دانلود فرم مرخصی پرسنل (word)

دانلود فرم مرخصی پرسنل (word)

دانلود نمونه فرم مرخصی روزانه + نمونه فرم مرخصی ساعتی کارگران

 

در پست قبلی سایت برای شما فرم های تسویه حساب را قرار دادیم که میتوانید آنها را به صورت رایگان از سایت دانشجویان حسابداری ایران دانلود کنید و در این پست از سایت نمونه فرم های مرخصی پرسنل را قرار دادیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فرم مرخصی پرسنل در ادامه با سایت آی آر حسابداران همراه باشید.

 

مرخصی استحقاقی کارگران

هرکارگر یا کارمند در طول یک سال کارکرد در هرکارگاه یا موسسه میتواند از ۳۰ روز مرخصی استحقاقی استفاده کند. به صورت میانگین برای هر ماه کاری برای کارگران ۲.۵ روز مرخصی استحقاقی در نظر گرفته شده که این مرخصی از نوع مرخصی با حقوق و مزایا می باشد. یعنی وقتی کارگر از این مرخصی استفاده می کند باید حقوق و مزایای او از سمت کارفرما پرداخت شود.

 

دستمزد مرخصی استفاده نشده

کارگران می توانند در طی سال از مرخصی های خود استفاده کنند و در صورتی که از مرخصی های استحقاقی خود استفاده نکنند حسابدار حقوق و دستمزد باید در پایان سال تعداد ۹ روز را ذخیره و دستمزد سایر ایام مرخصی را محاسبه و به کارگر پرداخت کند. اگر با نحوه این محاسبات آشنا نیستید حتما پست آموزش محاسبه مرخصی استحقاقی استفاده نشده را حتما بررسی کنید.

 

مرخصی استعلاجی

بر اساس بند ۷ ماده ۲ قانون تامین اجتماعی، در شرایطی که بیماری از لحاظ جسمی و روحی سلامت افراد را تحت تاثیر قرار دهد و مانع از کار کردن آنان شود افراد مشمول دریافت این مرخصی با حقوق و مزایا قرار خواهند گرفت. همچنین بر اساس ماده ۷۴ قانون کار مدت زمانی که افراد در این مرخصی به سر می برند جزو سابقه کاری آنان به حساب می‌آید. علاوه بر آن در زمان بازنشستگی این ایام را نیز به حساب آورده و در عمل آن را ملاک عمل قرار می‌دهند

 

 ۲ نمونه فرم مرخصی پرسنل (word)

در ادامه دو نمونه فرم مرخصی که به صورت روزانه و ساعتی می باشد برای شما اماده کردیم که حسابداران حقوق و دستمزد میتوانند آنها را به صورت رایگان دریافت و در سیستم خود استفاده کنند. از طریق دکمه زیر میتوانید این فرم های حقوق و دستمزد را دریافت کنید.

 

دانلود نمونه فرم مرخصی پرسنل – کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا