نرم افزار حسابداری چیست ؟

نرم افزار حسابداری چیست ؟

فیلم آشنایی با نرم افزار های حسابداری و نحوه کاربرد آنها

نرم افزار حسابداری به نرم افزار های گفته می شود که اطلاعات و داده ها حسابداری مربوط به رویداد های مالی و اسناد حسابداری را در آنها وارد میکنیم و بعد از پردازش ما به عنوان یک حسابدار میتوانیم به کمک آنها گزارش های حسابداری مورد نیاز را تهیه و تنظیم کنیم . این نرم افزار ها بر اساس مفاهیم حسابداری و اصول حسابداری طراحی و تهیه و تنظیم شده اند. از طریق فیلم آموزشی زیر میتوانید تعریف و توضیحات مربوط به نرم افزار های حسابداری را مشاهده کنید.

دانلود این فیلم آموزشی به صورت رایگان – کلیک کنید

 

درباره نرم افزار های حسابداری و یادگیری این نرم افزار ها :

ما در سایت تخصصی دانشجویان حسابداری ایران بهترین نرم افزار های حسابداری را به زبان ساده در طی بسته های آموزشی ارایه کردیم که دانشجویان حسابداری میتوانند برای یادگیری این مهارت ها از این دوره های آموزشی استفاده کنند. تا به امروز بسته های آموزشی : آموزش نرم افزار سپیدار   آموزش نرم افزار هلو   و آموزش نرم افزار رافع و آموزش نرم افزار اکسل برای حسابداری در سایت آی آر حسابداران ارایه شده است که تمامی دانشجویان و دانش آموزان و علاقه مندان میتوانند برای یادگیری این مهارت ها از این بسته ها استفاده کنند. در حال حاضر این بسته ها با تخفیف ویژه ارایه میشوند که شما میتوانید از آنها استفاده کنید

 

✔ لطفا نظرات خود را در خصوص این ابزار و این فیلم آموزشی از طریق بخش نظردهی زیر برای ما ارسال کنید. نظرات شما باعث دلگرمی ما و ارایه پست های بیشتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا