دانلود فرم درخواست مساعده (word)

دانلود فرم درخواست مساعده (word)

دانلود فرم درخواست مساعده (word)

دانلود رایگان نمونه فرم درخواست مساعده حقوق پرسنل

 

در پست قبلی سایت برای شما نمونه فرم های اضافه کاری را قرار دادیم که میتوانید آنها را به صورت کاملا رایگان از سایت آی ار حسابداران دانلود کنید و در این پست از سایت فرم های مربوط به درخواست مساعده را برای شما قرار دادیم . این فرم های حسابداری حقوق و دستمزد جز پرکاربرد ترین فرم های هستند که حسابداران در حین کار به آنها نیاز دارند. برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

مساعده چیست ؟

در برخی از شرکت ها و کارگاه ها کارگران در طی ماه و بر اساس نیاز مبالغی را دریافت می کنند که به آنها مساعده گفته می شود. مساعده ها جز کسورات حسابداری حقوق و دستمزد می باشد که حسابداران این دایره باید در پایان ماه آنها را از حقوق کارگران کسر کنند و یکی از متداول ترین کسورات حقوق و دستمزد مساعده های دریافتی هستند.

 

شرایط دریافت مساعده

مساعده حقوق توافقی بین کارفرما با کارمندان است و پرداخت آن بستگی به وضعیت کارمند، سوابق او و توانایی کسب و کار در پرداخت دارد. اما به‌طور معمول مبلغ پرداختی برای مساعده باید از متوسط حقوق دریافتی کارمند کمتر باشد.. اما برای دریافت باید یک تقاضا از سمت کارگران یا کارمندان به دایره حسابداری حقوق و دستمزد ارسال شود که بعد از گرفتن تاییدیه ها مبلغ مورد نظر به حساب آنها واریز می شود و در پایان ماه از حقوق انها کسر می شود و معمولا واحد خسابداری این فرم ها را تهیه و در اختیار کارگران قرار می دهد.

 

دلایل پرداخت مساعده حقوق به پرسنل

مساعده یک امتیاز و از مزایای یک کسب و کار محسوب می‌شود که با پرداخت آن به کارکنان سعی در افزایش رضایتمندی کارکنان از سازمان دارند. مساعده باید در پایان ماه از مبلغ پرداختی حقوق کسر شود و امکان تعویق انداختن آن برای ماه‌های بعدی وجود ندارد.

 

دانلود فایل های مربوط به درخواست مساعده کارگران

در این بخش چند نمونه فرم های درخواست مساعده برای شما قرار دادیم که میتوانید انها را با فرمت ورد تهیه و اطلاعات مورد نظر را در آنها تایپ کنید. برای دریافت فایل ها میتوانید از طریق دکمه دانلود زیر اقدام کنید.

 

دانلود فرم های مساعده – کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا