کتاب توابع مالی و حسابداری در اکسل

کتاب توابع مالی و حسابداری در اکسل

تالیف سید عارف نبی زاده

 

بعد از انتشار کتاب اول با عنوان حسابداری حقوق و دستمزد و استقبال گرم دانشجویان و علاقه مندان حالا دومین کتاب در مجموعه آی آر حسابداران با عنوان کتاب توابع مالی و حسابداری اکسل منتشر شد. این کتاب توسط سید عارف نبی زاده تهیه و تالیف شده است. برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه این کتاب در ادامه با ما همراه باشید

 

کاربرد اکسل در حسابداری

کاربردهای اکسل در حسابداری به‌قدری است که هرکجا اسمی از نرم‌افزارهای مرتبط با رشته حسابداری باشد. بدون شک اولین گزینه نرم‌افزار اکسل است. نرم‌افزار اکسل به دلیل داشتن محیطی ساده و امکاناتی مفید، به بهترین شکل ممکن امور محاسباتی را انجام می هد. این نرم‌افزار شامل مجموعه‌های بسیاری از توابع مالی و محاسباتی و حسابداری است که به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی هرچه تمام‌تر اکثر امور مربوط به حسابداری را انجام داده و امور مربوطه را به طور سیستمی پیاده سازی کنید.

 

توابع مالی و حسابداری در اکسل

اکسل کاربردهای زیادی در حوزه حسابداری و مسائل مالی دارد و بدون شک می‌توان از تمامی فرمول‌ها و توابع دیگر در مباحث مختلف حسابداری و مالی استفاده‌های زیادی کرد و همان‌طور که در دوره‌های آموزشی و فیلم‌های آموزشی که در سایت آی آر حسابداران منتشر کردیم می‌توان با خلاقیت و به‌کارگیری توابع ساده فایل‌های حرفه‌ای برای انجام امور حسابداری تنظیم کرد. اما ما در این کتاب که تحت عنوان توابع مالی و حسابداری در اکسل منتشر شده است، فقط توابع بخش financial را ارائه می‌کنیم. ضمناً برخی از این توابع کاربردهای زیادی در حال حاضر ندارند؛ اما به‌هرحال یادگیری دقیق و صحیح این توابع یکی از نیازهای امروزه بازار کار است و تمامی مدیران و حسابداران و حسابرسان نیاز دارند تا نحوه کاربرد این توابع را به‌صورت کامل یاد بگیرند.

 

فهرست سرفصل های کتاب :

  • فصل اول : آشنایی با نرم‌افزار اکسل
  • فصل دوم : توابع مالی و حسابداری
  • فصل سوم : کلیدهای میان‌بر اکسل
  • فصل چهارم : توابع پرکاربرد اکسل

دانلود فهرست کامل کتاب توابع مالی و حسابداری – کلیک کنید

 

فصل دوم : مهم ترین فصل کتاب می باشد!

در این بخش از کتاب سعی می‌کنیم توابع مالی و حسابداری اکسل را به‌صورت یک‌به‌یک بررسی و با کاربردهای این توابع و نحوه استفاده از آنها در نرم‌افزار اکسل آشنا  خواهید شد. ضمناً برخی از این توابع کاربردی در سیستم‌های حسابداری و مالی ایران نخواهند داشت. اما هدف این کتاب آشنایی شما با توابع مالی اکسل است به همین خاطر اکثر توابع را بررسی خواهیم کرد. در کنار آموزش برخی از توابع مالی فیلم‌های آموزشی هم قرار دادیم که در بحث یادگیری می‌تواند برای شما مفید باشد. همچنین با مشاهده این فیلم‌ها به‌صورت کامل با نحوه فرمول‌نویسی توابع مالی که در این کتاب به آن پرداخته شد کامل آشنا خواهید شد.

 

کتاب توابع مالی و حسابداری در اکسل (نسخه الکترونیکی)

در این صفحه از سایت شما میتوانید نسخه الکترونیکی این کتاب را تهیه کنید. اما پیشنهاد میکنیم قبل از تهیه این کتاب حتما توضیحات دوره آموزش اکسل در حسابداری را بررسی کنید چون شاید به جای تهیه این کتاب شرکت در این دوره برای شما ضروری تر باشد. اما از طریق دکمه زیر میتوانید فایل پی دی اف این کتاب را از طریق سایت تهیه کنید.

 

پکیج آموزش اکسل حسابداری با تخفیف ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا