دانلود رایگان فایل اکسل محاسبه حق بیمه + آموزش

دانلود رایگان فایل اکسل محاسبه حق بیمه + آموزش

دانلود رایگان فایل اکسل محاسبه حق بیمه + آموزش

آموزش محاسبه حق بیمه سهم کارگر با در نظر گرفتن حداکثر حقوق مشمول

 

در پست قبلی سایت صفر تا صد حق تاهل در بخشنامه حقوق را بررسی و آموزش دادیم و در این پست از سایت دانشجویان حسابداری ایران قصد داریم نحوه فرمول نویسی و ساخت فایل اکسل محاسبه حق بیمه سهم کارگر با در نظر گرفتن جداکثر حقوق مشمول را آموزش بدیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود رایگان فیلم و فایل اکسل محاسبه حداکثر حقوق مشمول بیمه با ما همراه باشید.

 

حداکثر حقوق مشمول بیمه چیست ؟

هرچقدر حقوق مشمول بیمه بیشتر باشد در نهایت حق بیمه ای که باید پرداخت شود به مراتب بیشتر خواهد بود. اما این روند یک جا متوقف می شود و از یک مبلغی به بعد دیگر مازاد آن مشمول بیمه نخواهد بود. در نتیجه به حقوق کارگران تا یک مبلع خاصی در هر سال و در هر ماه مشمول محاسبه بیمه می باشد. که در ادامه با فرمول محاسبه آن آشنا خواهید شد. اگر قصد دارید بیشتر در خصوص این موضوع بدونید حتما پست صفر تا صد حداکثر حقوق مشمول بیمه را ببینید.

 

فایل اکسل محاسبه حق بیمه با در نظر گرفتن حداکثر حقوق مشمول

ما یک فایل اکسل  و نحوه ساخت آن را در زیر برای شما آموزش دادیم. با این اکسل شما میتوانید حقوق مشمول بیمه کارگر را در فیلد مربوطه وارد کنید و حق بیمه سهم کارگر با رعایت استاندارد حداکثری محاسبه شود. در زیر میتوانید فیلم آموزش تهیه این فایل اکسل را مشاهده و  بعد در زیر فیلم مربوطه آن فایل اکسل را به صورت رایگان دریافت کنید.

 

فیلم آموزش محاسبه حق بیمه در اکسل

دانلود فیلم آموزشی مربوطه – کلیک کنید

دانلود فایل اکسل – کلیک کنید

 

این فایل بر اساس تابع if اکسل تظنیم شد

یکی از توابع پرکاربرد اکسل تابع ایف است که در زمانی که میخواهید به صورت شرطی فرمولی را تنظیم کنید میتوانید از این فایل استفاده کنید. آموزش کامل این تابع را میتوانید در پست آموزش تابع if در اکسل مشاهده کنید و اگر قصد یادگیری اکسل را دارید حتما دوره آموزشی اکسل در حسابداری صفر تا هزار را بررسی کنید. در حال حاضر میتوانید این با تخفیف ویژه در این دوره شرکت کنید.

 

محاسبه حق بیمه کارگر + مزیت این روش

در این آموزش و فایل اکسل فرمول محاسبه حق بیمه تامین اجتماعی ۱۴۰۳ را آموزش دادیم. که باعث میشود که کارگران و پرسنل مهندی یا رده های بالاتر که حقوق بیشتری دریافت میکنند حق بیمه کامل و دقیقی را پرداخت کنند. متاسفانه خیلی از حسابداران این نکته را در زمان محاسبه حق بیمه سهم کارگر و کارفرما در نظر نمیگیرند و باعث زیان به کارگر و کارفرما می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا