پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت شهد ناب

پروژه مالی حسابداری

پروژه مالی حسابداری انبارداری

پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت شهد ناب

شرکت تولیدی شهد ناب یک شرکت تولیدی آبمیوه های طبیعی یا گیاهی بدون گاز می باشد و نام برند آن ویتامینا می باشد

تعداد صفحات ۷۴ صفحه
فرمت های پروژه DOCX
دسته بندی پروژه پروژه مالی حسابداری

 

پروژه های مالی مرتبط با این پروژه شامل ، ۱-: دانلود پروژه مالی انبارداری شرکت سیمان می باشد برای مشاهده و دانلود جزئیات این پروژه روی لینک عنوان آن کلیک کنید ، همچنین برای مشاهده تمام پروژه های مالی رشته حسابداری موجود در سایت روی لینک رو به رو کلیک کنید ” لیست پروژه های مالی حسابداری

 

مقدمه پروژه مالی بررسی سیستم انبارداری شرکت شهد ناب  :

در این تحقیق به بررسی سیستم انبارداری  شرکت شهد ناب به طور خلاصه پرداخته شده است.   هدف تحقیق شناخت صنعت تولید آب میوه وکارایی این صنعت در خصوص بهینه سازی محصولات  کشاورزی -شناخت شرکت سهامی وشناسایی سیستمهای حسابداری شرکت مذبور می‌باشد.
روش تحقیق به این صورت که با مراجعه به شرکت و مصاحبه با مدیر داخلی بخش اطلاعات جزئی در مورد شرکت بدست امد.هدف ما دراین مجموعه ارائه مطالبی نسبتاً جامع در خصوص سیستمها ومدلهای انبارداری وبرنامه ریزی کنترل موجودی انبار در شرکت شهد ناب  است. امید است که این پروژه گامی باشد هرچندکوچک در راه تکمیل مدیریت سیستم های انبارداری وآرزوی ما رضایت شماست که هیچ هدفی والاتر از آن نیست.

اهمیت و ضرورت تحقیق سیستم انبارداری شرکت شهد ناب

امروزه با پیشرفت علوم وتکنولوژی امکان تولید انبوه کالا فراهم شده است واینکار برنامه‌ریزی دقیق جهت استفاده به موقع وحداکثر از امکانات رامی طلبد. تقسیم کار ورشد جمعیت نیازاستفاده از فرآورده های دیگران را بوجود آورده است واین خود زمینه پیدایش سازمانهای معظم گردیده که در این نظامهای پیچیده فنی ـ اجتمای، ‌انبار به عنوان واسطه موجبات گردش کالا از تولید به مصرف را امکان پذیر می‌سازد. انبار می‌تواند درعرضه به موقع محصول، ‌جریان عادی تولید، ‌ثبات قیمت محصول‌، تعمیر ونگهداری ماشین‌ها و…نقش مهمی را ایفا کند به طوریکه نقش آن درتجارت غیر قابل انکار است. ارزش ریالی موجودیهای انبار در صناعی مختلف متفاوت است وعوامل مختلفی درمیزان نگهداری موجودی انبار واحدهای صنعتی، تجاری مؤثرند مثل روش تولید، ‌دوره تولید، ‌میزان بکارگیری ماشین آلات، ‌نوع محصول ساخته شده، بازار مصرف، ‌نوع مواد اولیه مورد احتیاج، ‌نوسانات ارزی وقیمت در بازارهای جهانی، وضعیت واحد صنعتی درکل صنعت کشور وجهان و…. وبالاخره سیتم های تدارکاتی وسفارشات واحدهای تولیدی، ‌اما انباره به دلایل مختلفی برای مؤسسات ومراکز تجاری ـ صنعتی از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد که اهم آنها عبارتند از…

 

اهمیت موضوع برسی سیستم انبارداری شرکت شهد ناب
انجمن صنایع فراورده های آرد ایران محور شعار خود را بر تولید بیشتر با کیفیت بهتر قرار داده اند وابزار مطبوعاتی خود را در غنا و معرفی ان به کار خواهند بست. داوری های مردم ومصرف کننده‌ها عنصری ضروری برای ادامه تولید است وهر مصرف کننده ای حرمتی مبتنی بر رعایت اصول اخلاقی دارد وباید مد نظر قرار گیرد ارائه شرح کاملی از تولید خوب-مفاهیم خوب –تولید کننده خوب را روشن میسازد استقرار تفکرات خوب برای افراد جامعه کاملا شفاف بیان شود تولید خوب و کار خوب ارائه گردد و در تعامل این رفتار مصرف کننده با درک واقعیت خرید کند وبا اگاهی از شرایط تولید به مصرف کالاعلاقه مند شود.

 

اهداف تحقیق پروژه سیستم انبارداری شرکت شهد ناب
هر تحقیق اهدافی را برای ثمر بخش بودن ان دنبال میکندواین اهداف را میتوان به دو بخش عمده تقسیم نمود:
هدف کلی تحقیق
بررسی وتجزیه تحلیل سیستم انبارداری و عملکرد کارخانه…

 

تاریخچه شرکت شهد ناب یا ویتامینا :
کارخانه شهد ناب یاسوج (تولید کننده انواع آب میوه) واقع در کیلومتر۵۱۷ جاده یاسوج اصفهان در سال ۱۳۷۲ تأسیس گردیده است، مالکیت این کارخانه  خصوصی بوده و ماشین آلات آن توسط شرکت ایتالیایی Braibanti نصب و راه اندازی شده است که کلیه مراحل تولید و بسته بندی محصول اتوماتیک می باشد. و با نام تجارتی شهدناب که کیفیت بالای آن موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورده و در حال حاضر سهم عمده ای را در بازار فروش به خود اختصاص داده است و با عنایت به ضرورت استاندارد اجباری، کلیه محصولات شرکت دارای پروانه کاربرد استاندارد ملی ایران می باشند. شرکت در راستای تحقق اهداف و فعالیت‌های خود مجوزها و پروانه‌های ذیل را از ارگانهای ذیربط اخذ نموده است….

 

اهداف موسسه:
اهداف موسسه تولید محصولات غذایی با کیفیت مطلوبتر بوده است. مواد اولیه را از بهترین محصولات داخلی تهیه می‌کرد و بعد آنها را بوسیله دستگاه های پیشرفته تولید می‌کرد هدف از این کار در موسسه این بود که مردم بتوانند از محصولات با کیفیت بالا استفاده کنند…

 

انواع انبارها :
انبارها از نظر فرم ساختمانی به سه صورت زیر می‌باشند:
۱) انبارهای پوشیده :
 این مکان از تمام اطراف بسته است ودارای سقف ووسایل ایمنی کامل می‌باشد.
۲) انبارهای سرپوشیده یا هانگارد :
 این انبار دارای سقف بوده ولی چهار طرف آن باز است وفاقد حفاظ جانبی است. این نوع انبارها کالاها را فقط از باران وآفتاب حفظ می‌کند.
۳) انبار باز یامحوطه :‌این انبار به صورت محوطه بوده وجهت نگهداری  ماشین آلات ولوازم سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد….

 

انواع موجودیهای انبار :‌
اجناس وکالاهای موجود درانبار اعم ازمؤسسات تولیدی وغیر تولیدی را می‌توان به شرح زیر تقسیم کرد :
۱)مواد اولیه یا مواد خام :‌ازاین مواد برای تولید کالا استفاده می‌شود.
۲)کالای درجریان ساخت :‌ که شامل بهای ناقص دستمزد ومواد وهزینه های سربار ساخت می‌باشد.
۳)کالای ساخته شده : به کالایی گفته می‌شود که از نظر ساخت به مرحله تکمیلی رسیده وقابل عرضه به بازار می‌باشد.
۴)اجناس خریداری شده جهت فروش : این سری از اجناس شامل اجناسی هستند که بدون هیچ گونه تغییری درآنها در بازار جهت فروش عرضه می‌گردد وبه طور موقت در انبارها نگهداری می‌شود.
۵)موادولوازم مصرفی: که درتولید غیر مستقیم موثرندمثل‌: گریس، روغن، ‌ملزومات وغیره.
۶)اجناس اسقاطی : اجناسی هستند که مستهلک شده وغیرقابل استفاده اند ومعمولاً به مزایده گذاشته می‌شوند یا مورد تعمیر مجدد قرار می‌گیرند…

 

 

مشاهده فهرست کامل این پروژه مالی حسابداری (کلیک کنید )

این پروژه ۱۰۰ درصد کامل و آماده ارایه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا