خانه » فایل های آماده حسابداری » دانلود فایل های اکسل » دانلود فایل اکسل محاسبه مالیات ارزش افزوده + فیلم آموزشی

دانلود فایل اکسل محاسبه مالیات ارزش افزوده + فیلم آموزشی

دانلود فایل اکسل محاسبه مالیات ارزش افزوده + فیلم آموزشی

دانلود فایل اکسل محاسبه مالیات ارزش افزوده + فیلم آموزشی

فایل اکسل هوشمند اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

 

بعد از ارایه دوره مالیات بر ارزش افزوده که برای دانشجویانی که قصد یادگیری مهارت های بازارکار را داشتند ، تصمیم گرفتیم فایل اکسل محاسبه مالیات بر ارزش افزوده را در یک پست برای شما قرار بدهیم. این فایل از آن دسته از فایل های اکسل حسابداری می باشد که برای حسابداران و حسابرسان و مدیران تهیه و تنظیم شده است و نحوه استفاده از آن را در یک فیلم آموزشی در ادامه همین پست برای شما قرار دادیم.برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه و دانلود این فایل اکسل نرم افزار مالیات بر ارزش افزوده در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید.

 

تأمین بخش قابل ملاحظه اى از درآمدهاى دولت با ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده در بسیارى از کشورها، به عنوان یک منبع جدید درآمدى به منظور افزایش درآمد دولت به کاربرده شده است. این مالیات در بر گیرنده طیف وسیعى از کالاها و خدمات است و درآمد قابل توجهى براى دولت ایجاد مى کند، ضمن آنکه به دلیل وسعت پایه مالیاتى و پائین بودن نرخ مالیاتى درآمد مالیات بیشترى را نصیب دولت مى کند و این امر بدون از بین بردن انگیزه تولید صورت مى پذیرد. به این ترتیب امکان فرار مالیاتى در مالیات بر ارزش افزوده، به دلیل کمتر بودن نرخ مالیاتى آن در مقایسه با سایر مالیات ها با پایه محدود کاهش مى یابد.

 

توضیحاتی در خصوص این فایل اکسل ویژه بازارکار

ما یک فایل اکسل تهیه و تنظیم کردیم که شما در این فایل اطلاعات مربوط به فروش و خرید کالا و خدمات و واردات و صادرات را وارد میکنید و بعد به صورت خودکار اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده شما در یک فرم کاملا مشابه با محیط سامانه سایت evat.ir تهیه و تظنیم می شود و بعد از آن میتوانید اعداد و داده های که در این فرم اکسل وارد شده است را خیلی سریع و راحت منتقل کنید به سامانه آنلاین و اطلاعات خودتون را ثبت و اظهارنامه ارزش افزوده را تنظیم کنید. این فایل کار حسابداران را بسیار راحت کرده است و هرشخصی با هر مهارتی میتواند اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده را آماده و ارسال کند.

 

فیلم آموزش نحوه استفاده از فایل اکسل محاسبه مالیات ارزش افزوده

 

نحوه تهیه و دانلود فایل محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در اکسل

برای خرید و دانلود این فایل اکسل میتوانید از دکمه زیر اقدام به خرید و دانلود فایل اکسل مربوطه کنید. لینک های دانلود فایل بعد از پرداخت به شما نمایش داده می شود. اگر نیاز هست میتوانید فیلم آموزش خرید را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code