پروژه مالی حسابداری موجودی کالا در شرکت گاز

پروژه مالی حسابداری و موجودی کالا در شرکت گاز

پروژه مالی حسابداری موجودی کالا در شرکت گاز

موضوع کامل پروژه : حسابداری موجودی کالا شرکت ملی گاز استان خراسان

پایان نامه کارشناسی حسابداری – پایان نامه کاردانی حسابداری – پروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۴۶ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

پروژه های مرتبط با پروژه مالی حسابداری موجودی کالا در شرکت گاز شامل : 1- پروژه مالی سیستم حسابداری شرکت گاز  2- پروژه مالی شاخص های حقوق و دستمزد شرکت گاز برای مشاهده و دانلود هرکدام از پروژه ها روی عنوان آن کلیک کنید . همچنین برای مشاهده تمامی پروژه ها و پایان نامه های موجود در سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید . “ لیست پروژه های موجود در سایت

 

اهمیت و نقش کالا در شرکت گاز :

اهمیت کالا در ساز مانها ، کشورها واصولا”در مجموعه جهان بر کسی پوشیده نیست، با بررسی تراز نامه ها هرسازمان ویا هرشرکتی متوجه میشویم که قسمت عمده دارائی های آن شرکت/سازمان را موجودی کالا تشکیل می دهد . شاید چیزی حدود50 تا60 درصد هزینه هر پروژه  مربوط  به کالای آن می باشد. بعنوان مثال درشرکتی ملی گازبیش از60 درصد کل بودجه های عملیاتی آن مربوط به تامین کالا های مورد نیاز می باشد که از بنظرمی رسد سایر شرکت های تابع وزارت نفت هم همین وضع را داشته باشند .

 

طبقه بندی کالا در شرکت گاز :

اقلام پرتحرک : اقلامی هستند که در12 ماه گذشته در6 ماه یا بیشتر مصرف داشته باشند  اقلام کم تحرک : اقلامی که در12 ماه گذشته در5ماه یاکمترمصرف داشته باشند. اقلام دوره ای/ گروهی/ فصلی:به اقلامی گفته می شود که درمدت زمان/ فصل خاصی ازسال مصرف داشته باشند.

اقلام با مصرف نا مشخص : به اقلا می گفته میشود که روند مصرف آن ها برای کارشناس سفارش مشخص نبوده وعمد تاَ اقلا می هستند که جدیداَ به موجودی انبار اضافه واطلاعات  کافی درخصوص روند مصرف آنها وجود ندارد .

 

روش طبقه بندی وکد گذاری کالاها در شرکت گاز

 برای کد گذاری کالاها بطور کلی به این ترتیب عمل می شود که بعد ازاینکه اطمینان حاصل شد که کالای مورد نظر قبلاَ  کد گذاری نشده ویا کالای مشابه وقابل استفاده دیگری از بین کالاهای طبقه بندی شده برای آن وجود ندارد جهت اختصاص شمارهMESC جدید به کالای مورد نظر بترتیب زیر اقدام می گردد. البته به فرض اینکه اگر نوع کالا عمومی است قبلاَُ…

 

توجه کنید : این پروژه شامل سه فصل می باشد که با فونت Arial تنظیم شده وبه صورت کامل می باشد .لذا شما باید بسته به فونت و اندازه مورد نظر خودتون فایل را تنظیم کنید ضمنا تمامی جدول های موجود در این پروژه قابل ویرایش می باشند و فایل برای شرکت گاز خراسان تنظیم شده که میتوانید ویرایش کنید . برای اطلاعات بیشتر میتوانید فهرست پروژه مالی را مشاهده کنید .

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید )

  این پروژه ۱۰۰ درصد کامل و آماده ارایه می باشد .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا