دانلود فرم اضافه کاری (word)

دانلود فرم اضافه کاری (word)

دانلود فرم اضافه کاری (word)

فرم اضافه کاری ساعتی و روزانه و ماهانه  – نامه درخواست اضافه کاری

 

در پست قبلی سایت برای شما فرم درخواست وام را قرار دادیم و در این پست از سایت برای شما فرم های مربوط به اضافه کاری کارگران را قرار دادیم. کارگران در زمان اضافه کاری باید فرم های مربوطه را تکمیل کنند. حسابداران واحد حقوق و دستمزد باید این فرم ها را تماما تهیه و تنظیم کنند که ما تمامی فرم های حسابداری حقوق و دستمزد را برای شما قرار دادیم. برای دانلود این فرم در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید.

 

اضافه کاری چیست ؟

در قانون کار، اضافه‌کاری به معنای انجام کار بیش از ساعت‌های تعیین‌شده است. در تعریف دیگر انجام کار اضافه بر ساعات کار عادی، یعنی بیش از ۴۴ ساعت در هفته برای کارگران غیر نوبت‌کار و ۱۷۶ ساعت در ۴ هفته پشت‌هم برای کارگران نوبت‌کار، اضافه‌کاری محسوب می‌شود. اگر با نحوه محاسبه اضافه کاری آشنا نیستید پیشنهاد میکنم پست آموزش محاسبه اضافه کاری را حتما مشاهده کنید

 

شرایط انجام اضافه کاری :

بر اساس ماده ۵۹ قانون کار باید یک سری شرایط حتما وجود داشته باشد تا یک کارگر بتواند بیش از ساعات عادی در طول روز یا ماه کار کند و  در غیر این صورت ارجاع کار اضافی به کارگران ممنون می باشد. این شرایط شامل موارد زیر می باشد.

  • ‌الف – موافقت کارگر.
  • ب – پرداخت ۴۰ درصد اضافه بر مزد هر ساعت کار عادی.
  • ‌تبصره – ساعات کار اضافی ارجاعی به کارگران نباید از ۴ ساعت در روز تجاوز نماید (‌مگر در موارد استثنایی با توافق طرفین).

 

دانلود فرم های اضافه کاری با فرمت word

در این پست از سایت آی آر حسابداران برای شما نمونه فرم های مختلفی برای اضافه کاری آماده کردیم که شما میتوانید این فرم ها را فرمت ورد از طریق دکمه زیر از سایت دریافت کنید.

 

دانلود فرم های اضافه کاری – کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا