آموزش فعال سازی نرم افزار سپیدار

فعال سازی نرم افزار سپیدار

آموزش فعال سازی نرم افزار سپیدار

چطور نرم افزار حسابداری سپیدار را فعال کنیم ؟

 

در پست قبلی سایت آموزش نصب نرم افزار سپیدار را آموزش دادیم که میتوانید مشاهده کنید و در این پست از سایت تخصصی دانشجویان حسابداری ایران قرار است نحوه فعال سازی سپیدار را ارائه کنیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه مطلب با آی آر حسابداران همراه باشید

چرا نرم افزارها باید فعال سازی شود ؟

در گذشته نرم افزار های مالی و حسابداری بدون نیاز به فعال سازی اجرا می شدند اما چند سالی است که تمامی نرم افزار ها حسابداری حتی نسخه های آموزشگاهی یا دمو ها برای اینکه اجرا شوند باید کدفعال سازی دریافت کرد و به این صورت اطلاعات مربوط به نصب این نرم افزار در سامانه مربوط به شرکت ها ثبت می شود و میتوانند روی این موضوع نظارت داشته باشند. نرم افزار سپیدار هم نیاز به فعال سازی دارد. در فیلم زیر آن را به صورت کامل آموزش دادیم.

 

فیلم آموزش فعال سازی نرم افزار حسابداری سپیدار

دانلود فیلم آموزش مربوطه – کلیک کنید

 

بهترین پیشنهاد : آموزش صفر تا صد سپیدار

نرم افزار سپیدار یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های مالی کشور می باشد که در انواع شرکت های خدماتی و بازرگانی و صنعتی و پیمانکاری کاربرد دارد و یادگیری آن برای دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه واجب است. به همین خاطر ما در سایت آی آر حسابداران آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار را قرار دادیم که میتوانید همین الان تمامی فیلم های این دوره را با تخفیف ویژه تهیه کنید. پیشنهاد میکنم توضیحات این دوره را حتما بررسی کنید.

 

ایجاد سال مالی در نرم افزار سپیدار

بعد از اینکه نرم افزار مورد نظر را فعال کردید اولین کاری که به عنوان حسابدار باید انجام بدهید این است که نرم افزار سال فعالیت خود را در نرم افزار تعریف کنید. در پست بعدی با عنوان آموزش ایجاد سال مالی در سپیدار  این موضوع را آموزش دادیم که حتما ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا