دانلود پروژه مالی حسابداری با موضوع مالیات

پروژه مالی حسابداری با موضوع مالیات

پروژه مالی حسابداری با موضوع مالیات

پایان نامه کارشناسی حسابداری پایان نامه کاردانی حسابداریپروژه مالی حسابداری

تعداد صفحات ۴۷ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری
تهیه کننده  ریحانه عباس زاده

 

 پروژه های مالی و پایان نامه مرتبط با پروژه مالی حسابداری با موضوع مالیات شامل : ۱- پروژه مالی مالیات بر ارزش افزوده  ۲- پروژه مالی حسابداری بررسی مشکلات مودیان مالیاتی ۴- پروژه مالی تاثیر نرخ تورم بر شاخص بورس اوراق بهادار برای مشاهده و توضیحات هر کدام از پروژه های بالا روی عنوان آن ها کلیک کنید . اگر نیاز به مشاهده موضوعات بیشتری دارید روی لینک رو به رو کلیک کنید و تمام پروژه های مالی سایت را مشاهده کنید . ” پروژه های مالی حسابداری سایت ”  برای مشاهده و دانلود پروژه مالی حسابداری با موضوع مالیات ادامه مطلب را برسی کنید

 

مقدمه :

در بیشتر کشورها، بخش عمده ای از منابع درآمدی دولت، از طریق مالیات تامین می شود. سهم مالیات از کل درآمدهای عمومی در میان کشورها، متفاوت است و میزان آن بستگی به سطح توسعه و ساختار اقتصادی آنها دارد. در این میان، فرار مالیاتی و گریز از مالیات در کشورها باعث شده است تا درآمدهای مالیاتی کشورها، همواره از آنچه که برآورد می شود کمتر باشد و تمامی کشورها تلاش خود را برای کاهش این دو پدیده به کار می گیرند یا از طریق اصلاح نظام مالیاتی، به چاره جویی برمی خیزند.

 

فرار مالیاتی چیست؟

هرگونه تلاش غیرقانونی برای پرداخت نکردن مالیات مانند ندادن اطلاعات لازم در مورد عواید و منافع مشمول مالیات به مقامات مسئول ، فرار مالیاتی خوانده می شود.
تعریف فرار مالیاتی، برای انواع مالیات ها یکسان است. در فرار مالیاتی، به رغم تطبیق فعالیت با قوانین، در اجرای فعالیت یک یا چند ضابطه مصوب مراجع ذی ربط تعمداً نادیده گرفته می شود….

 

تمایز فرار مالیاتی و اجتناب مالیاتی

تمایز مفهومی بین فرار مالیاتی و اجتناب از پرداخت مالیات به قانونی یا غیرقانونی بودن رفتار مؤدیان مربوط می شود . فرار مالیاتی، یک نوع تخلف از قانون است. وقتی که یک مؤدی مالیاتی از ارائه گزارش درست در مورد درآمدهای حاصل از کار یا سرمایه خود که مشمول پرداخت مالیات می شود ، امتناع می کند ، یک نوع عمل غیر رسمی انجام می دهد که او را از چشم مقامات دولتی و مالیاتی کشور دور نگه می دارد. اما در اجتناب از مالیات، فرد نگران نیست که عمل او افشا شود…

 

انواع مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده، نوعی مالیات چند مرحله‌ای است که در مراحل مختلف زنجیره تولید، توزیع بر اساس درصدی از ارزش افزده کالاهای تولید شده و یا خدمات ارائه شده اخذ می‌شود، این مالیات در واقع نوعی مالیات بر فروش چند مرحله‌ای است که خرید کالاها و خدمات واسطه‌ای را از پرداخت مالیات معاف می‌کند….

 

 

دانلود و مشاهده فهرست این پروژه حسابداری ( کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا