آموزش ایجاد سال مالی در سپیدار

Financial year in sepidar

سال مالی در سپیدار

آموزش ایجاد سال مالی در سپیدار

نحوه تعریف و حذف و ویرایش سال مالی در سپیدار

 

در قسمت قبل آموزش نصب نرم افزار سپیدار را آموزش دادیم و بعد از اینکه نسب و فعال سازی نرم افزار را انجام دادید اولین کاری که باید انجام بدید این است که سال مالی شرکت را در نرم افزار ایجاد کنید به همین دلیل در این پست قرار است نحوه تعریف سال مالی و حذف سال مالی و ویرایش آن را آموزش بدیم. برای مشاهده توضیحات بیشتر و مشاهده آموزش در ادامه با آی آر حسابداران همراه باشید.

 

نرم افزار مالی سپیدار یکی از بهترین ها

نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از پرکاربرد ترین و قدیمی ترین نرم افزار های حسابداری است که در شرکت های زیادی در سطوح متوسط و بزرگ استفاده می شود و در انواع شرکت های بازرگانی و خدماتی و صنعتی و پیمانکاری کاربرد دارد. به همین دلیل یادگیری این نرم افزار اهمیت بسیار زیادی برای دانشجویان و علاقه مندان در این حوزه دارد به همین خاطر ما در آی آر حسابداران دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار را ارائه کردیم. که میتوانید همین الان با تخفیف ویژه در این دوره شرکت کنید و فیلم های جلسات آن را دانلود کنید.

 

فیلم آموزش ایجاد سال مالی در سپیدار

دانلود فیلم مربوطه – کلیک کنید

 

نحوه تعریف سال فعالیت در سپیدار

برای وارد کردن سال فعالیت شرکت بعد از ورد به نرم افزار از طریق بخش تنظمات نرم افزار میتوانید در قسمت عملیات ، سال مالی جدید را انتخاب و سپس اطلاعات سال مورد نظر خود را وارد کنید و بعد دکمه ذخیره را بزنید تا سال مالی شما در نرم افزار سپیدار تعریف شود. مانند فیلم آموزشی بالا.

 

نحوه حذف یا ویرایش سال مالی در نرم افزار

بعد از اینکه وارد نرم افزار شدید ابتدا روی بخش تنظیمات در ستون سمت راست کلیک کنید تا منو عملیات و فهرست نمایش داده شود و بعد از آن میتوانید در قسمت فهرست سال های مالی را انتخاب کنید. لیست تمامی سال های که معرفی کردید برای شما نمایش داده می شود که میتوانید آنها را انتخاب و راست کلیک کنید و بعد ویرایش یا حذف را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا