مصاحبه با رتبه های برتر کنکور های حسابداری

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور های حسابداری

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور های حسابداری

من رتبه برتر رشته حسابداری هستم و میخوام مصاحبه کنم

 

این پست یک مصاحبه نیست، بله یک صفحه برای ارتباط با رتبه های برتر کنکورهای حسابداری می باشد که قصد دارند با سایت تخصصی دانشجویان حسابداری ایران مصاحبه کنند. برای اطلاع از فرایند در ادامه مطلب با سایت آی آر حسابداران همراه باشید.

 

آی آر حسابداران سایت تخصصی دانشجویان حسابداری ایران می باشد که از اوایل سال ۱۳۹۴ تاسیس شد و از همان ابتدا در زمینه های کنکور های حسابداری فعال بوده و از همان سال ها مصاحبه های مختلفی با دانشجویان و دانش آموزان حسابداری که در کنکور ها موفق می شدند داشت. که میتوانید این مصاحبه ها را در بخش مصاحبه های کنکور حسابداری بررسی کنید. در سال های اخیر برخی از کاربران اعلام کردند که ما نمیدانستیم چطور باید تقاضا میدادیم برای مصاحبه به همین خاطر این پست را تنظیم کردیم.

 

من یک رتبه برتر کنکور رشته حسابداری هستم،با من مصاحبه کنید

در نظر داشته باشید که هر ساله ما در کنکور های رشته حسابداری، رتبه های برتر زیادی داریم که نه ما به همه آنها دسترسی داریم و نه آنها به ما،به همین خاطر این پست را برای ایجاد یک بستر ارتباطی طراحی کردیم. در صورتی که شما رتبه برتر کنکور هستید و تمایل دارید که با شما مصاحبه شود و این مصاحبه روی سایت قرار بگیرید باید با واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

 

مصاحبه ها با رتبه های برتر کنکور های حسابداری هر سال چگونه است ؟

ما در آی آر حسابداران تا به الان مصاحبه ها را به صورت تلفنی و به صورت شبکه های اجتماعی انجام میدادیم.و مصاحبه ای به صورت حضوری و تصویری نداشتیم و احتمالا این روند در اینده هم به همین صورت می باشد و بعد از تکمیل مصاحبه آن را تنظیم میکردیم  و روی سایت قرار میدادیم. مصاحبه ها به راحت ترین شکل ممکن انجام میشود و از این بابت جای نگرانی نیست. شما فقط با ما تماس بگیرید یا از طریق پشتیبانی شبکه های اجتماعی به ما پیام بدهید و خودتان را معرفی کنید.

 

من دانشجوی حسابداری هستم،چطور باید برای مصاحبه با شما تماس بگیرم

شما میتوانید از طریق پشتیبانی تلگرام سایت به آیدی : irhesabdaran20  و به شماره ۰۹۱۷۴۵۸۹۵۴۸  پیام بدهید و اطلاعات مربوط به کارنامه خود را برای ما ارسال کنید و بعد از آن سایر موارد را با واحد پشتیبانی هماهنگ میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا