آموزش حسابداری ویژه بازارکار با تخفیف ویژه نوروزی
خانه » فایل های آماده حسابداری » دانلود فایل پاورپوینت » دانلود رایگان پاورپوینت ساختار سرمایه

دانلود رایگان پاورپوینت ساختار سرمایه

پاورپوینت ساختار سرمایه

پاورپوینت ساختار سرمایه

دانلود رایگان دو فایل پاورپوینت ساختار سرمایه

 

تعداد اسلاید 35 + 40
فرمت ppt
دسته بندی پاورپوینت حسابداری

 

در این پست از سایت تخصصی دانشجویان حسابداری ایران برای شما دو فایل پاورپوینت ساختار سرمایه را قرار دادیم . این فایل ها توسط :احمد دولت  از دانشگاه آزاد واحد شیروان و الهام قربانیان، سارا ماکویی، سعیده دستان زند در40 و 35 اسلاید تهیه و تنظیم شده است . برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود رایگان پاورپوینت ساختار سرمایه در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

 

چکیده پاورپوینت ساختار سرمایه :

با توجه به اهمیت ساختار سرمایه و تاثیر تصمیمات مالی مدیران بر ارزش شرکتها، این تحقیق به بررسی مولفه های اصلی ساختار سرمایه می پردازد.این مولفه ها عبارتند از : ساختار دارایی ، سودآوری ، نقدینگی ، اندازه و فرصتهای رشد که در شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار مورد بررسی قرار می گیرد.نتایج نشان می دهد که بین ساختار داراییها و فرصتهای رشد شرکت با ساختار سرمایه رابطه معناداری وجود ندارد ، اما بین مولفه های سودآوری ، نقدینگی و اندازه شرکت با ساختار سرمایه رابطه معکوس معناداری وجود دارد.

 

مقدمه پاورپوینت ساختار سرمایه :

طی چهار دهه ی گذشته مطالعات متعددی در حوزه ساختار سرمایه صورت پذیرفته و مدلهای نظری متعددی در خصوص توصیف الگوی ساختار سرمایه شرکتها ارائه گردیده است. همچنین مطالعات تجربی فراوانی به منظور ارزیابی توانایی این مدل های نظری در توصیف رفتار تامین مالی شرکتها صورت پذیرفته است (چن ، 2004). اگرچه بخش مهمی از مطالعات انجام شده در خصوص ساختار سرمایه بر توصیف رفتار تامین مالی شرکتهای آمریکایی تمرکز داشته ولی طی چند سال گذشته مطالعات ساختار سرمایه جنبه بین المللی پیدا کرده و در کشورهای متعددی انجام پذیرفته است. تئوری نوین ساختار سرمایه اولین بار در سال 1958 پس از انتشار مقاله مشور مودیلیانی و میلر ارائه گردید و پس از آن محققین بسیاری در زمینه ساختار سرمایه تحقیق نمودند.طی چند دهه ی گذشته شماری از الگوها جهت تشریح نوسانهای نسبت بدهی در شرکتهای مختلف ارائه شده است و ازاواخر دهه ی 1970 دو تئوری توازی ایستا و تئوری سلسله مراتبی مطرح گردیده اند.

 

روش جریان وجوه نقد :

 یک نسبت بسیار مهم که در زمان برنامه ریزی ساختار سرمایه مورد بررسی قرار می گیرد نسبت خالص جریانات نقدی به هزینه های ثابت ( نسبت بازپرداخت اقساط وام ) است . این نسبت توان شرکت را در تعداد دفعات هزینه های ثابت تعهد شده نشان می دهد که هر چه این نسبت بزرگ تر باشد قدرت شرکت را در ایفای تعهدات هزینه های ثابت نشان داده و شرکت می تواند بدهی بیشتری متحمل شود – همچنین شرکتی که توان پرداخت  دهی پایینی دارد می تواند با استفاده از مدیریت نقدینگی قوی به شرط آنکه اولا جریانات نقدی ورودی سالانه شرکت نوسان زیادی نداشته باشد و دوما : احتمال اینکه شرکت نتواند تمامی تعهدات خود را در رابطه با هزینه های ثابت ایفا کند کم باشد از بدهی بیشتری استفاده کند .

 

توجه:کاربران گرامی لطفا آی آر حسابداران را به دوستانتان معرفی کنید…

» حجم فایل : 2.599 مگابایت
» منبع و رمز : www.irhesabdaran.ir
» توضیحات :
فرمت این فایل ppt می باشد.
برای مشاهده واجرای فایل از نرم افزارAdobe PDF Reader l استفاده کنید
برای راحتی شما فایل ها رمز گذاری نشده است
» کپی رایت مطلب :
هرگونه کپی برداری از این مطلب غیر مجاز و حرام می باشد.
جهت ارتباط با مدیر سایت از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید
مشکلات مطلب را در قسمت نظرات بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code