دانلود رایگان پاورپوینت حسابداری ناب

دانلود رایگان پاورپوینت حسابداری ناب

فایل پاورپوینت حسابداری ناب با فرمت ppt

دو فایل پاورپوینت حسابداری ناب تهیه شده توسط : میلادابریشمی و مرضیه سلاح ورزیان

 

شاید اولین چیزی که پیرامون ناب و ناب بودن ، ما و شما را وسوسه می کند، طلای ناب باشد. طلایی خالص، بدون هرگونه ناخالصی. اما بحث ما طلای ناب نیست، گویی این که هر چیز ناب، ارزشهای خاص خود را دارد. اینک حسابداری ناب، حسابداری ناب با مفاهیمی چون تفکر، دیدگاه، تولید و دیگر مفاهیم ناب سر و کار دارد و گاه حتی با این مفاهیم توصیف می شود. واژه ناب که معادل لین برابر گذاری شده،هر موضوع ناب بر حذف حشو و زاواید تاکید دارد. برای مثال، گوشت لخم، یعنی گوشت بدون چربی، استخوان و دیگر زواید. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود رایگان پاورپوینت حسابداری ناب در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید .

 

پیشینه تولید ناب در پاورپوینت حسابداری ناب :

پس از جنگ جهانی اول هنری فورد و آلفرد السون (مدیر جنرال موتورز) تولیدات صنعتی جهان را از قرون تولید دستی که شرکتهای اروپایی رواج داده بودند، به سر آوردند و به عصر تولید انبوه کشاندند و با ترویج این شیوه تولید در تمام صنایع کشورآمریکا رهبر جدید شیوه های تولیدی گردید و صنعت خودرو سازی موتور و قلب تپنده اقتصاد این کشور شد.

 

حسابداری ناب چیست ؟

حسابداری ناب اصطلاحی کلی است برای تغییراتی که در سیستم ها ،رویکرد ها و مفاهیم حسابداری یا سنجش عملکرد فرایند های مدیریت سازمان در حمایت و پشتیبانی از تفکر و تولید ناب ،ضرورت می یابد ، اغلب سازمانهائی که رویکرد تولید ناب را برگزیده اند دیری نمی پاید که در می یابند، فرایندها و روشهای مدیریت حسابداری ایشان با سیستم جدید هماهنگ نیست. علت این امر آن است که روشهای مدیریت و حسابداری سنتی برای پشتیبانی از سیستم تولید سنتی بر مبنای تفکر تولید انبوه طراحی شده اند.  تولید ناب قواعد تولید انبوه را می شکند و روشهای مدیریت و حسابداری سنتی را در بهترین حالت، نامناسب می نماید و معمولاً با تغییرات ناب در سازمان در تضاد است.بر پایه تعریف دیگر ،حسابداری ناب ،حسابداری موسسات ناب است .

 

توجه:کاربران گرامی لطفا سایت آی آر حسابداران را به دوستانتان معرفی کنید…
» حجم فایل : ۲.۱۸ مگابایت
» منبع و رمز : www.irhesabdaran.ir
» توضیحات :
فرمت این فایل pptx می باشد.
برای مشاهده واجرای فایل از نرم افزارPowerPoint l استفاده کنید
برای راحتی شما فایل ها رمز گذاری نشده است
» کپی رایت مطلب :
هرگونه کپی برداری از این مطلب غیر مجاز و حرام می باشد.
جهت ارتباط با مدیر سایت از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید
مشکلات مطلب را در قسمت نظرات بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا