فیلم آموزش نحوه محاسبه فوق العاده ماموریت و حق ماموریت

 فیلم آموزش نحوه محاسبه فوق العاده ماموریت و حق ماموریت

فیلم آموزش نحوه محاسبه فوق العاده ماموریت و حق ماموریت

  در پست قبل در سایت آی آر حسابداران برای شما فیلم حداکثر حقوق و دستمزد مشمول محاسبه بیمه را قرار دادیم و یاد گرفتید که به چه صورت از این مورد استفاده کنید و در این پست از سایت تخصصصی دانشجویان حسابداری ایران برای شما نحوه محاسبه فوق العاده ماموریت و حق ماموریت را به صورت کامل آموزش دادیم برای مشاهده و دانلود این فیلم آموزشی حسابداری در ادامه مطلب با ما همراه باشید

 

ماده ۴۶ قانون کار و حق ماموریت در حقوق و دستمزد

به کارگرانی که به موجب قرارداد یا موافقت بعدی به ماموریتهای خارج از محل خدمت اعزام می‌شوند فوق‌العاده ماموریت تعلق می‌گیرد.‌این فوق‌العاده نباید کمتر از مزد ثابت یا مزد مبنای روزانه کارگران باشد همچنین کارفرما مکلف است وسیله یا هزینه رفت و برگشت آنها را تامین نماید. تبصره – ماموریت به موردی اطلاق می‌شود که کارگر برای انجام کار حداقل ۵۰ کیلومتر از محل کارگاه اصلی دور شود و یا ناگزیر باشد حداقل یک شب در محل ماموریت توقف نماید.

 

آنچه باید در خصوص حق ماموریت و نحوه محاسبه حق ماموریت بدونید

حق ماموریت در قانون کار یکی از مواردی است که به عنوان حقوق و مزایا به فیش حقوقی کارگران و کارمندان اضافه می‌شود .فوق العاده حق ماموریت در قانون کار نباید کمتر از مزد ثابت یا مزد مبنای روزانه کارگر باشد. علاوه بر این باید مبلغ پرداختی هزینه رفت و برگشت کارگر به محل ماموریت را پوشش دهد. ضمنا دوستان گرامی در حال حاضر که ما داریم این مقاله و آموزش را قرار میدیم حق ماموریت مشمول بیمه و مالیات نیست .خب بریم سراغ فیلم آموزشی زیر :

 

فیلم آموزش نحوه محاسبه فوق العاده ماموریت و حق ماموریت

 

دوره جامع آموزش صفر تا صد حسابداری حقوق و دستمزد منتشر شد

ما در یک دوره جامع و در یک پکیج کامل آموزش حسابداری حقوق و دستمزد را از قدم صفر تا سطح حرفه ای و پیشرفته به صورت کامل آموزش دادیم که شما میتوانید این بسته آموزشی را در حال حاضر با تخفیف ویژه از طریق بخش محصولات سایت بررسی و تهیه کنید. ضمنا شما میتوانید در بخش محصولات آموزشی حسابداری سایت تمامی دوره ها و آموزش های که قرار گرفته را بررسی کنید و همچنین در بخش فیلم های آموزشی سایت میتوانید فیلم های آموزشی حسابداری را ببینید و  به صورت کاملا رایگان دانلود کنید

 

✔ لطفا نظرات خود را در خصوص این ابزار و این فیلم آموزشی از طریق بخش نظردهی زیر برای ما ارسال کنید. نظرات شما باعث دلگرمی ما و ارایه پست های بیشتر می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا