فیلم آموزش تبدیل متن به گفتار به صورت رایگان

فیلم آموزش تبدیل متن به گفتار به صورت رایگانفیلم آموزش تبدیل نوشتار به گفتار با مرورگر ماکروسافت

تبدیل متن به گفتار یکی از نیاز های امروزه دانشجویان و کسانی هست که به مطالعه مقالات و مجلات آنلاین علاقه زیادی دارند. ما در آی آر حسابداران در این فیلم آموزشی قصد داریم برای شما آموزشی قرار بدهیم که به کمک آن بتوانید متن ها را به گفتار تبدیل کنید. در این روش شما با کمک مروگر شرکت ماکروسافت میتوانید متن های موجود در سایت ها را به صورت کامل به گفتار تبدیل کنید. ما در پست های قبلی در آی آر حسابداران برای شما فیلم آموزش تبدیل گفتار به نوشتار و فیلم آموزش تبدیل عکس به متن را قرار دادیم و در این پست برای شما فیلم آموزش تبدیل متن به گفتار به صورت رایگان را قرار دادیم که میتوانید از طریق ادامه مطلب آن را مشاهده و یاد دانلود کنید.

 

دانلود فیلم تبدیل متن به گفتار – کلیک کنید

 

آموزش حسابداری برای دانشجویانی که قصد ورود به بازارکار را دارند

ما در آی آر حسابداران به درخواست کاربران سایت بهترین دوره های آموزشی را به صورت فیلم آموزشی تهیه و تنظیم کردیم و در این دوره ها مهارت های که دانشجویان برای ورود به بازارکار نیاز دارند را تهیه و تنظیم کردیم. اخیرا تمامی دوره ها را در در یک بسته کامل قرار دادیم و تحت عنوان پکیج جامع آموزش حسابداری ویژه بازارکار منتشر کردیم. این دوره شامل بیش از ۷۵ ساعت فیلم آموزشی می باشد که تمامی مهارت های مورد نیاز در بازارکار می باشند و هر دانشجو و یا دانش آموزی که قصد ورود به بازارکار و حسابدار حرفه ای شدن را دارند نیاز به یادگیری این مهارت ها دارد.

 

✔ لطفا نظرات خود را در خصوص این ابزار و این فیلم آموزشی از طریق بخش نظردهی زیر برای ما ارسال کنید. نظرات شما باعث دلگرمی ما و ارایه پست های بیشتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا