نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 97

نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 97

نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد حسابداری ۹۷

درصد ها و رتبه های کنکور ارشد حسابداری سال ۹۷

تا به الان در بخش های کنکور کاردانی فنی و کنکور کاردانی به کارشناسی نمونه کارنامه های سال های زیادی را برای داوطلبین قرار دادیم ولی تا امروز نمونه کارنامه های برای کارشناسی ارشد روی سایت قرار نگرفته و به دلیل درخواست زیادی که از سمت کاربران سایت داشتیم تصمیم گرفتیم در این پست نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد حسابداری ۹۷ را برای شما آماده و قرار بدهیم . عمده این کارنامه ها از طریق سایر کانال ها و وبلاگ ها و سایت ها جمع آوری شده است و در صورتی که شخصی از وجود کارنامه خود در سایت رضایت ندارد، پیشاپیش از او عذرخواهی میکنیم و خواهشمندیم درخواست حذف کارنامه را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند . برای مشاهده توضیحات بیشتر و مشاهده نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد حسابداری ۹۷ در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

 

سوالات کنکور کارشناسی ارشد حسابداری ۹۷ + سایر سال ها

ما در آی آر حسابداران سوالات تمامی سال های گذشته را برای شما آماده کردیم . که برای مشاهده لیست و دانلود این سوالات میتوانید به بخش دانلود سوالات ارشد حسابداری مراجعه کنید.و تمامی این سوالات را به صورت رایگان دانلود کنید . همچنن سوالات کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال ۹۷ هم روی سایت قرار گرفته که میتونید دانلود کنید .

 

نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد حسابداری ۹۷

برای مشاهده کارنامه هرکدام از رتبه ها روی لینک آن کلیک کنید تا تصویر کارنامه در یک برگه دیگر برای شما نمایش داده شود . در صورت تمایل به ارسال کارنامه خود به سایت از طریق فرم پایین همین مطلب میتوانید کارنامه خود را برای ما ارسال کنید .

 

این پست در صورت امکان طی هفته های آینده به روز رسانی میشود و تعداد کارنامه بیشتری روی سایت قرار میگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا