دانلود فایل اکسل محاسبه نوبت کاری (حق شیفت)

دانلود فایل اکسل محاسبه نوبت کاری (حق شیفت)

دانلود فایل اکسل محاسبه نوبت کاری و فوق العاده نوبت کاری

فایل اکسل محاسبه حق شیفت پرسنل و شب کاری

 

در پست قبلی سایت برای شما فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد را برای شما قرار دادیم که میتوانید از آن استفاده کنید و در این پست از سایت دانشجویان حسابداری برای شما فایل اکسل محاسبه نوبت کاری و فوق العاده نوبت کاری را آماده و قرار دادیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود این فایل با ما همراه باشید

 

محاسبه نوبت کاری در اکسل

شرکت‌های زیادی وجود دارند که در طول شبانه‌روز در حال فعالیت هستند و کارگران این شرکت‌ها باید در طول شبانه‌روز در شیفت‌های مشخصی کار کنند. به همین خاطر بر اساس قانون کار به دلیل فشارهای زیادی که این دسته از کارگران متحمل می‌شوند، مبلغی به‌عنوان فوق‌العاده نوبت‌کاری برای آنها در نظر گرفته می‌شود. این مزایایی هم جز مزایای مستمر نقدی است.

 

محاسبه شب کاری در اکسل

برخی از شرکت‌ها به‌صورت شبانه هم فعال هستند و کارگرانی دارند که در تایم شب در شرکت مشغول به کار هستند. به این کارگران ۳۵ درصد دستمزد آن‌ها به‌عنوان فوق‌العاده شب‌کاری تعلق می‌گیرد که فرمول محاسبه آن به صورت زیر می باشد. این فایل اکسل به صورتی تنظیم شده است که اگر کارگری داشتید که به صورت شب کار هم بود میتوانید محاسبات شبکاری و فوق العاده شب کاری آن را برای شما انجام دهد.

 

درصد فوق‌العاده نوبت‌کاری

کارگری که در طول ماه به طور نوبتی کار می‌کند و نوبت‌های کار وی در صبح و عصر واقع می‌شود ۱۰% و چنانچه نوبت‌های او در صبح و عصر و شب قرار گیرد، ۱۵% و در صورتی که نوبت‌ها به صبح و شب و یا عصر و شب بیفتد ۲۲.۵% علاوه بر مزد به‌عنوان فوق‌العاده نوبت‌کاری دریافت خواهد کرد.در این فایل اکسل تمامی محاسبات به صورت خودکار انجام می شود. پیشنهاد میکنم فیلم آموزش این فایل اکسل را مشاهده کنید.

 

فیلم آموزش فایل اکسل نوبت کاری و شب کاری

 

توضیحات بیشتر در خصوص این فایل اکسل

در این فایل شما میتوانید با وارد کردن حقوق روزانه یا ساعتی و وارد کردن ساعات نوبت کاری یا شب کاری کارگران تمامی اطلاعات محاسباتی را مشاهده کنید. همچنین در بخش فیش حقوقی میتوانید از عملکرد های نوبت کاری هر کارگر یک فیش حقوقی صادر کنید و در بخش لیست پرداخت میتوانید اطلاعات دقیق پرداختی به هر کارگر را مشاهده کنید. از طریق دکمه زیر میتوانید این فایل را تهیه و دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا