دانلود فرم تعهد نامه عدم افشای اطلاعات (word)

دانلود فرم تعهد نامه عدم افشای اطلاعات (word)

دانلود فرم تعهد نامه عدم افشای اطلاعات (word)

نمونه قرارداد عدم افشا اطلاعات با کارمند – دانلود رایگان قرارداد محرمانگی

 

در پست قبلی فرم های مربوط به قرار داد های کاری را برای شما قرار دادیم که میتوانید از انها استفاده کنید و در این پست از سایت یکی دیگر از فرم های حسابداری حقوق و دستمزد را به عنوان فرم تعهد نامه عدم افشای اطلاعات برای شما قرار دادیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود این نمونه فرم با ما همراه باشید.

 

تعهد نامه عدم افشای اطلاعات

یکی از موارد مهمی که باید در موقع استخدام پرسنل در نظر گرفته شود افشای اطلاعات سازمان یا شرکت می باشد. یعنی پرسنل نباید اطلاعات سازمان ها یا شرکت ها را در محیط های دیگر افشا کنند و در این صورت جرایمی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد که گاها بسیار هم شدید می باشد. به همین خاطر واحد حسابداری حقوق و دستمزد باید در زمان استخدام این فرم را تهیه و تنظیم و در اختیار پرسنل قرار بدهد تا به نوعی این تعهد را به صورت کتبی بدهند.

 

مفهوم محرمانگی

اطلاعات محرمانه در این تعهدنامه به هرگونه اطلاعاتی بازمی‌گردد که ارزش تجاری دارد، (بدون اینکه محدود به این موارد باشد) خواه (۱) اطلاعات فنی شامل حق اختراع، حقوق کپی‌رایت، اسرار تجاری و دیگر اطلاعات اختصاصی، تکنیک‌ها، طرح‌ها، ترسیم‌ها، مدل‌ها، ابداعات، دانش فنی، روش‌ها، دستگاه‌ها، وسایل، الگوریتم‌ها، برنامه‌های نرم‌افزار، اسناد منابع نرم‌افزار و فرمول‌های مرتبط با محصولات حال، آتی و محصولات و خدمات …….و اشخاص موضوع ماده ۲ است یا (۲) اطلاعات غیرفنی مرتبط با محصولات …….و اشخاص موضوع ماده ۲ شامل (بدون اینکه به این موارد محدود باشد) قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها، قیمت‌گذاری، ذخیره احتیاطی، طرح‌ها‌ و استراتژی‌های کسب و کار، امور مالی، داده‌ها و اطلاعات مالی و حسابداری، تامین‌کنندگان، مشتریان، فهرست نام مشتریان، اطلاعات خرید، برنامه‌های فروش و بازاریابی، طرح‌های تجاری آینده و هرگونه اطلاعات دیگری است که برای ……. و اشخاص موضوع این ماده اختصاصی و محرمانه است.

 

شرایط و تعهدات طرفین

در این تعهد نامه شرایط و مواردی که باید رعایت شود باید به صورت کامل و مشخص اورده شود تا پرسنل شرکت یا سازمان به صورت کامل با آنها آشنایی داشته باشند.در نمونه های که برای شما قرار دادیم این موارد ذکر شده که شما میتوانید بسته به نیاز خود آنها را ویرایش کنید.از طریق دکمه زیر میتوانید فرم های مربوطه را دریافت کنید

 

دانلود فرم های تعهد نامه – کلیک کنید

‫2 دیدگاه ها

  1. محمد علی گفت:

    سلام خسته نباشید
    خواهشا قرارداد کاری برای سال جدید قرار بدید
    تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا