منابعی که گرفتید راضی بودید ؟؟

  1. مهدی رهبری گفت:

   سلام دوست گرامی ممنون از شما.
   بنده در این خصوص اطلاعی ندارم چون محل تحصیلم دانشکده‌فنی‌ هستش‌ و این موضوع رو از مسئولان دانشگاه مورد نظر بپرسید؛ درخصوص منابع هم خدمتتون بگم که برای کنکور کتاب‌های مدرسان رو مطالعه‌ کردم که خیلی کامل و جامع بود و تست‌های خوبی هم داره. موفق‌باشید

  2. سلام وقت بخیر من پار سال دیپلم گرفتم و چون باردار بودم بعد از امتحان نوبت دوم زایمان کردم چون عمل کردم نمی تونستم از روی تخت بلند بشم خیلی علاقه ب درس دارم والان می خوام شروع بخوندن کنم میشه راهنمای کنید من از چه کتابی بخونم و چه تستی بخونم لطفا کمکم کنید واقعا کسی نیست راهنمای کنه می خوام چیزی بخونم که قبول بشم چون من با بچه کوچیک یک ساعتم طلاست خواهش می کنم راهنما ی کنید ممنون

   1. سلام وقت بخیر
    منابع جدید توی سایت بخش کنکور کاردانی به کارشناسی معرفی شده که میتونید اونها رو تهیه کنید و مطالعه کنید
    کتب مدرسان تست هم دارند
    موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/labghand/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/labghand/public_html/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768